Aldatılmak!

sonundaoldu

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2012
14.549
27.662
Merhaba hanımlar.
Ben 9 yıl önce eşimle tanışıp severek evlendim. Çok çok iyi biriydi. Dürüst merhametli bana değer veren biri. İşte bunlardan dolayı çok sevdim. Evlenmeye karar verdiğimizde ben 22 o 21 yaşındaydı. İkimizde devlet memuruyuz. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişan yaptık1 yıl sonrada düğün.
Hiçbir talebim olmadı maddi anlamda ondan ama hiç. Tek bir yüzükle evlendim diyebilirim.
Evlilik ne kadar güzelmiş dediğim günler başlamıştı.6 ay sonra hamile olduğumu öğrendim çok mutlu olduk. Daha sonra onun işi çok uzak olduğundan bir araç aldık. Kendimden vazgeçmeye başladığım ilk hamle buydu işte. Ben dolmuşla gidip gelirken o araçla gidip geliyordu!
Maddi sıkıntıya düştük düpün borçları araba taksidi derken. Ben hemen lojmana başvurdum kurumumdan ve çıktı. Oraya geçip rahatladık. Artık elimizde güzel paramız kalıyordu.
Bebeğimiz doğdu bir sarsıldık çok zor geldi çocuk bakmak ama hemen toparladık. O polis memuru ve çok yoğun çalışıyordu. Borçlar olduğu için ben de bebeğim 4,5 aylıkken işe başladım. Bebeğime annem baktı. Durumumuz iyi ya ben iş iş kurmak istiyorum en büyük hayalim buydu falan demeye başladı.
Çok seviyorum ya ona da tamam dedim ama şartım vardı evini aileni ihmal etmeyeceksin dedim. Tamam dedi. Sen işteysen ben kurduğum işte olacağım.
Polis olduğu için gece polislik yapıyordu geceden çıkıp ek işine gidiyordu. Ek işi hayvan çiftliğiydi. Abisiyle kurdu. Ama artık doğru düzgün eve gelmiyordu. Ben de söylenmeler başladı. Çünkü artık evin tüm yükü bendeydi. Alışveriş yemek çocuk işe git gel. O hep işte geri kalan zamanda uykuda.

Bu arada ilk yıl para getirisi olmadı hiç 2. Yılda,3. Yılda,4.yılda. Ben söylendikçe o kurulum aşaması diye beni kandırmış.
O çiftlikten abisi evlendi ev yaptı evi geçindi bize hiç koca hiç!( bu arada biz abisinden önce evlenşyoruzudiye davetiyemize takısızdır yazdırmışlardı. Çok seviyorum ya ona satamam demiştim)
4. Yıldan sonra birden eve düştü şaşırdım. Meğer abisinden kazık yemiş 5 parasız ayrılmış.
Neyse dedim sustum ama bu akıllanmadı aracımızı satıp. Tekrar çiftlik kurdu. Baktım baş edemiyorum sustum eviyle ilgilensin tamam dedim.
Ama artık şartlarım vardı önce borçlar ödenecek sonra bana araç alınacak sonra da ev alınacak. Tamam dedi.
İşte tam bu aşamada ben kredi çekip araba almaya kalkıştım ama bu parama göz dikmiş! 1 ay kullanıp vereyim dedi tamam dedim ama hiç içimden gelmeden. 3. Ayda zorla arabamı aldırdım iyi ki aldırmışım. Çok zoruna gitti üzerime bir araba olması. O lüks arabaya binerken ben idareten aldım onu bile layık görmedi bana herhalde.

Gelelim aldatılmaya. Çok uzun oldu farkındayım ama içim yanıyor yazdıkça yazasın geliyor. Bir arkadaşım dedi ki ya bu kadar iş mi olur?? Bu seni kandırıyor belkide telefonunu kurcala sen. Bir gece aldım telefonunu 2 tane çirkin video! Uyandırdım bunu kızdım ettim dedi ki bekar arkadaşlar atıyor whatsappdan silmiştim ama galeriye düşmüş. Denedim evet silsen bile galeriye düşüyor yedim ve sustum.
Sonra bir fotoğraf çektirdik durum yapsana dedm kemküm etti ve yaptı. Şüphelendim aldım elime baktım ki 10 kişisinin görmesini engellemiş iş arkadaşı ve onun sevgilisi diğer 8 i göremeden çekti elimden telefonu ve sildi.

