aldatma değil de ne bu yani?

monicatak

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
5.847
8.306
kızlar az önce bir derdim var bölümünde bir arkadaşa aldatmayla ilgili kendimden örnek vererek yazdığım mesajı kopyalayarak yapıcam konumun açıklamasını, tekrar tekrar yazmıyım aynı seyi sinirleniyorum zira

bakın size kendimden bir örnek vereyim

1.5 sendir tanıdığım biri vardı yaklaşık 2 aydır da birlikteydik, zamanla tanıdıkca sevdiğimi anladıım adım adım ilerleyen bir ilişki. çok çaba verdi 1.5 sene vazgeçmedi. gözü benden başkasını görmeyen biri. beni ikna eder etmez ailesine durumu anlattı ve benimle evlenmek istediğini söyledi annesi beni arayarak benimle en kısa sürede tanışmak istediğini söyledi. yani bu adam bir üst mesajımda bahsettiğim ''asla yapmaz'' denecek türden biri.

ben bursa'da yaşıyorum, o da bursalı ama istanbulda çalışıyor şu an. her hafta sonu yanıma gelir. bilgisayar mühendisi bu arada ve bilgisayarının hard diskini(bilgisayar deposu) hep yanında taşır iş dolayısıyla. en son geldiğinde direkt yanıma geldi çantasıyla ve ben de film var mı bilgisayarında demiştim daha önce hard diskte dolu var demişti. habersiz olsun diye o an istedim hard diski, ''asla yapmaz'' denecek türden adam ya, verdi tereddütsüz.

neyse eve geldim ben kurcalıyorum ama öyle delil aramak için değil bakıyorum ne var ne yok. kurcalarken bir klasor buldum, ''şifreler'' adında. açtım baktım içinde facebook, twitter, hotmail ve işle alakalı tüm şifreler.

girdim facebook hesabına açıldı. kurcaladım hiçbir sey yok. ama bu asla olmayacak demek değil, beni biliyor sürekli temizliyor olabilir diye geçti aklımdan. hiç renk vermedim. o da unutmuş olacak ki hiç şüphelenmedi.

ben 2 hafta kadar gizli gizli her gün açıp baktım. şimdi özel hayata müdahale ettim diye kızanlar olabilir ama ben erkeklere güvenmiyorum. neyse merve diye bi kızla yazışmalarını gördüm, üni.den sınıf arkadası benden hoş olmasın, çok hoş bi hatun, kıza bir iki iltifat kız da bizimkine yazılıyor inceden bariz net. bu arada bizimkinin lisans sınavları var bi taraftan o yüzden renk vermedim o gece ama benim gözümde bitti yani.

aradan 3-5 gün geldi o konuşmalar silindi yerine yine aynı kızla başka bi sohbet. kız ingiltereye dil okuluna gideceğini söylemiş, demiş ordan bi ingiliz bulurum evlenirim artık, bizmki de başınıza yıkarım düğünü gibi espiriler yapmış. karşılıklı kurlar. ben ne yaptım, hemen konuşmanın kaydını aldım siler diye, delil gerek çünkü. sınav haftası ve bekliyorum sınavlar bitsin diye renk vermemek için dişlerimi sıkıyorum resmen.

neyse son sınavı kaldı artık, sınav cuma günü. çarşamba günü yanıma geldi. benim whatsapp konuşmalarıma bakmak istedi ben de ona önce sen bi facebook hesabını aç bakalım dedim, rahatlıkla açacağını biliyordum cünkü kontrol ediyorum silindiğini gördüm zaten.

açtı büyük bir özgüvenle, nooldu filan demeler. dedim ki burdan herhangi bir mesaj sildin mi? bak herhangi diyorum kızla filan demiyorum. (ki öncesinde sonunda ayrılacağımı da bilsen doğru söyle, bari dürüstlükten kazanırsın diye yemin ettirmiştim) hayır dedi, bak dedim doğru söyle, (gözünün içine bakıyorum dik dik) valla billa silmedim diyo. ne yeminler ama adı giibi emin silmemiş. benim için o an yerin dibinde o adam bitti.

perşembe günü hesabı kontrol ettim şifre değişmiş, kıllandı tabi, hotmailinden facebook hesabına eski şifresini alarak giriş yaptım amacım facebook bildirim smslerini aktif edip ona gelen mesajların benim telefonuma gelmesini sağlamak. diğer hesaplardan çıkış yapmayacağım için de o yeni şifresiyle devam edecekti kullanmaya.

ama gerizekalı facebook aynı maili iki kez yollamış ve ben temizledim zannederken şifre değişiklik maili hesabında kalmış cuma sabahı, sınavının oldupu gün bir panikle aradı, ama yakalanmıştım artık itiraf ettim. sınav mınav dinlemedim resmen s...tım ağzına. ağlamaya başladı. itiraf etti bi dönem aralarında bi sey olmuş ama kız beni biliyomuş bilmem ne. benim takıldığım tek sey sadakatsizlikten çok, gözümün içine baka baka söylediği yalan. evet sildim deseydi şu an o günden 3 hafta geçmesine rağmen barışmak için yalvarıyor olmayacaktı.

sonuç olarak ben gözümü kırpmadan ayrıldım. kafam karışık belki yeterince pişman olursa barışabilirim 'belki'' ama neredeyse 1 ay olacak içime sinmedi, yutamadım boğazımda duruyo.

