Aldatılmak!

birincisi gerizekalılığımdan,
ikincisi de korkumdan. şu an mesela çocuğum hiç baba demiyor, baba sevgisi önemli aslında, belki bütün her şey bendeydi ama gün içinde 30 dakika oynasa bile oğluma iyi geliyordu. bunlar beni biraz bağladı.
Estağfurullah öyle demek istemedim. Ama bir söz var. Erkeğe rahatlık mezarda gerek. Biz onlara merhamet ettikçe maraz olup canımıza düşüyorlar. Ikincisi de etkisiz elemanmış zaten. Boşandıktan sonra da gün de yarım saat görse yeter. En azından psikolojiniz rahat olur.
Tabi boşanmaya karar verdiğiniz için bunları yazıyorum. Ortada düzeltecek bir şey olduğuna inanıyorsanız son olarak evlilik terapisi deneyin. Allah yardımcınız olsun.🤲🤲

Okurken çocuğunla ilgili kısımlarda ağladım ya, bunu yazarken yine burnumun direği sızladı gözlerim tekrar doldu. Ben hiç dayanamıyorum çocuklara. Yavrum benim ya. Babası çok pişman olacak ama geç olacak... Hadi eşler ayrılabilir çeşitli nedenlerle birbirlerini unuturlar da, unutamam dediğimiz neler geçiyor hayatımızdan da unutuyoruz. Ama evlat baba ilişkisi farklı birşey. Onun eksikliği hiç bitmez. Ah ah. Bu erkekler. Gözünüz kör olsun. Ne hakkınız var çocuk yapıp sorumsuzluk etmeye, sevginizden ilginizden mahrum etmeye. Zalimler.

inanın bunları yazarken ben de ağladım. zaten hep ağlayarak geziyorum. artık her yerde ağlıyorum utanmaya halim kalmadı çünkü.
çocuğu önemsiyor gibi! yapıyor ama yok yani. önemsese çocuk babayı görmek ister zaman geçirmek ister. ama yok yani. hatta soruyorum özledin mi konuşmak ister misin diye?? hayır onu özlemiyorum seni özlüyorum diyor masum kuzum.
sizi de üzdüğüm için kusura bakmayın. derdimle dertlendiniz teşekkür ederim

Aklıma geldi, tabii ki, o meslek grubundakilerin hepsi böyle demiyorum ama arkadaşım kadın eşinizle aynı meslekten, erkeklerin çok erken yaşta evlendiğini, gözlerinin dışarı da olduğunu, bu tarz şeylere iş yerinde ya da başkalarıyla çok meşgul olduğunu söylüyordu. Bu nedenle kendi meslektaşını seçmeyeceğini söylemişti bana.

Bir de arkadaşına benzediğini yazmışsınız, başka bir forumda okumuştum, efendi tipler dışlanıyor, çapkın olmasa bile çapkınmış gibi davrandığını, skor anlattıklarını söylüyordu.

Böyle bir adamla niye anlaşmalı boşanıyorsunuz ki onu da anlamadım. Şimdiye kadar her şey onun istediği gibi olmuş zaten hep keyfine yaşamış. Bari ayrılırken tüm haklarını alsaydınız. Ayrıca polis olan birinin koruması altındaki bir kişiyle bu tarz ilişkide olması mesleğini etkilemez mi? Boşanmayı beklemeden şikayet etmelisiniz bence yaptıklarının bedelini ödemeli

aslında mecbur kaldım. çünkü üzerime kredi borcu var. elimde para yok!
maddi manevi müsait olsaydım kesinlikle çekişir uzatırdım. hatta toparlanınca pişman olacağım böyle olduğu için biliyorum ama şu an durum bu. kirada oturuyorum ve evimin kirası faturaları çok fazla. maaşım ancak karşılıyor.hatta kredilerimden dolayı karşılamıyor o ödüyor anlaştık ayrılana kadar ben evden. iki kişi çalışıyoruz paranın nereye gittiği belli değil diye gittim pahalı eve kiraya çıkarttırdım. bunların olacağını bilemedim.
çocuğum 1 e başlayacak ve ona uygun okul ve ev ayarlamam gerek hızlıca. çünkü onun umru değil. aslında umruymuş' da icraat yok.
şikayeti şimdi edemiyorum korkumdan. manyak saldırır falan gözü döner sonra çocuğum ortada kalır.
ama boşanma işi hallolsun hepsini yapacağım. hem de o nerden geldiğini bile anlamdan yapmaya çalışacağım

