Aldatılmak!

Aldatma varsa, ve işinden gücünden etme şansın varsa acıma yap!. Bazı durumlarda düşene tekme atmak gerekir

Senin yazdığın cümlede ev arkadaşı kategorisine giriyor. O zaman insanlar hiç evlenmesin çünkü evlenirkende boşanırkende masraf. Herşeylerini ayrı yapsınlar. Sevgi saygı bitince ikiside valizini toplasın gitsin arada birşey kalmasın o zaman

Yani bilmiyorum. Eşimle gelecek hayali kuruyoruz paramızı birleştirip birijtirip onu yaparız bunu yaparız diye. Daha gerçekleştirmeden hayali bile güzel oluyor

Eminim konu sahibi de böyle hayaller kuruyurdu ama sonuç ortada. Hiçbir erkek çalışırken kadınların maruz kaldığı şeylere maruz kalmıyor. O yüzden kadınların emeğine konmak erkekliğe sığmaz. Yani bu benim düşüncem. Kadın evladına harcasın sadece.

Geçecek her sey gececek sadece size yapılan ihanetin dısında da ugradığınız haksızlıkları düsünün. Siz her seyinizden kısıp fedakarlık ederken o sadece dürüst ve sadık kalmayı bile becerememis. Bu tiplerin canı kolay kolay yanmaz sadece maddiyattan yanar haklarınızı talep edin mutlaka. Siz çok mutlu olacaksınız alnınız ak, başınız dik. Yeniden doğacaksınız. O ise bok çukurundan hayatı boyunca çıkamayacak, kendi karakteri kendi cezası olacak.. Dualarım sizinle.

defolsun gitsin pislik

o kadınları bulup şikayet edemez misiniz? devlet daha ahlaklı kadınlara koruma verir.
Aldatma varsa, ve işinden gücünden etme şansın varsa acıma yap!. Bazı durumlarda düşene tekme atmak gerekir
defolsun gitsin pislik

hepinize teşekkür ederim saolun. inanın yine ağlayarak yazıyorum bunları. yazdıklarınız çok çok iyi geldi. inş. iyi ki defolmuş diyeceğim günler çok yakındır.
şikayet konusunda şu an edemem. maddi manevi hazır değilim ama zamanı geldiğinde o da olacak.
bir de evet kendini bekar diye tanıtmış olabilir ama evli olduğunu bilende var gördüğüm kadarıyla.
ve al birini vur ötekine durumu söz konusu. hem kadınlar hem de bu ahlaksızca hareket etmişler. Allah hepsinin o kirli kalbine göre versin ne diyim.
alsın birbirlerini tepe tepe kullansınlar artık. arkasında ağlayan eş, masum bir çocuk, benim perişan olan ailemi bırakarak ne kadar mutlu olabilecekse olsun.

Peki iş boşanmaya nafakaya gelene dek hiç mi sizi karşısınıza alıp bak beni yanlış anladın yada çocuğumuz var bazı şeyleri düzeltelim demedi yani direk tamam bosanalim mi demiş

Kendini Kullandırmak farklı birşey. Ortada birikim yok ki hep kadın üstüne yıkılan borç var

uzulme sen hersey gecer zamnla boyleleri hic bir zaman ne katbettigini bilmezler dunyada en buyuk dersini alsa genede kafalarina dan etmez bu yuzden uzulme bu saaten sonra yasa kendin icin yasa

Bence herkesin kazandığı kendine. Borçlar,faturalar ve kira ortak ödenmeli tıpkı ev islerinin ortak paylaşılması gibi. Sonra kimin kendi parasıyla ne yaptigi öbürünü ilgilendirmez. Çünkü bizim toplumumuzda "kocandır sevse de dövse de yeridir" deniyor. "Dul" kadına afedersiniz ama o.. muamelesi yapılıyor. Türk kadınlarına karnın doyuyorsa basini sokacak bir evin varsa gerisini arama diyorlar. Sevgi,aşk,cinsellik,şefkat,ilgi gibi seylerin insani ihtiyaç olduğunu anlatmıyorlar.