özetle (nasıl özetse artık 1 sayfa) bekara karı boşamak kolay derler, tabi siz hamilesiniz daha zor olmalı, ama bu kadar da KOLAY olmamalı

şimdi de bahsi gecen konuşmanın aldığım kaydını aşağıya atıcam, bi de siz göz atın bahalım ben mi abartmışım. kritiğini yapalım:) su saatte ben gibi uyuyamayana, canı sıkılana da konu olsun işte :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merve G.
Viledali sultan ne ya
Vileda temiz silmez eline bez alip sil

23:49
O. Y
akıl verene bak
sanki çok ev temizliği yapmış

23:50
Merve G.
duyuyoruz ama

Onur Y.
yerleri el beziyle silcem dimi

Merve G.
valla cok para kazanip hizmetcimle eve cikmam lazim

Onur Y.
hizmetçinle eve çıkmak?

23:51
Merve G.
evett:)

23:51
Onur Y.
sanırım ulaşılmaz birisin dediğime şu an emin oldum

23:52
Merve G.
Ev isi yapmiyorum diye mi

Onur Y.
yok

Merve G.
niye

Onur Y.
hizmetçi tutup eve çıkmayı düşünüyosun&#61514

23:53
Merve G.
hahahah
Hayir ole degil
ilerde evlendigimde
bi tane yardimci teyze

23:53
Onur Y.
hmm
öle desene
tamam o kolay ya
;
kocan eşşek değilse seni yormaz heralde

23:54
Merve G.
insallah esek olmaz
bide sonradan esek olanlar var

23:55
Onur Y.
hmm baştan elinini sıcak sudan soğuk suya tutmamm diyip
odunlaşan adamlar
evet o kötü

23:56
Merve G.
Benden uzak olsun o pislikler

23:56
Onur Y.
vuhhuuuu
sert
aferin böle yumruğunu koy masaya
kız dediğin erkeğine söz geçirecek sözünden çıkmıycak

23:57
Merve G.
hem soz gecirip hem sozunden cikmiycammi

23:57
Onur Y.
karşılıklı uyum işte

23:58
Merve G.
Yes perfect match

23:59
Onur Y.
ingiltereye hazırlık

23:59
Merve G.
hahaha
babam deli gbi takmis
Illa ingiltere
Baska yer istemiyo

00:00
Onur Y.
Yaza mı

00:01
Merve G.
Evet

Onur Y.
hayırlı olsun bakalım

Merve G.
avustralya istemiyo

00:02
Onur Y.
artık ordan bi ingiliz prensi bulursun hizmetçiler tutar saraylarda yaşatır seni

Merve G.
bende onu kirmak istemiyorum
dalga gecme onur

Onur Y.
offff
bana ne kızıyosun yaaaaa

Merve G.
Valla sinir olurum bulurumm

00:03
Onur Y.

düğünde bi çeyrek altın takmaya gelirim

00:03
Merve G.
al iste

00:04
Onur .
ne gelcem be yıkarım o sarayı başınıza

00:05
Merve G.
Kafan karisik onur senin

00:05
Onur Y.
o nerden çıktı ne alaka şimdi

00:06
Merve G.
Iki secenek
Ya ceyrek takmaya geliceksin
Yada sarayi basimiza yikmaya

00:06
Onur Y.
sence hangisini yapmalıyım
yol göster beni
bana

00:07
Merve G.
Bilmiyorum o zamana bagli /)

00:07
Onur Y.
zaman tükenmezzz

00:08
Merve G.
Sabir tukenir ama dmi

00:09
Onur Y.
sabır zamanla ters orantılı olsada
en azından zamanla doğru orantılı olan güzel bişey var
bağlılık ve aşk

00:11
Merve G.
evet dogru bisey soyledinn

00:12
Onur Y.
teşekkür ederim
ben hep doğru söylüyorum da
kimse inanmıyo

00:12
Merve G.
Ben inaniyorumm

00:13
Onur Y.
o zmn seninle tanıştığıma memnun oldum

00:13
Merve G.
Ne bu simdi

00:14
Onur Y.
Tanışma safhasını geçtik artık
tanıma aşamasındayız
ikis farklı

00:14
Merve G.
Hee anladim
bugun tanisan yarin tanir da

00:15
Onur Y.
zaman demiştik onun içinde

Merve G.
Evet suan cok mantikli seyler soluyosunn
Kafana bisiler mi dustuu

Onur Y.
gün boyu mantıksız konuşuyodum yani

00:16
Merve G.
Hahah
Hayir
Atismayi seviyorum ben sadece
Ama suan kulp takicak bisey yok

