aldatma değil de ne bu yani?

Erkek arkadaşınla son durumunu bilmiyorum ama bence seni bariz aldatmış.

Özellikle:

00:06
Onur Y.
sence hangisini yapmalıyım
yol göster beni
bana

00:07
Merve G.
Bilmiyorum o zamana bagli /)

00:07
Onur Y.
zaman tükenmezzz

00:08
Merve G.
Sabir tukenir ama dmi

00:09
Onur Y.
sabır zamanla ters orantılı olsada
en azından zamanla doğru orantılı olan güzel bişey var
bağlılık ve aşk

Bu kısımda... Bence kızda ilişkini ne zaman bitireceksin tavrı var, senin çocuk da senden sinyal bekliyorum modunda... Yazık ne diyeyim... Bu çocuğu inşallah affetmemişsindir.

Kızlar bu başlığı 60-70 sayfa kadar okudum bu arada. Şu bildirim olayına bir açıklık getirir misiniz biz de faydalanalım :) Şifresini değiştirmesine rağmen size nasıl bildirim ulaşıyor?

Kızlar bu başlığı 60-70 sayfa kadar okudum bu arada. Şu bildirim olayına bir açıklık getirir misiniz biz de faydalanalım :) Şifresini değiştirmesine rağmen size nasıl bildirim ulaşıyor?

canım mesajını simdi gördüm. bu konu tekrar gündeme geldiği için yorum yapmaya girmiştim:)

evet onur'la yeniden barıştık 2 hata kadar önce, lakin adam uslanmamış.. yeniden ve yeniden buradaki mesajlarımı didiklemiş.. bi arkadasın konusunda onurla konusmaya baslamadan önce olan bir durumdan bahsetmiştim bu sefer ona takmış kafayı. çok büyük kavga ettik 3 gündür konusmuyoruz, bu kez çok kızgınım :KK47:

şifre konusuna gelince; onur'un ben mail adresinin şifresini de biliyordum o yüzden, yeni şifre talebini mailine yolladım ve o değiştirmeden önceki şifresini geri aldım, bu işlemi çıkış yapmadan yapınca onun kullandığı (telefon,bilgisayar,tablet) aletten o çıkış yapana kadar sifre değişikliğini farketmesi mümkün olmayacaktı, daha önce böyle bir durum yasadım ben de o sekilde öğrendim (eski sevgilimin şifresini biliyordum, biz tartıştık 3-5 gün görüşmedik o da bana kızıp sifre değiştirmiş ama onun hesabı benim telefonumda açıktı cıkış yapmamıştım, değişikliği bilgisayardan girmeye calısırken farkettim. bu arkadas ben nasılsa görmüyorum diye rahat rahat dökülmeye basladı:) 2-3 gün izledim sonra msj attım. canım sen 3 gündür muhabbetin dibine vurdun ama bilmiyorsun ki ben çıkış yapmadığım için bütün sohbetinize tanık oldum diye.:KK51:)

yani mailini biliyorsan şifreyi değiştir, bunu yaparken diger cihazlardan çıkış yapılsın mı diye soracak ona hayır de, bildirimler için kendi telefonunu yaz gelen onay kodunu facebooka gir, ve daha sonra bütün gelen mailleri temizle ben 1 tanesini unuttum öyle yakalandım.

canım mesajını simdi gördüm. bu konu tekrar gündeme geldiği için yorum yapmaya girmiştim:)

evet onur'la yeniden barıştık 2 hata kadar önce, lakin adam uslanmamış.. yeniden ve yeniden buradaki mesajlarımı didiklemiş.. bi arkadasın konusunda onurla konusmaya baslamadan önce olan bir durumdan bahsetmiştim bu sefer ona takmış kafayı. çok büyük kavga ettik 3 gündür konusmuyoruz, bu kez çok kızgınım :KK47:

şifre konusuna gelince; onur'un ben mail adresinin şifresini de biliyordum o yüzden, yeni şifre talebini mailine yolladım ve o değiştirmeden önceki şifresini geri aldım, bu işlemi çıkış yapmadan yapınca onun kullandığı (telefon,bilgisayar,tablet) aletten o çıkış yapana kadar sifre değişikliğini farketmesi mümkün olmayacaktı, daha önce böyle bir durum yasadım ben de o sekilde öğrendim (eski sevgilimin şifresini biliyordum, biz tartıştık 3-5 gün görüşmedik o da bana kızıp sifre değiştirmiş ama onun hesabı benim telefonumda açıktı cıkış yapmamıştım, değişikliği bilgisayardan girmeye calısırken farkettim. bu arkadas ben nasılsa görmüyorum diye rahat rahat dökülmeye basladı:) 2-3 gün izledim sonra msj attım. canım sen 3 gündür muhabbetin dibine vurdun ama bilmiyorsun ki ben çıkış yapmadığım için bütün sohbetinize tanık oldum diye.:KK51:)

yani mailini biliyorsan şifreyi değiştir, bunu yaparken diger cihazlardan çıkış yapılsın mı diye soracak ona hayır de, bildirimler için kendi telefonunu yaz gelen onay kodunu facebooka gir, ve daha sonra bütün gelen mailleri temizle ben 1 tanesini unuttum öyle yakalandım.

