Aldatılma , yuvamın yıkılması ve 4 yıl sonrası

Günübirlik ilişki yaşayınca acısını çıkarmış gibi hissetmek yerine kendinizi daha kötü hissederdiniz arada duygusallık olmadan yaklaşan erkekler yüzünden. Bu yüzden yaşamak istemediniz ve yapamadınız. O adama sizin günübirlik ilişkileriniz bir sey hissettirmezdi, biliyordunuz. Bakın siz kendinizi bu konu ile ilgili dürüst olup duygularınızla yüzleşip üstüne gitmek yerine bu gibi argümanlarla avutup öfkenizi dindirme yoluna gitmişsiniz, buraya da yazma amacınız o. Birileri onlarla ilgili bir şeyler desin ve avutsun sizi. Eğer bu yöntem işe yarasaydı 4 yıl sonra bile öfkeniz bu kadar diri olmazdı. Bunu yapmayı bırakın bence önce bi. Kimden terapi aldıysanız onu da değiştirip yenisine gidip bu duygularınızla yüzleşip hem hislerinizi hem onları geride bırakın. İnanın daha rahat bir hayatınız olacak.

Bulmuşlar işte belalarını. Kimseyi bulamamışlar. Aklı başında insanlar ne mal olduklarını anladıkları için yürütememişler 2 ahlaksız mecburi evlilik yapmış.
Çocuğunun babası gibi bir ahlaksızı istesen 100 defa sen de evlenirdin. Ama kriterlerin vardır muhtemelen ve o nedenle evlili işini ağırdan alıyorsundur.
Tek sorun oğluna babasını güzellemen olmuş. Bence çocuklarda olanı biteni yaşlarına göre bilmeliler. Hak etmeyen kişilere bağlanıp sevgi duymamalılar. Sonra çocukların dünyaları saçma bir şekilde yıkılıyor.
Ben çocuklarıma babalarının beni aldattığını diyemedim tabi ama iyi bir eş ve baba olmadığını, zamanını, malımızı mülkümüzü bizim dışımızdaki kişilere harcadığını anlattım. Psikolojileri iyi. Babayı yok sayıyoruz. Kendi hayatımıza odaklandık. O da sevgisizliği sonuna kadar yaşıyor. Beni aldattığı kadınlar bile ona bakmıyor artık. Çünkü benim paramı yediremiyor artık onlara. Üzülme sen de tam leş bir hayat olmuş onların ki. Oğlanı elinden geldiğince uzak tut onlardan

Altına imzamı atarım kesinlikle çok çok doğru

Ben çocuğu adamın evine göndermezdim heralde. Çünkü o çocuk varken aldattı sizi. Sadece sizi değil çocuğunu da aldatmış oldu. Gitsin haftasonları babaanne-dede evinde vakit geçirsinler veya halalar falan varsa orda kalsın baba oğul. Otel de olabilir. Ama o kadınla yaşadığı evde değil.

Ya birde size söylememiş ya acaba evli değil de çocuğa mi öyle söyledi.

Ben sana bir şey diyim mi; başka masum insanlarla evlenip onların hayatlarını bozmak yerine iki pislik birbirini bulmuş. Dışardan nasıl göründüklerine hiç aldanma.azicik zekası olan her insan "bu kişi kocasını, karısıni benimle aldatti, beni neden aldatmasın ki?" Diye sorgular. Emin ol ki huzurlu bir hayatları olmayacak.

Ne kadar güzel anlatmışsınız çocuğun o eve girip çıkması hiç birşeyden habersiz yazık yani o kadını çok sevebilir. İleride öğrendiği zaman babasının onunla aldattığını asıl travma ozaman başlar

Kesinlikle çok doğru demişsiniz. Zaten çok sevselerdi hemen evlenirlerdi... Elde başka kadın da yok, mecbur birbirleriyle evlenmişler

Öncelikle evlendi=mutlu, bekar=mutsuz, boşanmış=mutsuz gibi bir kodlama yapmamalısınız. Evlilik bir son değil, bir şeyin kanıtı değil, bir şeyin ödülü veya cezası değil. Kaldı ki size kötülük yapan birinin başında belasını bulacak mı diye beklemek anlamsız ve yıpratıcı. Kendim yaptım oradan biliyorum. Siz o adamla her şeyi bitirdiniz mi, bitirdiniz. Bir daha birlikte olma isteğiniz var mı, yok. O adamın başına taç giydirip sen dünyanın kralısın deseler de bu artık sizi ilgilendirmiyor. Biliyorum çok zor ve acı verici ama o ölmüş gibi düşünün. O artık tanıdığınız, bildiğiniz, duygusal bir bağınız olan bir insan değil.

Merhaba bu aralar kalbimden ne geçse oluyor nedense, kendilerine önceki eşlerine yaşattıkları hayatın aynısını dilerim.
Eminim çocuğunuza bir şey yansıtmıyorsunuzdur zaten ama her şeyin içinizde dolmasına izin vermeyin. Muhakkak bir yardım alın.