Canım bir laf var acıma yetime .. gerçekten nasıl bu kadar kendinizi Ezdirmişsiniz hayretle okudum ve çok üzüldüm hiç kimse böyle bir şey hak etmez kendiniz için değilse bile bari çocuğunuz için iyi bir karar alın ve Bosanın deymez ya Hemde hiç değmez

Ne yorumlar yapıldı sizin exta verdığınız ayrıntılar varmı bilemiyorum ama,
Bu hikayede apaçık meslegini suistimal ve kötüye kullanma var.bunları ispatlayabilirseniz vay o herifin haline..

Görürüz ozaman onun dik burnunu...

Vala ben kötü düşünüp kötüye çekmek istemem sizi karar her zaman sizindir .bizim insanımız aldatmayı sadece yatak sanıyor ama yok öyle birşey eskidenmiş o çoklu evlilikler . Biriyle senden gizli iş dışında senden habersiz uygunsuz konuşması bana göre aldatmadır ki Allah kimseye yaşatmasın. Yanliz eşine hala çok değer veriyorsun bununda görüyorum ama unutma hayatta o kadar güzel ve değerli şeyler varki senin gibi kendi ayakları üzerinde duran çocukları için savaşan binlerce anne var tebrik ediyorum bu konuda ve kendini sakın üzme hak sana güzel olanı yazsin.

Canım ben de bosanma aşamasındayim. Hem de o şahıs beni boşandığı eski eşiyle aldattı. Süreç emin ol geçiyor. Bol bol kendine değerli olduğunu hatırlat. Bir de protokolde ne yazdın çocuğun için bir talebin oldu mu

Aldatan, sorumsuz davranan erkekler her yaşta var ama 21 yasindaki bir erkekle evlenmekte nasil bir cesaret yahu? Ondan koca mi olur?
Hadi evlendin yerinde olsam en az 4 yil cocuk mocuk yaomazdim, daha 6. Ay cocuk sorumlulugu yuklenmissiniz. Evliliginiz iyi bile dayanmiş.

O yaşta evlenip ustune 6 ayda cocugu olan birinin aile babasi olamayacagi gun gibi ortada. Tabi ki bekar hayatina, yaşayamadiklarina gözü kayip bikacakti illa ki. Hakkinizda hayirlisi olsun ne diyeyim.

Aynen. Diyelim boşanma oldu, ben daha görmedim " sen bu kadar zamandır çalıştın ortak birikim yaptık. Adaletli paylaşalım " diyen herif

Peki iş boşanmaya nafakaya gelene dek hiç mi sizi karşısınıza alıp bak beni yanlış anladın yada çocuğumuz var bazı şeyleri düzeltelim demedi yani direk tamam bosanalim mi demiş

Hayır demedi. Dünden hazırmış. Son öğrendiğim bilgiye göre bu işleri bayadır yapıyormuş! Ben körlükten görememişim! Sadece son 6-7 Aydın maddiyatımızı sorgulayıp ipleri elime almaya çalıştım. Baktı ki aymaya başladım artık ben ona lazım değilim bunları yaptı. Belkide bilinçli olarak yakalandı!
Kendini Kullandırmak farklı birşey. Ortada birikim yok ki hep kadın üstüne yıkılan borç var

Çok haklısın ama ben şartsız koşulsuz güvenmiştim anlayamamışım. Çiftlikteki hayvanlar bizim dedi arabalar bizim dedi seneye ev alıyoruz dedi ben de yuttum tabi! Ne zaman ki ayma dönemim başladı işle değişti. Yediği naneler ortaya çıktı belki de işim bitti artık öğrensin herşeyi dedi kimbilir
Ben bunları haketmedım demıssınız ama kendinden bu kadar ödün veren bırı malesef hakedıyor

Fazla deger soytarıyı kral eder sozu burdan geliyor sanırım

İşte ben ailenin gerekleri sanıp yapmıştım ama tek taraflı olduğunu ancak aldatılınca gördüm. Keşke daha erken uyansaymışım