inanın bunları yazarken ben de ağladım. zaten hep ağlayarak geziyorum. artık her yerde ağlıyorum utanmaya halim kalmadı çünkü.
çocuğu önemsiyor gibi! yapıyor ama yok yani. önemsese çocuk babayı görmek ister zaman geçirmek ister. ama yok yani. hatta soruyorum özledin mi konuşmak ister misin diye?? hayır onu özlemiyorum seni özlüyorum diyor masum kuzum.
sizi de üzdüğüm için kusura bakmayın. derdimle dertlendiniz teşekkür ederim
Üzülmeyin. Ben de 3 aylık evli iken aldatıldığımı öğrendim. Bazı nedenlerden dolayı 1 yıldan sonra boşanma davası açtım çekişmeli oldu. O pislik istemedi boşanmayı. Evi arabayı altınları aldım. Geçecek elbet. Bu insanların bu dünyada mutlu ve rahat bir hayat yaşamaması lazım.

Aklıma geldi, tabii ki, o meslek grubundakilerin hepsi böyle demiyorum ama arkadaşım kadın eşinizle aynı meslekten, erkeklerin çok erken yaşta evlendiğini, gözlerinin dışarı da olduğunu, bu tarz şeylere iş yerinde ya da başkalarıyla çok meşgul olduğunu söylüyordu. Bu nedenle kendi meslektaşını seçmeyeceğini söylemişti bana.

Bir de arkadaşına benzediğini yazmışsınız, başka bir forumda okumuştum, efendi tipler dışlanıyor, çapkın olmasa bile çapkınmış gibi davrandığını, skor anlattıklarını söylüyordu.

çok doğru demiş arkadaşınız.
çünkü bizde küçük yaşta evlendik. şimdiye kadar maddi sömürüldüm. ama son bu pislikle çalıştığından beri yoldan da çıktı. herkesi dini inancı kendine tabi ama namaz kılar inanırdı kibardı. bunla birlikte sigara alkole de başladı. ve ben anlıyordum kendi inkar ediyordu. ama bende küçük evlendim. kendimi evime verdim. o da nefsine hakim olmalıydı

Üzülmeyin. Ben de 3 aylık evli iken aldatıldığımı öğrendim. Bazı nedenlerden dolayı 1 yıldan sonra boşanma davası açtım çekişmeli oldu. O pislik istemedi boşanmayı. Evi arabayı altınları aldım. Geçecek elbet. Bu insanların bu dünyada mutlu ve rahat bir hayat yaşamaması lazım.

neyseki biraz içinizi soğutacak şekilde boşanmışsınız. inş. bundan sonra yollarınız iyilerle kesişir.
aynen yaptıklarını en ağır şekilde ödemeleri lazım. tabi benden çocuğumdan bağımsız olsun.