Hamile de olabilir bence

Çok zor bir durum kimse sizden bir anda boş vermenizi bekleyemez ama nacizane tavsiyem Bu süreçten sonra hayatınıza birini almayı düşünürseniz Biraz Daha seçici olmanız bu psikoloji ile bir anlık değilim de hayatında biri olmalı diye düşünmemeniz

Merhaba ilk açtığınız konuyu yeni okudum gerçekten çok zor şeyler yaşamışsınız ama sığınacak bir limanınız cocugunuz var. Allah ona hayırlı güzel ömür nasip etsin. Çok büyük bir talihsizlik o pislik ile tanışmanız ama demek ki bu nesil gelecekti o adamdan öyle bakmak lazım. Ben bir kez aldatan insanın hep aldatacagini düşünüyorum bugün değilse belki 1 yıl sonra ama emin olun ki mutlu olmayacaklar. Yaşattığını yaşamadan ölmesin o vicdansız. Kendinizi sınırlamayın yeni insanlara şans verin. Herkes aynı olmaz. Allah bir kapı kapatmış başka bir kapı açar. Siz o insandan mümkün olduğunca uzak durun. Gerekirse aile yanında görüşsün babası ile tek kalmasın. Ne zaman birşeyden tam anlamıyla vazgeçerek o zaman güzel şeyler oluyor. Size güzel günler diliyorum.

Babam annemi sekreteriyle aldattı. Sizin yaşadığınız şeylerin aynısını annem yaşadı. Tek fark biz ailecek de görüşüyorduk kadınla. Geçenlerde evlendi o kadınla ben zaten görüşmüyorum babamla. Ama annemin yaşadığı hayal kırıklığına bizzat şahit oldum o yüzden sizi anlıyorum. 14 yıllık bir süreçti bizimkisi çok zor zamanlar geçirdik. Başkasıyla evlenseydi bu kadar üzülmezdik ama ailemizi dağıtan o kadınla evlenmesini hazmedemiyorum. Çok ağladım çok üzüldüm ama sonrasında iyi ki dedim. İyi ki evlendiler ve annemin haklı olduğunu herkes görmüş oldu. Çünkü akraba eş dost anneme inanmamıştı babam hep yalanladığı için durumu. Bir de birbirlerine çok layıklar iki karaktersiz insan birbirinin başını yiyip dursunlar.
Geçenlerde kadının sosyal medya hesabını gördüm soyadını değiştirmiş. Kızlık soyadımdan tiksindim. Babam öldüğünde cenazesine bile gitmeyeceğim.

Evet mutlu olabilirler ama ikisi de eşleri her dışarı çıktığında, biriyle yazıştığında ya da konuştuğunda akıllarına ilk gelen şey acaba beni aldatıyor mu olacak. Aksi mümkün değil. Ve evet, bir gün biri birini aldatacak. Çünkü bu karakter meselesi. O yaşa gelmiş adam ya da kadın karakterini mi değiştirecek? Siz çocuğunuz için üzülmüşsünüz, zaten evladını düşünecek olsa sizi aldatmazdı. O adamdan çok da bir şey beklememek lazım

Konu sahibinin eşi aldatmaya meyilli biri, sevgililik dönemlerinde bile belli etmiş adam bu huyunu, o kadının aldatılabileceğini bence konu sahibi de içten içe biliyor. Hatta aldatmış ve diğer kadın sorun etmemiş, üstüne evlenmiş de olabilir. Konu sahibi için sorun o kadınla evli olması anladığım kadarıyla. Başkasıyla evlense o kadar sorun bence etmeyecekmiş. Onlar birbirini aldatsa da konu sahibinin içi ferahlamaz. Konu sahibi onlar evli olduğu sürece kendini yer bitirir.

Boşanmışsınız
Eski eş o kadınla değilde başka biriyle de evlense sizin için birşey ifade etmez
Çocuk onunda çocuğu
Mecbur görüşecek
Büyüdüğü zaman ben artık görüşmek istemiyorum der belki, ozaman tamam ama o saate kadar yapılcak birşey yok.
söyleme tarzı hoş değil ama çok düşünceli bir adam olsaymış aldatmazdı zaten
Pedagog vs çok şey beklemişsiniz bu tarz bir adamdan

Hukuken böyle bir şey talep edemez konu sahibi.

üzülmeyin son gülen iyi güler bence bu noktadan sonra hayatınıza bir erkek girecekse bile evlenmeyin her gün forumlarda okuyoruz erkekler kadınların hayatını mahvediyor erkek arkadaşınız olsun ama evlenmeyin çocuğunuza bir sille de siz vurmayın. Ona sarılın onun her şeyi olun çünkü artık onun babası da olmayacak kim ne derse desin bu böyledir zaten çocuğunu çok düşünen bir baba olsaydı annesini üzmezdi. Hayatınıza birileri girsin ama giren kimse oğlunuzla aranızdaki dünyaya giremesin çalışın başarılı olun kendinize bakın siz ona bakıp değil o size bakıp kahrolsun. İğrendim artık erkek denen cinsten

Nekadar uzuldum bir bilseniz. Sanki ben yasamis gibi hissettim. nolur uzulmeyin dicem yersiz olur. Kelime bulamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…