Canım super anlatmışsın senden korkulur tebrik ediyorum.

kızlar az önce bir derdim var bölümünde bir arkadaşa aldatmayla ilgili kendimden örnek vererek yazdığım mesajı kopyalayarak yapıcam konumun açıklamasını, tekrar tekrar yazmıyım aynı seyi sinirleniyorum zira :KK1:

bakın size kendimden bir örnek vereyim

1.5 sendir tanıdığım biri vardı yaklaşık 2 aydır da birlikteydik, zamanla tanıdıkca sevdiğimi anladıım adım adım ilerleyen bir ilişki. çok çaba verdi 1.5 sene vazgeçmedi. gözü benden başkasını görmeyen biri. beni ikna eder etmez ailesine durumu anlattı ve benimle evlenmek istediğini söyledi annesi beni arayarak benimle en kısa sürede tanışmak istediğini söyledi. yani bu adam bir üst mesajımda bahsettiğim ''asla yapmaz'' denecek türden biri.

ben bursa'da yaşıyorum, o da bursalı ama istanbulda çalışıyor şu an. her hafta sonu yanıma gelir. bilgisayar mühendisi bu arada ve bilgisayarının hard diskini(bilgisayar deposu) hep yanında taşır iş dolayısıyla. en son geldiğinde direkt yanıma geldi çantasıyla ve ben de film var mı bilgisayarında demiştim daha önce hard diskte dolu var demişti. habersiz olsun diye o an istedim hard diski, ''asla yapmaz'' denecek türden adam ya, verdi tereddütsüz.

neyse eve geldim ben kurcalıyorum ama öyle delil aramak için değil bakıyorum ne var ne yok. kurcalarken bir klasor buldum, ''şifreler'' adında. açtım baktım içinde facebook, twitter, hotmail ve işle alakalı tüm şifreler.

girdim facebook hesabına açıldı. kurcaladım hiçbir sey yok. ama bu asla olmayacak demek değil, beni biliyor sürekli temizliyor olabilir diye geçti aklımdan. hiç renk vermedim. o da unutmuş olacak ki hiç şüphelenmedi.

ben 2 hafta kadar gizli gizli her gün açıp baktım. şimdi özel hayata müdahale ettim diye kızanlar olabilir ama ben erkeklere güvenmiyorum. neyse merve diye bi kızla yazışmalarını gördüm, üni.den sınıf arkadası benden hoş olmasın, çok hoş bi hatun, kıza bir iki iltifat kız da bizimkine yazılıyor inceden bariz net. bu arada bizimkinin lisans sınavları var bi taraftan o yüzden renk vermedim o gece ama benim gözümde bitti yani.

aradan 3-5 gün geldi o konuşmalar silindi yerine yine aynı kızla başka bi sohbet. kız ingiltereye dil okuluna gideceğini söylemiş, demiş ordan bi ingiliz bulurum evlenirim artık, bizmki de başınıza yıkarım düğünü gibi espiriler yapmış. karşılıklı kurlar. ben ne yaptım, hemen konuşmanın kaydını aldım siler diye, delil gerek çünkü. sınav haftası ve bekliyorum sınavlar bitsin diye renk vermemek için dişlerimi sıkıyorum resmen.

neyse son sınavı kaldı artık, sınav cuma günü. çarşamba günü yanıma geldi. benim whatsapp konuşmalarıma bakmak istedi ben de ona önce sen bi facebook hesabını aç bakalım dedim, rahatlıkla açacağını biliyordum cünkü kontrol ediyorum silindiğini gördüm zaten.

açtı büyük bir özgüvenle, nooldu filan demeler. dedim ki burdan herhangi bir mesaj sildin mi? bak herhangi diyorum kızla filan demiyorum. (ki öncesinde sonunda ayrılacağımı da bilsen doğru söyle, bari dürüstlükten kazanırsın diye yemin ettirmiştim) hayır dedi, bak dedim doğru söyle, (gözünün içine bakıyorum dik dik) valla billa silmedim diyo. ne yeminler ama adı giibi emin silmemiş. benim için o an yerin dibinde o adam bitti.

perşembe günü hesabı kontrol ettim şifre değişmiş, kıllandı tabi, hotmailinden facebook hesabına eski şifresini alarak giriş yaptım amacım facebook bildirim smslerini aktif edip ona gelen mesajların benim telefonuma gelmesini sağlamak. diğer hesaplardan çıkış yapmayacağım için de o yeni şifresiyle devam edecekti kullanmaya.

ama gerizekalı facebook aynı maili iki kez yollamış ve ben temizledim zannederken şifre değişiklik maili hesabında kalmış cuma sabahı, sınavının oldupu gün bir panikle aradı, ama yakalanmıştım artık itiraf ettim. sınav mınav dinlemedim resmen s...tım ağzına. ağlamaya başladı. itiraf etti bi dönem aralarında bi sey olmuş ama kız beni biliyomuş bilmem ne. benim takıldığım tek sey sadakatsizlikten çok, gözümün içine baka baka söylediği yalan. evet sildim deseydi şu an o günden 3 hafta geçmesine rağmen barışmak için yalvarıyor olmayacaktı.

sonuç olarak ben gözümü kırpmadan ayrıldım. kafam karışık belki yeterince pişman olursa barışabilirim 'belki'' ama neredeyse 1 ay olacak içime sinmedi, yutamadım boğazımda duruyo.