Hemen telefonu verdi geri o sırada arama kaydını incelerken detaya girdim öyle isimsiz numaranın birine. Adı atıyorum Ayşe olabilir mi?? Yazıyor iphone da silsen bile sonradan böyle yazıyormuş o an öğrendim. Numarayı ezberledim hemen bu kim dedim ablam dedi salak! Ablasıyla aynı addı ama ben numarayı ezberlediğim için açtım ablasının numarasını o değil!
Meğer bunladın koruma kararı çıkan bir kadınmış. 1 ay boyunca sayısız konuşma kaydı. Hem de işte değilken. Kadını aradım diyor ki istediğim zaman ararım o benim korumam!
O kadından kurtulduk derken bir kadın buna beni engelledin mi demiş! Kadını aradık diyor ki profil fotosunu göremeyince öyle sandım.
Ne bu samimiyet diyorum?? Benim çok olayım vardı eşimle karakola gide gele samimiyet oluştu.
Bunu bile yuttum!
Sonra 14 şubat günü dışarda yemek yedik eve geldik. Telefonunu elime aldım bir kadından mesaj geldi. Bak tam senlik diye! Tam açacaktım elimden çekti aldı sildi. Dedi ki bu da koruma kararı olan bir kadın ben yazmıyorum o yazıyor. Ve o zaman telefonu mesajı tekrar yükleyelim dedim. Vermedi ve bende film koptu. Saldırdım buna elime ne geçerse attım. Kovdum defoldu gitti. Hem de koşa koşa mutlu ola ola!
Şimdi canım çok acıyor! Ya hiç özür dilemedi hiç ailem çocuğum demedi. Ben bunları hak etmedim. Hep ağlıyorum. Evde işte toplu taşımada. İşimin ateşi nasıl sönecek?? Şimdi apartlarda gönül eğlendiriyor ben de acı çekiyorum. Ben hemen avukata gittim. Avukat Babacan yapıcı biriydi. Bir dinle sakince konuş diye öğütledi yolladı. Son hatamı burda yapıp toparlayalım dedim! Hayır istemem boşanacağım bıktım senden ömrümü yedin. Hep dırdır ediyorsun deyip üste çıktı.(dırdır dediği de ev alalım, çocuğunla benle ilgilen, paramız nereye gidiyor demem)
Neyse açtım davayı anlaşmalı boşanacağız protokol yaptık ama ben hala neden üzgünüm ne zaman geçecek??

Son düzenleme:
Aldatma kısmı nerde? Ben burda aldatilma okudum çok ama bu aldatilma sayılmaz tam. Çünkü iş arkadaşı vs. Görmesin diye gizlemiş. Hemde adama evlendin evleneli kusura bakma ama yani elinde ne var ne yok vermişsin. Sen dolmuşla git o arabayla ohhh ne güzel. Şimdi daha aldatmamış bekle aldatması lazım o adamın sonra seni dövmesi lazım ne bileyim küfür hakaret falan. Çünkü bu kadar fedakarlığa bu kazık az.

Hemen telefonu verdi geri o sırada arama kaydını incelerken detaya girdim öyle isimsiz numaranın birine. Adı atıyorum Ayşe olabilir mi?? Yazıyor iphone da silsen bile sonradan böyle yazıyormuş o an öğrendim. Numarayı ezberledim hemen bu kim dedim ablam dedi salak! Ablasıyla aynı addı ama ben numarayı ezberlediğim için açtım ablasının numarasını o değil!
Meğer bunladın koruma kararı çıkan bir kadınmış. 1 ay boyunca sayısız konuşma kaydı. Hem de işte değilken. Kadını aradım diyor ki istediğim zaman ararım o benim korumam!
O kadından kurtulduk derken bir kadın buna beni engelledin mi demiş! Kadını aradık diyor ki profil fotosunu göremeyince öyle sandım.
Ne bu samimiyet diyorum?? Benim çok olayım vardı eşimle karakola gide gele samimiyet oluştu.
Bunu bile yuttum!
Sonra 14 şubat günü dışarda yemek yedik eve geldik. Telefonunu elime aldım bir kadından mesaj geldi. Bak tam senlik diye! Tam açacaktım elimden çekti aldı sildi. Dedi ki bu da koruma kararı olan bir kadın ben yazmıyorum o yazıyor. Ve o zaman telefonu mesajı tekrar yükleyelim dedim. Vermedi ve bende film koptu. Saldırdım buna elime ne geçerse attım. Kovdum defoldu gitti. Hem de koşa koşa mutlu ola ola!
Şimdi canım çok acıyor! Ya hiç özür dilemedi hiç ailem çocuğum demedi. Ben bunları hak etmedim. Hep ağlıyorum. Evde işte toplu taşımada. İşimin ateşi nasıl sönecek?? Şimdi apartlarda gönğl eğlendiriyor ben de acı çekiyorum. Ben hemen avukata gittim. Avukat Babacan yapıcı biriydi. Bir dinle sakince konuş diye öğütledi yollladı. Son hatamı burda yapıp toparlayalım dedim! Hayır istemem boşanacağım bıktım senden ömrümü yedin. Hep dırdır ediyorsun deyip üste çıktı.(dırdır dediği de ev allalım, çocuğunla benle ilgilen, paramız nereye gidiyor demem)
Neyse açtım davayı anlaşmalı boşanacağız protokol yaptık ama ben hala neden üzgünüm ne zaman geçecek??