Merhaba hanımlar.
Ben 9 yıl önce eşimle tanışıp severek evlendim. Çok çok iyi biriydi. Dürüst merhametli bana değer veren biri. İşte bunlardan dolayı çok sevdim. Evlenmeye karar verdiğimizde ben 22 o 21 yaşındaydı. İkimizde devlet memuruyuz. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişan yaptık1 yıl sonrada düğün.
Hiçbir talebim olmadı maddi anlamda ondan ama hiç. Tek bir yüzükle evlendim diyebilirim.
Evlilik ne kadar güzelmiş dediğim günler başlamıştı.6 ay sonra hamile olduğumu öğrendim çok mutlu olduk. Daha sonra onun işi çok uzak olduğundan bir araç aldık. Kendimden vazgeçmeye başladığım ilk hamle buydu işte. Ben dolmuşla gidip gelirken o araçla gidip geliyordu!
Maddi sıkıntıya düştük düpün borçları araba taksidi derken. Ben hemen lojmana başvurdum kurumumdan ve çıktı. Oraya geçip rahatladık. Artık elimizde güzel paramız kalıyordu.
Bebeğimiz doğdu bir sarsıldık çok zor geldi çocuk bakmak ama hemen toparladık. O polis memuru ve çok yoğun çalışıyordu. Borçlar olduğu için ben de bebeğim 4,5 aylıkken işe başladım. Bebeğime annem baktı. Durumumuz iyi ya ben iş iş kurmak istiyorum en büyük hayalim buydu falan demeye başladı.
Çok seviyorum ya ona da tamam dedim ama şartım vardı evini aileni ihmal etmeyeceksin dedim. Tamam dedi. Sen işteysen ben kurduğum işte olacağım.
Polis olduğu için gece polislik yapıyordu geceden çıkıp ek işine gidiyordu. Ek işi hayvan çiftliğiydi. Abisiyle kurdu. Ama artık doğru düzgün eve gelmiyordu. Ben de söylenmeler başladı. Çünkü artık evin tüm yükü bendeydi. Alışveriş yemek çocuk işe git gel. O hep işte geri kalan zamanda uykuda.

Bu arada ilk yıl para getirisi olmadı hiç 2. Yılda,3. Yılda,4.yılda. Ben söylendikçe o kurulum aşaması diye beni kandırmış.
O çiftlikten abisi evlendi ev yaptı evi geçindi bize hiç koca hiç!( bu arada biz abisinden önce evlenşyoruzudiye davetiyemize takısızdır yazdırmışlardı. Çok seviyorum ya ona satamam demiştim)
4. Yıldan sonra birden eve düştü şaşırdım. Meğer abisinden kazık yemiş 5 parasız ayrılmış.
Neyse dedim sustum ama bu akıllanmadı aracımızı satıp. Tekrar çiftlik kurdu. Baktım baş edemiyorum sustum eviyle ilgilensin tamam dedim.
Ama artık şartlarım vardı önce borçlar ödenecek sonra bana araç alınacak sonra da ev alınacak. Tamam dedi.
İşte tam bu aşamada ben kredi çekip araba almaya kalkıştım ama bu parama göz dikmiş! 1 ay kullanıp vereyim dedi tamam dedim ama hiç içimden gelmeden. 3. Ayda zorla arabamı aldırdım iyi ki aldırmışım. Çok zoruna gitti üzerime bir araba olması. O lüks arabaya binerken ben idareten aldım onu bile layık görmedi bana herhalde.

Gelelim aldatılmaya. Çok uzun oldu farkındayım ama içim yanıyor yazdıkça yazasın geliyor. Bir arkadaşım dedi ki ya bu kadar iş mi olur?? Bu seni kandırıyor belkide telefonunu kurcala sen. Bir gece aldım telefonunu 2 tane çirkin video! Uyandırdım bunu kızdım ettim dedi ki bekar arkadaşlar atıyor whatsappdan silmiştim ama galeriye düşmüş. Denedim evet silsen bile galeriye düşüyor yedim ve sustum.
Sonra bir fotoğraf çektirdik durum yapsana dedm kemküm etti ve yaptı. Şüphelendim aldım elime baktım ki 10 kişisinin görmesini engellemiş iş arkadaşı ve onun sevgilisi diğer 8 i göremeden çekti elimden telefonu ve sildi.

