aldatma değil de ne bu yani?

kılıt nokta istanbul mutlaka hepiniz gelıyosunuzdur hem belkı aysu onurla evlenırse ist.yerleşir:)

anam burda bı kız arkdşım var onunda çıktıgı onur var dengesiz

ağlama topic'i diyelim ağlama duvarından çağrışım ay o zaman da kimse ciddiye almaz doğal olarak yine onur'dan devam ederiz biz bize

yaşanmış aşk öyküleri, aldatılanlar kulubu, dert ablaları, akil kızlar , derdin mi var?, şüphen mi var? taktik mi lazım?, kk dedektiflik hizmeti, vs vs başlık örnekleri
Ben kendimi feda edebilirim konuyu belirleyelim

Kız dertten ölürüz o zaman o topic bizi yer bitirir şurda 1 derdi 5 gün konuştuk o kadar dertle nası uğraşıcazz
Fikirler gelsin kızlarr

o onur bu onur çıkarsa küt diye giderim artıık kaç yıllık dizi izleyicisiyim böyle entrika görmedim valla olur mu olur ne iş yapıyo o onur? bu arada istanbula gelicem önümüzdeki hafta. onur'la evlenirsem de muhtemelen istanbul'a yerleşicez :)
kılıt nokta istanbul mutlaka hepiniz gelıyosunuzdur hem belkı aysu onurla evlenırse ist.yerleşir:)

anam burda bı kız arkdşım var onunda çıktıgı onur var dengesiz

madama adı üstünde fransa dolaylarından soylu prensestir kendisi

başlık söyleyin acıcam ule konuyuuuuu

Kız Allah iyiliğini versin yaaa Evet canım sabah uyandığımda üzerine tereyağ sürülmüş baguette yemessem kendime gelemem O denli kökenlerime bağlıyımm

çarlinin gececi neşetlerii :)))

bankacı sanırım aa gel bacım gelll tanışırız

kadın olda sahanda 2 yumurta kır tereyağ üzerine...

Akil kızlar Topa tutarlar vallahi bizi Taktik mi lazım yanlış anlaşılabilir Yaşanmış aşk öyküleri çok klasik bize uymazz Anamm topic açması kolayda başlık ne zormuşş

taktı neşete neşet ne demek kız:)

ay sokaktaki madam sen de çok hoşsun ya o asaleti ilk mesajının girişinde anlamıştım zaten :))

neşet çıkma demek nereye çıkıyoz belli değil çıkma teklifimi edio acaba aramızdan birine
:44:

neşet ertaş gibi gönül bam teline vururum imajımı ciziyor ne yapıo ne edio belli değil

ay sokaktaki madam sen de çok hoşsun ya o asaleti ilk mesajının girişinde anlamıştım zaten :))

Ayy mersi tatlımm Bende konuyu okuduğumda hıh tamam burası bana göre demiştim yanılmamışım
İlk topic arkadaşlarım, canlarımm benimmm

Kız sorma yemek yemeyide yapmayıda sevmem yaramı deştinn

kız sen nasıl başaksın ben yemeyı sevmmede yapmaya bayılırım hergün özellıkle kek,poğça,börek,hamur mayalarım

tipime bakan 2 yumurta kıramaz derler emmeeeeeeee

türk filmi vardıya gececi neşet diye

şofor nebahat abla filminde onder somer'in oynadigi bitirim ve delikanli sahsiyet. filmde 5-10 yerde onder somer"in agzindan "
gececi neset giderrrr" lafi gecer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…