00:16
Onur Y.
ve bu durum sinirini bozuyo dimi
ya ben onurla didişicem ama çocuk mantıklı konuşuyo yaaaaaaa

00:17
Merve G.
Valla ole

00:17
Onur Y.
e ben bilemedim şimdi
mantıklı davranmaya devam etsem hoşuna gidiyo
didişmek için bişiler sölesem oda hoşuna gidiyo
mantıklı bi didişmemi olsun

00:18
Merve G.
mantikli davran mantiksiz konus

Onur Y.
denize gir ama kuru gel

Merve G.
hahaha

00:19
Onur Y.
ya çay demlicem
kettle'da su kaynattım
kalkıp demlemeye üşeniym
üşeniyorum
ne bezgin bi adam oldum

bi kaç sorum olcak
1) bu kızla ne zamandır tanışıyorlar?
2) her zaman konuşur muydu
3) sen tanıyormuydun bu kızı

"00:09
Onur Y.
sabır zamanla ters orantılı olsada
en azından zamanla doğru orantılı olan güzel bişey var
bağlılık ve aşk " özellikle burasından itibaren ben aldatmaya yönelik bir şey göremedim. He ben kıskanç biriyim yinede yıkardım dünyasını başına o kim ki de sultan diyosun diyerek başlardım yani
ama ne bileyim mesela lise zamanlarındayken benimde arkadaşlarım vardı sevgilisi olan konuşurduk böyle bak evde kalcam beni alırsın dimi falan diye zevzekliğine ama asla başka bi boyutta olmadı belki bu da öyleydi

istiyorsa süt kardeşi olsun... senin bir ilişkin var biz nasıl her adamla laubali olmuyorsak onlarda olmasınlar bir zahmet çokmu... hadi konuştun arkadaşın diyelim ne diye siliyorsun ortada birşey yoksa be adam.. ??? şimşekleri üzerine cekmeye ne gerek var karşındaki embesilmi bunu anlamasın üstelik gözlerini dikerek sormuş

bu kız üniversitede sınıf arkadaşı ben oyle o kim bu kim diye pek sorgulayan biri değilimdir, zaten hiç de denk gelmedi kız bundan önce, adam da güven veren adam ya eminiz yapmaz o.

ama sonra itiraf etti ki kızla bi yakınlaşma olur gibi olmuş gecen sene lakin kız beni biliyormuş. bana whatsapp konuşmalarının ekran görüntüsünü alıp yolladı anlatmış durumu ona da kız da çok üzülmüş yapabileceğğim bi sey varm mı diye sormuş filan ama onu bile ayarlamıştır bu. zor değil yani bi arkadaşı merve diye kaydedip konuşturup ekran görüntüsü almak.

kaldı ki sevgilisi olduğunu bilen hangi normal kız bu kadar rahat konusur? kaşar bile olsa demez mi senin sevgilin var ama o ne olacak vs

ayrılmakla en doğrusunu yapmışsınız. bu ne böyle ya karşısındakini aptal mı sanıor bu erkekler. madem yalvaracaksın be kardeşim üzüleceksin başka kızlarla ne flört ediyorsunki. hiç sıkmayın canınızı kazanan siz olmuşsunuz ona en doğru hareketi yaparak.

KK kızları seviyorum sizi ya. valla böyle bi desteğe ihtiyacım var. acaba ben mi abartıyorum diye düşünmeye başlamıştım.

annesi arayıp affetmemi istedi, seni çok seviyor isteyerek yapmamıştır filan dedi çünkü orda kafam karıştı bi ama yok içime sinmiyo

valla canını sıkmak istemiyorum ama bana yalan söyleyen adamın her dogrusunda yalan aramaya başladım bu ara.... kimseye güven yok ya... kafanı alıp huzurla bir erkeğe yaslanacak omuza sahip adam mumla aranıyo şuan

canım barışmak istiyorsan ve buna karşı tarafında mücadelesi varsa barış ama 1 dogrusunda bile yalan arıycaksın ve bu seni yıpratıcak örnek ben...