Hemen telefonu verdi geri o sırada arama kaydını incelerken detaya girdim öyle isimsiz numaranın birine. Adı atıyorum Ayşe olabilir mi?? Yazıyor iphone da silsen bile sonradan böyle yazıyormuş o an öğrendim. Numarayı ezberledim hemen bu kim dedim ablam dedi salak! Ablasıyla aynı addı ama ben numarayı ezberlediğim için açtım ablasının numarasını o değil!
Meğer bunladın koruma kararı çıkan bir kadınmış. 1 ay boyunca sayısız konuşma kaydı. Hem de işte değilken. Kadını aradım diyor ki istediğim zaman ararım o benim korumam!
O kadından kurtulduk derken bir kadın buna beni engelledin mi demiş! Kadını aradık diyor ki profil fotosunu göremeyince öyle sandım.
Ne bu samimiyet diyorum?? Benim çok olayım vardı eşimle karakola gide gele samimiyet oluştu.
Bunu bile yuttum!
Sonra 14 şubat günü dışarda yemek yedik eve geldik. Telefonunu elime aldım bir kadından mesaj geldi. Bak tam senlik diye! Tam açacaktım elimden çekti aldı sildi. Dedi ki bu da koruma kararı olan bir kadın ben yazmıyorum o yazıyor. Ve o zaman telefonu mesajı tekrar yükleyelim dedim. Vermedi ve bende film koptu. Saldırdım buna elime ne geçerse attım. Kovdum defoldu gitti. Hem de koşa koşa mutlu ola ola!
Şimdi canım çok acıyor! Ya hiç özür dilemedi hiç ailem çocuğum demedi. Ben bunları hak etmedim. Hep ağlıyorum. Evde işte toplu taşımada. İşimin ateşi nasıl sönecek?? Şimdi apartlarda gönül eğlendiriyor ben de acı çekiyorum. Ben hemen avukata gittim. Avukat Babacan yapıcı biriydi. Bir dinle sakince konuş diye öğütledi yolladı. Son hatamı burda yapıp toparlayalım dedim! Hayır istemem boşanacağım bıktım senden ömrümü yedin. Hep dırdır ediyorsun deyip üste çıktı.(dırdır dediği de ev alalım, çocuğunla benle ilgilen, paramız nereye gidiyor demem)
Neyse açtım davayı anlaşmalı boşanacağız protokol yaptık ama ben hala neden üzgünüm ne zaman geçecek??
Neden anlamalı bosanıyorsunuz soyle okkalı bir tazminat davası acın aldatmıs sızı. Ve soyle dusunun ne guzel devlet memurusunuz bir evladınız var hayatınızı yeniden kurmak ıcın bu bir fırsat. Boyle bir bakteriyle yaşlanmak mı istersiniz.

Neden anlamalı bosanıyorsunuz soyle okkalı bir tazminat davası acın aldatmıs sızı. Ve soyle dusunun ne guzel devlet memurusunuz bir evladınız var hayatınızı yeniden kurmak ıcın bu bir fırsat. Boyle bir bakteriyle yaşlanmak mı istersiniz.

çekişmeli boşanmak zor olurdu bundan. uzar giderdi o iş. ve ben buna maadi ve manevi olarak hiç hazır değilim. biran önce yoluma bakmam lazım. şurda 1 aydır yaşadıklarıma bile tahammülüm kalmadı.
zaten onu asla affedemem yaşadıklarım gerçekten ağır şeyler ve kimsenin hak etmeyeceği şeyler. sadece bedelini ödemesi tek temennim.

Burada okuduğum aldatılma konularının çoğununda ortak olan birşey var, oda aslında aldatilma öncesi boşanmak için çok geçerli sebepler olmasına rağmen bir şekilde boşanmaya cesaret edemeyen kadınların oluşu. Belki zamanında herşeyi kabul etmek yerine daha cesur olsaydınız , eşiniz hayatınızdan çoktan çıkmış olacaktı.
Şuan belki acı çekiyorsunuz ama bu son olayları yaşamasaydınız size ve çocuğunuza hiçbir katkısı olmayan hatta zarar veren bu evliliği sürdürüyor olacaktınız.

Zaten normal bir evliliğininiz yokmuş, ortada bir eş ve bana da yokmuş, sizin herşeyi sineye çekmeniz neticesinde gelmişsiniz bu zamana. Eşiniz ahlaksız, görevini kötüye kullanan ve beş para etmez adamın teki. Onun için , onunla biten evliliğiniz için ağlamaya gerçekten değmez.