Geçecek merak etmeyin.

o diğer 8 kişi kimlerdi görebildin mi ,

aldatıldıgını nereden biliyorsun

devamı
Bunu bile yuttum!
Şimdi canım çok acıyor! Ya hiç özür dilemedi hiç ailem çocuğum demedi. Ben bunları hak etmedim. Hep ağlıyorum. Evde işte toplu taşımada. İşimin ateşi nasıl sönecek?? Şimdi apartlarda gönğl eğlendiriyor ben de acı çekiyorum. Ben hemen avukata gittim. Avukat Babacan yapıcı biriydi. Bir dinle sakince konuş diye öğütledi yollladı. Son hatamı burda yapıp toparlayalım dedim! Hayır istemem boşanacağım bıktım senden ömrümü yedin. Hep dırdır ediyorsun deyip üste çıktı.(dırdır dediği de ev allalım, çocuğunla benle ilgilen, paramız nereye gidiyor demem)

Bunu bile yuttum!

Geçecek, geçiyor merak etmeyin ..
Ev, araba ne olacak ? nafaka vs ?

Geçecek, geçiyor merak etmeyin ..
Ev, araba ne olacak ? nafaka vs ?

evimiz yok. çünkü ben lojmanda oturup biriksin derken o abisiyle batırmış. borçlarımı ödeyecek. biraz para alacağım. ev peşinatı yaparım onu. bir de arabam var beni idare eder.
bunu başkasının üzerine olan şeyleri varda o işlere girersem bu dava uzar benim maddi manevi hazırlığım yok buna. nafakada oğluma aldım 1,500 lira

emın ol geçecek ,

sana tek tavsiyem çocugun bütün sorumlulugunu üzerine alma , o da kendini biraz elini taşın altına koysun ,

ayrılan kadın erkek farkı diye bir resim var yaa onu yüklemeye çalıştım beceremedim ,
öyle karektersiz adam için o güzel canını boşuna üzüyorsun ,

çok saol desteğin için. çocuk onu istemiyor.
yavrum anlıyor sanırım. daha 6 yaşında oğlum ve acayip zeki, duygusal.
anasını babasını hergün arardı mikrop. şimdi oğlunu 2 günde bir arıyor. ha zaten oğlanla konuşmak istiyorum diye mesaj atıyor ben arayıp oğlanı veriyorum. hiç muhatap olmuyoruz ona rağmen böyle.
görüşmeyi de arada bir bir iki saat alıyor.
şimdi corona var diye çıkarttırmıyorum. çocuğu çiftliğe götürecekmiş!
tabi evine götüremiyor orada kadınlar falan olduğundan. vermedim çocuğumu riske atamam virüs geçince al dedim.
ben anlayamıyorum evladını görmeden duymadan nasıl yaşıyor!

onlar erkek ve onların içinde tam bir odun öküz var ,
seni düşünmeyini senmi düşüneceksin allah aşkına ,
işin var mesleğin var , üzme kendini artık yeter de

onlar erkek ve onların içinde tam bir odun öküz var ,
seni düşünmeyini senmi düşüneceksin allah aşkına ,
işin var mesleğin var , üzme kendini artık yeter de
çok haklısın artık toparlanmam gerek. 1,5 aydır 60 yaşındaki annem bakıyor bize. ne yemek yapabiliyorum ne temizlik. ne de uyuyabiliyorum. anneciğimde üzülüyor halime. sana bir şey olsa çocuğun ortada kalır diyor. çok haklı aslında

Ne hâli varsa görsün seni haketmiyor.

Bu yaptığı yanına kalmaz gönlünü rahat tut, en baştan saçma sapan işlere bulaşıp karışarak ailesini ihmal etmiş Allah katında böyle yalanın dolanın affı yoktur. Kendini mutlu huzurlu hissetmek için sürekli dua et sana destek olan bir annen bir de daha küçücük bir evladın var. Ona da kötü örnek olmaman gerek. Sorumluluklarını unutma, dünyandaki en değerli şey kendinsin bunu fark et. Daima yanında seni sevenler olacak sevmeyen haketmeyen de gitti gitsin bırak sana öylesi yakışmaz zaten bu arada hiçbir maddi hakkını bırakma eski eşin olacak adi bu yaşa kadar yeterince sömürmüş zaten. Kendine iyi bak güzel giyin saçını yap vs boşanmak yaradı deriz ya o insanlardan ol hayat kısa

saolun desteğiniz için. inş dediğiniz gibi olur. çünkü bu benim tesellim olur. yapıp edip kenara çekilmek mutlu olmak hiç hak etmediği şey.
bir de beni hep kısıtladı. şunu giyme bunu giyme. şunla konuşma bunu sil diye diye yalnızlaştım. kıyafet olarak da kapandım. bir baktım ki ben ben olmaktan çıkmış onun istediği gibi olmuşum.
bu olaylar çok kısa bir sürede gelişti. bir de hamileymişim bunları yaşarken. üzüntüden bebek de tutunamadı. tabi Allah'ın bir bildiği varmış da olmamış. yoksa daha da kötü günler başlardı herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…