ilk başlarda okurken hadi neyse diyodum da konuşma ilerledikçe bu yav*aklık ya demekten kendimi alamadım aldatmayı geçtim adam yalancı ya işin olmasın bence böyleleriyle

kendi embesil olunca beni de öyle sandı herhalde haspam :)) salak bi bok yedin, beni tanımış olman lazım ben bunu öğrenirim, öğrenince de ne yapacağım belli. bari dürüst ol evet bi konuşma oldu ama sonra pişman oldum sildim de vallahi sucu kabulden müebbetten yırtıp bi kaç zaman süründürerek verecektim cezasını sonra af çıkaracaktım:) ama gözüme baka baka yemin ediyo bi de dangalak Allah'tan da korkmuyo ağzı burnu yamulaydı orda da görseydim ben de

çoooooooook haklısın bencede. Ama pişmanlığı beni ikna etseydi ve seviyo olsaydım ben bi şans daha verirdim. sen biraz daha sabırlısın ve dayanıklısın belli yakınlaştıklarını söyleyince nasıl tepki verdin ne bileyim çok zor olmalı bunu ondan duymak. hani inkar etmek daha kolay geliyor erkeklere sonuçta. anlayamıyorlar o an kabul etseler "en azından söyledi işte kandırmadı beniş daha fazla" diyeceğimizi. inkar da inkar ayy biz de insanız anlıyoruz yani

ya aldatma yok diyelim seni gerçekten seviyor diyelim tamamda. bu nedir yani oynaşma tarzında konuşmalar böyle bi adama nasıl güvenirsinki her arkanı döndüğünde başka bir kızla böyle labali konuşmayacağı ne malum. Kişiliği yerine oturmamış insanların yapacağı bir şey bu. Yakın arkadaşı olsa aralarnda şakalaşırlar belki ama bu kızla aralarnda bir şeyler geçmiş diye yazmıştınız yanlş hatrlamıyorsam

biz ne yeminler duyduk çarpılmıyorlarda özgüven nirvana maşallah bu türlerin... onlar bizim kadar ayrıntılı düşünemiyolar çantada kekligiz ya tutuşunca etekler sahibine döner tüm köpekler hesabı... müebbet az idam edicen.. soyu tükensin...
zaten şu site çıktı çıkalı kimsede huzur yok... çıkmasaydı karaköyden toplucktık herhalde

aynen öyle arkadaşım. yani söz konusu ihanet olmasa bile artık, o konuda güvenimi kazansa bile dediğim gibi benim takıldığım en büyük nokta yalan. her konuda yalan söyleme kapasitesi yüksek olduğunu gördüm. ve bu konuşmayı 3 haftadır ilk kez okuyorrum bugün bursaya geldi yarın görüşelim mutlaka diyordu, gercekten bi yüzüze konuşmak iyi olur demiştim ama Allah razı olsun ki o arkadaşın konusu bunu tekrar okuyup o sinirimin canlanmasını sağladı.

bi de hastanelik filan oldu üzüntüden, annesi de arar tabi sanki beni sevdiğinden oğlu üzülmesin diye arıyo. beni gelin adayı olarak çok begenmiş çok istiyormuş valla ben de olsam ben de isterim kendimi oğluma :) sen bi oğluna bak bakalım. bozacının şahidi şıracı:))))

kadın bana deseydi ki kızım sen haklısın oğlum bi hata etmiş ne dersen saygı duyarım ama bi kez daha düşün bir şans daha ver. isteyerek yapmamıştuır o seni çok seviyor diyo, e dedim siilah mı dayadılar kafasına? sizin de eşiniz var evlenmek yuva kurmak kolay değil, daha flort döneminde bunu yapan ilerde ne yapmaz. oğlu mükemmel biriymiş de bilmem ne
canım barışmak istiyorsan ve buna karşı tarafında mücadelesi varsa barış ama 1 dogrusunda bile yalan arıycaksın ve bu seni yıpratıcak örnek ben...

kargaya yavrusu kuzgun görünürmüş her neyse öyle bir laftı anladın sen onu madem yazıstıgı hatuna bu kadar önem vermiyor seni bastan tanıstırsaydı o zaman geyik yapacagına üzüntüden hastanelik olmuş hemi... vah vahhh içim acıdı

bi de bana hastane yatağında çekilmiş fotograf atıyo, fotografta cama yansımış annesi çekiyo:) ailecek organizeler:))

şimdi mesaj attım konuşmanın kopyasıyla birlikte, silmiş ya detayları hatırlamyordur. ben bu konuşmayı yutamıyorum onur üzgünüm dedim. sabah gözünü açar açmaz mutlu olsun:) Allah'tan bi işaret bence bu.

beni çok sevdiğinden eminim ama bunu yapmıcaktı.

ne güzel dayanıklısın karar verip hemen uyguluyosun. Ben hem sevcem hem pişman olcak karşımdaki çok zor ya en azından şans verip du bakim o zamanda yediremiyomuyum derdim, safoşluğuma doymazdım

bide o fotoğraf atma neymiş ya kendini acındırmak, bak ne haldeyim der gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…