Aldatılma , yuvamın yıkılması ve 4 yıl sonrası

Aslaa verme cocugunu o pislikleree

Kimse ettigini bulmuyor karma diye bir sey yok yapanın kötülüğü yanina kâr kaliyor çeken de cektiginle kalıyor.Onlar hayatlarıni yaşar sende cocuk büyüyeceğim, okutacağım diye yırtınırsın o da büyüdüğünde yapmasaydin der.Bunlar teselli cümleleri değil gercekler.Hayatina birini almamakla hata yapmissin

Düşüncelerinizi doğru bulmadım. Yani normal severek kimsenin ahını almadan insan gibi evlenenler dahi bi süre sonra anlaşamıyorlar, tartışıyorlar. Bazen yoluna sokuyorlar bazen de zehir oluyor. Ben eminim ki bir gün iyiylerse 10gün birbirlerini yerler. Çünkü etraftaki en ufak bakış bile bunları huzursuz edecek. Yani ben hiç sanmıyorum, moktan bir evlilikleri olacak eminim. Yesinler birbirlerini.

Valla insanlar böyle tipleri o kadar güzel bagırlarına basıyorlar ko hic de toplumdan tuu kaka diye dışlanmıyorlar adları da öyle kalmıyor yüzsüz yüzsüz devam ediyorlar haa sadece şuna yuzde yuz katiliyorum bir kere aldatma huyu olan her zaman aldatir baskasini da aldatir

Kendim yazarken bende düşündüm, hakikaten dışlamıyorlar, daha kıymetli oluyorlar ama bende bundan eminim en azından ölene kadar dedikoları dönecek ve bunların kulağına gidecek. Öff aman kendi başlarını yesinler de konu sahibine ve çocuğuna bulaşmasınlar. Bunun diğer tarafı da var.

Eski eşiniz ve onun yeni eşi birbirini sevmiş, bu uğurda eşlerini aldatmış ve sonra da evlenmişler. Keşke aldatmasalardı. Önce bosansalardı. Ama siz bence yine bu kadar öfkeli olacaktınız maalesef. Ben de sizin yerinizde olsam öfkeli olurdum.

Insallah en azindan diger tarafta cehennem kazanlarinda kaynadiklarini gorelim

Sakin olun ve sadece zaman verin.Ettiklerini mutlaka bulacaklar ve izleyip keyif alma sırası size geçecek .Siz şu aşamada sadece cocuğunuza odaklanın güzel anılar biriktirin.Hayatınıza bir süre daha kimseyi almayın bu arada verilen kararlar coğunlukla yanlış oluyor duygusal boşluk ve kızgınık içerdiğinden.Umarım evladınızla çok mutlu olursunuz

Aynisi sevgilimle basima gelmisti, sizinki daha zor ama anlayabiliyorum.

Ama sadakatsiz, iliskisini soyleyecek cesareti olmayan, kotu bir baba ve kotu bir es ile evlenmek dunyadaki en buyuk ceza. Bunu nezaketen soylemiyorum.

İlk basta ask sandiklari sey ilerde guvensiz bir ceza olacak onlar icin.

Daha baslarina cok sey gelir de bunlar bile bu hayattaki cehennem icin yeterli..

Bence belalarını bulmuşlar zaten, öncelikle birbirlerine asla tam anlamıyla güvenemeyecekler, güvenli hissetmediğiniz bir ortamda nekadar mutlu olabilirsiniz? Maslow'un yaşamak için gereken ihtiyaçları gösterdiği piramitde bile güven 2.sırada geliyordu diye hatırlıyorum, yani çok önemli. Haksızlığa uğramak evet çok zor ama bu adamdan kurtulmuşsunuz zaten çok sükür, şuan öfkelenerek ve üzülerek değerli zamanınızı yine bu adam için kullanarak siz kendinize haksızlık ediyorsunuz. Bu yüzden affetmeye yönelmenizi tavsiye ederim, çünkü öfkeyle en büyük zarari kendimize veriyoruz, karşıdakine hiç birşey olmuyor, bu yüzden affederekte en büyük iyiliği kendimize yapıyoruz, kurtulun bu yükten tamamiyle, tüm enerjinizi kendinize harcayın, bakın nasılda güzellikler sizi buluyor Bu konuyla ilgili psikologların bir çok videosu var, onları izleyebilirsiniz, Allah tez zamanda gönlünüzü ferahlatsın inşallah

