aldatma değil de ne bu yani?

yavrum şifremi vereyim gir bak istersen özelden mi yazısıyoruz aşkolsun ama ya. yazıp yazıp siliyorum başlığa kitlendim ben. tamam madem uykular geldiyse uyuyalım yarın yeni fikirlerle burda buluşup diğer konuya akalım
Ehhh yeter gidiyorum
yatıcam
çok geç yazıyorsunuz yaaaa
belkide özelden takılııonuz
gidiyorummmmmmm

Kararınızı verin siz
kurdelayı ben kesicem

od olabılır evett ama bızım kızın p.c felan işi olmazkı

sizinkigil yontma taş devrindenmi ???
Yontulmamışmı ???
Gözü açılmamış sığırcık yavrusuyla karışık sütten çıkma ak kaşıkmı
millide değildir şimdi bu
Arastırcazzzzzzzzzzzzzz yeni konumuz buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
hizmette sinir yok.... Relaksss
bendeee...!!!!

evden nete girilmiyor artık millet cepten takılıyor.... Düş peşine içime kurt düştü iyimiiiiiiiii

valla onun cebınde kontür bıle yok amma msj hakkı yapmıştır dıyorum bızım kızad saf degıl ama gecende bana dıyokı kuzı bız bunu takıp edelım ama nasıl ?:)

sen çok hassaslaştın

yok o olmaz niye benim maili verdin ne üyeliği diye kıllanır bu sefer yalanı anlaşılır, madem nişanlılar durum kritik ben senin için düşünücem bi sey bu gece söz. buluruz hallederiz onu onur a da danışırım gerekirse:) hiçbi sey olmazsa hackletiriz nolucak :)
od olabılır evett ama bızım kızın p.c felan işi olmazkı

hahhahahhah ALLAH ıyılıgini versınya bebişi var ablası 1.5 yaşında evde net yok para yok durum kötü anlıcan yakalasında boşasın zaten oda öle düşünüyo yalancınn tekıya

neyse ben kaçtım öglen gelin gayrı yettı bea :)

kanka geç bu hacletiriz işlerini
hackletemezsin... Kıllandırmıycaz hiç acımıcak canı

Bence konularımızı yeni topiğimize saklayalımm hadiii başlık lazımmm saat itibariyle beynim tasarruf moduna geçtii tek göz kapalı saf saf ekrana bakıyorum aklıma başlık gelmiyoo yaa

şimcik hangi operatörü kullanıyorsa msj cekerek ogrenıceksınız şifresini bu şifre talebi ücretsizdir
sonra sıteden gırıp numarayı ve sıfreyı yazıp bakacaksınız o kontoru olmayan vatandas harbidende masummu...

kız bacım evlı evlıııı:))

2 denenmiş ve sonucu başarılı olan iki taktik verdim sana ister değerlendir ister gelecepe yatırım yap sen bilirsin

öyle bi hacletirim kiii öyle bi hackletirimm donunun rengine kadar öğrenirim:)) kızım onur'un işi bu diyorum ya inanmıyosun, biz daha önce abimle yaptık bunu yani abimin yazılımcı arkadaşı abimin sevgilisinin hesabı hackledi arrtık çok kolay bu işler ama bu en son çare. kolay yoldan hallederiz şifreyi alsın o gerisi çok basit zaten
kanka geç bu hacletiriz işlerini
hackletemezsin... Kıllandırmıycaz hiç acımıcak canı

Bence konularımızı yeni topiğimize saklayalımm hadiii başlık lazımmm saat itibariyle beynim tasarruf moduna geçtii tek göz kapalı saf saf ekrana bakıyorum aklıma başlık gelmiyoo yaa

ne şiirnsin sen ya :) hadı hep beraber çıkalım yarın yazışalım bea :) çok yazıyosunuz okuması zor oluyor :)ben çıktım baş başşşşş

salak şey iyi yapmışsın. eline sağlık. bence tam bir yüzsüz. içine sinmesin. yenilir yutulur gibi değil. içinde var bence onun. değişmez. sırnaşik bir tip belli. salla gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…