çekişmeli boşanmak zor olurdu bundan. uzar giderdi o iş. ve ben buna maadi ve manevi olarak hiç hazır değilim. biran önce yoluma bakmam lazım. şurda 1 aydır yaşadıklarıma bile tahammülüm kalmadı.
zaten onu asla affedemem yaşadıklarım gerçekten ağır şeyler ve kimsenin hak etmeyeceği şeyler. sadece bedelini ödemesi tek temennim.
Bedelini oder emın olun elindeki isleri batırmıs. Aldatmıs insan sizden sonra evlense bile yine mutlu olamaz. Umarım evlenmezde baskalarının gunahına girmez ne dıyım.yasadıklarınız zor ama bir cok acıdan avantajlısınız. Devlet memurusunuz aileniz var. Mesela benim kimsem yok 2 yasında bir kızım var. Kpss hazırlanıyorum yıllardır memur olma cabasındayım. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Son olarak uzulmeyın sevinin boyle bir adamdan kurtuldugunuz ıcın. Ömür boyu borcunu mu odeyecektınız.

Hemen telefonu verdi geri o sırada arama kaydını incelerken detaya girdim öyle isimsiz numaranın birine. Adı atıyorum Ayşe olabilir mi?? Yazıyor iphone da silsen bile sonradan böyle yazıyormuş o an öğrendim. Numarayı ezberledim hemen bu kim dedim ablam dedi salak! Ablasıyla aynı addı ama ben numarayı ezberlediğim için açtım ablasının numarasını o değil!
Meğer bunladın koruma kararı çıkan bir kadınmış. 1 ay boyunca sayısız konuşma kaydı. Hem de işte değilken. Kadını aradım diyor ki istediğim zaman ararım o benim korumam!
O kadından kurtulduk derken bir kadın buna beni engelledin mi demiş! Kadını aradık diyor ki profil fotosunu göremeyince öyle sandım.
Ne bu samimiyet diyorum?? Benim çok olayım vardı eşimle karakola gide gele samimiyet oluştu.
Bunu bile yuttum!
Sonra 14 şubat günü dışarda yemek yedik eve geldik. Telefonunu elime aldım bir kadından mesaj geldi. Bak tam senlik diye! Tam açacaktım elimden çekti aldı sildi. Dedi ki bu da koruma kararı olan bir kadın ben yazmıyorum o yazıyor. Ve o zaman telefonu mesajı tekrar yükleyelim dedim. Vermedi ve bende film koptu. Saldırdım buna elime ne geçerse attım. Kovdum defoldu gitti. Hem de koşa koşa mutlu ola ola!
Şimdi canım çok acıyor! Ya hiç özür dilemedi hiç ailem çocuğum demedi. Ben bunları hak etmedim. Hep ağlıyorum. Evde işte toplu taşımada. İşimin ateşi nasıl sönecek?? Şimdi apartlarda gönğl eğlendiriyor ben de acı çekiyorum. Ben hemen avukata gittim. Avukat Babacan yapıcı biriydi. Bir dinle sakince konuş diye öğütledi yollladı. Son hatamı burda yapıp toparlayalım dedim! Hayır istemem boşanacağım bıktım senden ömrümü yedin. Hep dırdır ediyorsun deyip üste çıktı.(dırdır dediği de ev allalım, çocuğunla benle ilgilen, paramız nereye gidiyor demem)
Neyse açtım davayı anlaşmalı boşanacağız protokol yaptık ama ben hala neden üzgünüm ne zaman geçecek??
Cok üzüldüm okurken, aldatılma kısmını bilemiyorum ama size değer vermediği aşikar😞

Eşiniz genel itibari ile sizin gibi bir eşi haketmiyormuş. Maddi manevi her türlü destek veren bir eşi var yanında ama adam kafasını kullanamadığı için ne para iş yapabiliyor ne de iyi bir eş olabiliyor. İyi olmuş hanımefendi ömrünüzün sonuna kadar bunun kahrını mı çekecektiniz ? Hiç üzülmeyin, canınızı sıkmayın. İlahi adalete güvenin. Yarına kalır ama yanına kalmaz bakın görün.

Böyle aptal bir adam gün yüzü görmez. Abisine yedirsin, karı kıza yedirsin, 50 sinde dımdızlak ortada kalır bu mal.