özetle (nasıl özetse artık 1 sayfa) bekara karı boşamak kolay derler, tabi siz hamilesiniz daha zor olmalı, ama bu kadar da KOLAY olmamalı

şimdi de bahsi gecen konuşmanın aldığım kaydını aşağıya atıcam, bi de siz göz atın bahalım ben mi abartmışım. kritiğini yapalım:) su saatte ben gibi uyuyamayana, canı sıkılana da konu olsun işte :)

ne salak insanlar var dünyada ya, kusura bakmayın da eski sevgiliniz de konuştuğu kız da zeka seviyesi yerlerde gezen insanlar bence, ben bu konuşmadan bunu gördüm. zaten bi erkeğin sevgilisi varken bir başka kızla böyle "mantıklı" konuşmalar yapması bana anlamsız geliyo bilemedim şmdi

kizin haberi varmis bi de benden. Kulahima anlatsin onu. Haberi olan kiz arada lafi bana getirir. Bi de okuduysan gormussunsur bana so radan kizla yaptigi whatsapp konusmalarinin ekrqn goruntulerinu atti. Kiz yapabilecegim bir sey var mi cok uzuldum filan demis-mis, o da yalan tabi baska birini merve diye kaydedip konusturmus belli ki. Yine aklima geldi tepem atti ya :KK19:

az evvel açtığım konuda onur'a ithafen yazdığım açık mektubumu buraya da kopyalayayım da onur'un okuyacağı garanti olsun :)

onur'a..
kızlar bilen biliyor buraya sayfalarca onur'a ne kadar kırgın olduğumu yazdım durdum, beni aldatma girişimi kanı beynime çıkarttığı için yeri geldi hakarete varan cümleler kurdum, üye arkadaslarım da benden aldıkları gazla ve kadınların birbirini koruma içgüdüsüyle onlar da benimle beraber verip veriştirdiler :)

hepiniz canımsınız..

aradan gecen zamandan sonra tekrar konusmaya basladığımızı, ama yine kendini tutamayıp beni buradan takip ettiğini ve bir takım yorumlarına kafayı takıp kavga edip yeniden ayrıldığımızdan da bahsettim bir kaç gün öncesinde..

bugün onur'la konustuk.. son kavgadan sonra net bir sekilde konusmamıstık, veda edeceksek adam gibi bir veda olsun istedim..

hep kötü taraflarına değinmekten es geçtiğim bir sey var ki o da benim onur'u sevdiğim.. aşkı meşki geçtim insan olarak da seviyorum.. bugün bana baska mevzuyla ilgili yorumlarıma değil de burada arkasından verip veriştirmeme, baskalarının da aynı uslupla yorum yapmalarına izin verişime kırılmış en çok.. bunu düşündüm ve hak verdim.. ve sana sözler hazırladım onur :))

neyse..

burda bana destek olup yorumlarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim, gecen sene zor zamanlardı birlikte atlattık evellallah..

ama ne kadar birbirimize destek olsak da, birbirilerinin hayatlarında olmayan insanlarız, hepimizin günlük telaşları, dertleri var, kimse bilgisayarını kapatıp kendi hayatına döndüğünde onur'la aysu'yu düşünmüyordur.

bu basın açıklaması gibi olan açıklamam da :) sizler için bir önem arz etmeyen bir sey biliyorum lakin bunu önemseyecek, acaba ne yazmış diye yarın ilk iş buraya girecek 1 kişi var o da onur..

beni çok üzdün çok kırdın sen biliyorsun onur, ben de seni üzdüm, tekrar benim değil ama ''bizim'' yüzümüzden hastanelik olmuşsun.. her ne kadar haklı olsam da bu kadar aleni bir ortamda sana hakaretvari cümleler kurduğum için özür dilerim.. ama nerden bileyim be adam girip okuyacağını :KK53:

neyse ben ettim sen etme, bugün bana verdiğin örnek gibi, sakın benden kimselere bahsetme..

ben sinirle parlar, hafif bir rüzgarla sönerim sen çok iyi biliyorsun benim kalbimi, sana ve kimseye asla yalan söyleyemediğimi..

bundan sonra ne oluruz bilmem ama, sana aksini söylemiş olsam da ben hep yanındayım, ne zaman istersen çağır yeter..

Son düzenleyen: Moderatör:
X