Aslında ilk başta sistemimiz buydu. Birimiz arabanın peşinatını ödüyorduk diğerimiz arabanın araç kredisini. Sonra birimiz kira birimiz faturalar. Geri kalan harçlıklar oluyordu. Sonra o çiftlik kurulunca bizim bizim her şey bizim diyordu ama bizim değilmiş. Bunları fark ettiğimde çık geç oldu. Artık dul olmaktanda korkmuyorum. Ailem diyor ki sen asıl bunla evliyken duldun artık boşanıyorsun bekar bir kadın olacaksın! Çünkü ömrüm onun eve gelmesini işlerini bitirmesini beklemekle geçti.

Teşekkür ederim saolun. Ben de şu an arkamı dönüp baktığımda nasıl bu kadar aptal olmuşum diyorum. Olayın içindeyken sağlıklı düşünme yeteneğimi kaybetmişim. Davam açıldı duruşma gününü bekliyoruz. Alacağımı aldığım an anlaşmalı şekilde hemen boşanacağım

Tabi tabi mesleğini sonuna kadar kötü kullanmış. O benim kozum. Onun sayesinde 3-5 birşeyler alabileceğim. Yoksa bu kadar kötü kalpli olan biri beni ve çocuğumu borç batağında bırakıp yok olabilir. Ben zaten bu olanları en üst makama taşıyabilecek bir yerde çalışıyorum korkuyor o yüzden sesi çıkmıyor pisliğin

Aldatmanın ta kendisi. Zaten benim onu takip etme gibi zamanım yok. Bunları bile bir arkadaşımın sayesinde fark ettim. Kaldı ki birliktede olmuştur onlarla. İnanın yanımda zerre değeri kalmadı. Konuyu açtıktan sonra ortak bir arkadaşımız bunun bu naneleri çok önceden beri yendiğini evliliğimizin gitmediğini falan söylediğini anlattı şok oldum. Ben de ona 2. Çocuğu düşündüğümüzü hatta bu olaylar yüzünden gebe olduğumu ve kaybettiğimi söyledim onlarda şaşırdı. Herkese ayrı yalanlar söylemiş. Yani yoldan tam gaz çıkmış!
Hepsi karaktersiz ahlaksız! Hayattan beklentim mutlu bir yuva sağlıklı ve huzurlu yaşamaktı. Maddi tek beklentim bir evdi. Yani ne istiyorlar şükürsüzler anlamış değilim. Ben çocuğumun velayetini aldım o arada bir bir iki saat alıyor. Çocuk içinde 1500 lira nafaka talep ettim kabul etti
Allah ım sana çok güzel Bahtlar versin. Rabbim hayatını mutlu mesut bahtiyar etsin... Rabbime sığın ilahi adalet tecelli edecektir kırdığı yerden elbet kırılacaktır..
Çok teşekkür ederim amin

O zaman ben de 22 yaşımdaydım yanş bende de kavak yelleri esiyordu. Şimdi 31 yaşımdayım ne cesaretmiş bendeki diyorum tabi. Ama gel gelelim bu yaş aldıkça yoldan çıktı. Belkide o zamanda yapamadıkları içinde kalmıştı. Ona da tamam ama efendi gibi ayrılıp ne halin varsa görsene. Ben de küçüktüm yapamadıklarımı değil sahip olduklarımı düşünüp şükretmeyi seçmiştim. Düşünsene sağlığın yerinde maddi durumun iyi aç açıkta değilsin evladın var sağlıklısın. Daha ne istersin ki?? Fazlası hatta çirkin olanı istemek şükürsüzlük ahlaksızlık değil mi??
Evladım için tek biran pişman olmadım. 6 yaşında Allah ömür versin inş. O kadar olgun ki sürekli beni seviyor sarılıyor öpüyor büyük büyük cesaret verici destek olucu nasihatlar veriyor kuzum.

Yanlış anlamayın ama aldatilmanız iyi olmuş. Yoksa ayrilmaya cesaret edemezdiniz bundan sonra ônünüz acik cok güzel günler sizi bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…