Allah sizi kurtarmış bence. Sizde ellinizde uyanıp bir ömrü neye heba ettim de diyebilirdiniz. Gencecik, sağlıklı, işi gücü olan bir kadınsın. Yanında yoldaş bir evladın var. Güzel günler seni bekliyor olacak inşallah. Şu pislikten hakkın olan ne varsa onu kurtar, bir gününü bile bunun için ağlayarak heba etme. Kolay değil, sıkıntılı bir süreç elbette ama resmen kan emici bir virusü bünyenden atıyorsun işte.

20 yılına mal olacagına 9 yılına olmuş ne guzel sen cesaret etmişsin bak evde hiç bir işe yaramasa bilr anılarınız var iyi kötü bu da çok normal

Alışkanlıklar var.....
Üzülmek anormal değil yani boşver üzül güzelce....
Ama önce kendin için toparlan çocuk da önemli ama mutsuz anne mutsuz çocuk zaten....

Zaman geçtikçe iyi ki diyeceksin zaman geçsin bekle bir düzenin otursun
Keşke aldatmayı öne sunup tazminat davası açsaydın çocugun için

Belki yeniden aşık olacaksın sakın asla deme şimdi ne erkek mi amannn uzak dursun diyorsun da

Daha 30 larındasın hayatın guzel donemi senin başlıyor işin var çocugun var ohh e bir asalaktan kurtuldun

Şimdi ya tekrar aldatırsa falan diye de düşünmeyeceksin ohhh missss emin ol djdjjd kocasız kendine daha fazla zaman ayırcacaksın

Ne bileyim evdeki ütü yığını bir öküz kadar eksikdi evde yemek bekleyen de öyle kavga ortamı da bitti ohh yenılen şöyle

Adam bayağı bir çiçekten bal alıyormuş.
Aldatmasa koşarak gitmez, sizi ikna etmeye uğraşırdı. Kim yuvasından olmak ister?

Bir süre sonra ayaklarınıza kapanacağını düşünüyorum ama gerçekten eşiniz aşırı derecede güvenilmez biriymiş.

Hanımlar lütfen kendinizden ödün vermeyin ya.O kocam o hayat arkadaşım bırakın bunları para saklanırmı kaçırılır mı demeyin.Erkekler hep 1 fazlasını istiyor ve siz o 1 fazlayı vermeyince önceki 9 iyiliğinizi siliyorlar.Konu sahibi çok üzüldüm sizin için emek vermişsiniz yuva vermişsiniz evlat vermişsiniz kıymet bilmemiş.Haklarınızı sonuna kadar alın kıçına tekmeyi vurun sizin gibi kanaatkar bir kadını bulamayacak nasıl olsa.

İnsanoğlu çiğ süt emmiş. Bazılarıda parazit olmaya çok meraklı. Amma çok seviyorlar kendilerini herkes onlara hizmet edecek onlarda uçkur derdine koşturup istedikleri gibi davranabilecekler. Bazıları seçilmiş olduğunu falan sanıyor. Annelerinin prensleri.
Konuyu daha öncede konuşmuştuk canım aynı şeylerle tekrar vaktini almayacağım. Ama içindeki hırs ve intikam duygusu çok normal olmakla beraber seni içten içe tüketir. Sakinleşmen lazım biraz, en az zararla sıyrıl bu durumdan masum evladın için. İlerideki mutlu huzurlu günleriniz için. Sana özel bir mesaj atıyorum. İnşallah faydası olacağını düşündüğüm bir şey yazacağım,bu süreçte sağlıklı ilerleyebilmenniçin ❤ Selametle.

Böyle bir adam şikayet edilemiyor mu?
Kadınlara kendini ne şekilde lanse ettiğini bilemiyoruz belki bekarım dedi belki kadınlar bilerek kabul etti ama sonuçta ortada görevini kötüye kullanan bir adam var.
Ablamın koruma polisine ihtiyacı olduğunda böyle bir adam durumundan faydalanmaya çalışmıştı hatırladıkça sinirleniyorum.

X