Ne biçim akıllar veriyorsunuz valla hukuk diye birşey var sonra konu sahibi velayettende olsun isterseniz

Kim olsa sinir olur sizi aldattığı kadınla evlenmiş.çocuk yüzünden hep muhatap olacaksınız bu nedenle dürüstçe duygularınızı ifade edin ve gerekirse terapi alın kolay birşey değil bu.sizi aldatan adamdan çok şey beklemişsiniz pedagog falan çocuğu düşünse aldatmaz zaten.

Ne biçim akıllar veriyorsunuz valla hukuk diye birşey var sonra konu sahibi velayettende olsun isterseniz
Çocuğumuzun diğer kadınla görüşüp görüşmemesine de karışabilmeliyiz yahu. Babayla görüştürme diyen olmadı aksine babayla görüşsün kadınla muhattap olmasın dedik.

Çocuğumuzun diğer kadınla görüşüp görüşmemesine de karışabilmeliyiz yahu. Babayla görüştürme diyen olmadı aksine babayla görüşsün kadınla muhattap olmasın dedik.
İyide kadınla gerçekten evlendiyse babada kalmaya gidecek o zaman nasıl üvey annesiyle görüşmeyecek acaba?hukuken mümkün değil yani kadına gaz vermenin anlamı yok o yüzden mecburen bu durumu çekecek.he adam kendi ileride o kadınla çocuk yaparsa büyük ihtimalle bu çocuğa olan ilgisi azalır doğru düzgün görüşmez veya çocuk ileride kendi görüşmek istemez o zaman olur.böyle ben çocuğu göstermiyorum diye birşey yok adam çocuğu görmeme engel oluyor yasal hakkıma der mahkemeye giderse problem çıkar.

Pesimist falansın herhaldebizde saçımı süpürge ettim deyip takdir bekler anne babalar ama çocukta banane doğurmasaydın der geçer çok haklısın.o yüzden kadında evlenmek istiyorsa evlensin genelde kadınlar evlenmiyor kendini çocuğuna adıyor gerek yok düzgün insan varsa evlenin mutlu olun çocuğunuzda mutlu olsun ama yok bizim kadınlar saçını süpürge edecek.tabi şöyle birşeyde var bu devirde insanlar kötü insanlar bir çocukla evlenmeye korkuyor çocuk istismarı çok yaygın ve insanlar öz çocuklarına acımıyor birde üvey çocuğa muamele nasıl olur diye düşünüyordur anne babalar.ekonomik durumda malum kötü sen kendi çocuğuna zor bakıyorsun üstüne birde önceki evlilikten bir çocuk yük gibi gelebilir.neyse kısacası olan genelde kadına oluyor diğerleri keyfine bakıyor.hele o kadından çocukları olsun bu çocuğa verdiği nafaka bile gözlerine batacak belki çocukla bağıda kalmayacak bunlar hep kendi çevremde gördüğüm durumlar.

Arada çok önemli bir ayrıntı var ama eşlerini aldatmış bu uğurda evliliklerini yıkmaya cesaret edememişler. Her ikisi de evliliklerinden vazgeçemeden saklı göçek , ortaya cıkmasın diye devam etmişler, böyle sevgi mi olur allah aşkına ???

Maalesef gerçeklerle yüzleştirmek istedim konu sahibi mutlaka teselli edilmek icin acti konuyu bunlar da gercek.O yuzden karsi taraf isterse harem kursun ilgilenmemek kendi hayatina odaklanmak lazim.Bir de şöyle düşün tüm bunlar olmasaydi ben yine de bu adamı ister miydim?Cevabin hayir olur bence cunku aldatma potansiyelli erkeklerin tek kusuru sadakatsizlik olmuyor kadina cehennm hayatı yasatiyor hicbir zaman onceligi evdeki kadin olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…