aldatma değil de ne bu yani?

haaa dogru...
Onurcuğa benim işim düşse yapmaz...
Ama bizim sınırsız taktiklerimizle onuda yaptırırız be yaaaa

şifre olayını düşünüyorum zaten evet ücretsizse daha kolaymış onu bılmıyodum ben tam türk vedalaşması yaptm

hadı öptüm ,görüşürüz,ii geceler tatlı rüyalar yabanclar napıyo hoşçakal patttttttt:) ahanda bu defa gittim

bencide eama onur senden ıdmanlıya başkasına yapmaz kız :)

neyse boşver ya fakir diyon zaten bırakın adamı
zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış
bozmayalım muhabbetlerini

neyse boşver ya fakir diyon zaten bırakın adamı
zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış
bozmayalım muhabbetlerini

kız fakır ama gururlu degıl işte kadın hergün evden kovuyo adam sırıtıyo

muhabbet yok kavga hergün var

bu kız beni öldürecek yaa. ben mi hassaslaştım nan deminden beri özelden yazısıyonuz gec yazıyonuz ben gidiyom diyen biri vardı burda bence o baya hassaslaştı muayen günü olabilir:)

kızlar ben iyice şapşikleştim saat 4ü geçti yine aydebuz u da yoldan çıkardık:) bence zıbaralım yarın cok gec olmadan buluşalım herkes düşünsün çok kral bi topic açalım. kendimize ait sorıunlarımızı orda konusmayalım ama, misal benim topic bu olsun yine, başka özel sorunu olan(ki olmasın) onu orda knusuruz. orda başka kızlara taktik verelim
sen çok hassaslaştın

Nice gitmiş adet sendromu başlıklı bi topicde cvp yazıyoo Yaa siz çok yaşayın emiii

günüm yaklaşıyor evet ama onunda çaresini buldum hayıt içiyorum
Zıbaralım hadiiiiiiiiiiiiiii

sen de hoşgeldin canım :) sabırla okuduysan konuyu helal olsun valla:) ama biraz sular duruldu bakalım hayırlısı şimdilik.
salak şey iyi yapmışsın. eline sağlık. bence tam bir yüzsüz. içine sinmesin. yenilir yutulur gibi değil. içinde var bence onun. değişmez. sırnaşik bir tip belli. salla gitsin.

ahahaha yemin ederim sesli güldüm yaaa biz olduk kızlar tam bi ekip olduk ahahaha muayen günü galiba diyorum hatun adet sendromuna yorum yazıyo ay buna 3 gün gülerim ben D
Nice gitmiş adet sendromu başlıklı bi topicde cvp yazıyoo Yaa siz çok yaşayın emiii

günüm yaklaşıyor evet ama onunda çaresini buldum hayıt içiyorum
Zıbaralım hadiiiiiiiiiiiiiii

ahahaha yemin ederim sesli güldüm yaaa biz olduk kızlar tam bi ekip olduk ahahaha muayen günü galiba diyorum hatun adet sendromuna yorum yazıyo ay buna 3 gün gülerim ben D

Ulan bu kadar atarıma menepozlu falanmı sanıyordun beni
her ay görüyorum evet bence normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…