Aldatılma , yuvamın yıkılması ve 4 yıl sonrası

Baştan aşağı sırf konu sahibinin canını acıtmak için yazmışsınız. Şu mesajın tek amacı bu. Tuğçenin hesabı olsa böyle bir mesaj yazardı herhalde. Konu sahibinden daha fazla hırs yapmış gibi duruyosunuz. Hani mutsuz olsa zevk alacak gibisiniz.

Tamam ne maddi ne manevi sıkıntıları yok birbirine çok aşıklar adam mekanlarda başka kadınlarla da Tuğçeyi hayal ederek takılmış, 4 yıl evlenmeme ve evliliğini kimseye duyurmama nedeni de onu kimselere göstermek istemeyecek kadar sevmesi sal be bacım

Son düzenleme:
Bir arkadaş yorumda yazmıştı ondan başkasını bulamamıştır bulsaydı 4 yıl önce olurdu diye ona aşırı katılıyorum . İkisinin de yaptığı iğrençlik önlerine geleceği için bence Allah masum insanları yakmak istemedi ikisini birbirine yazdı ki çifte bela bulsunlar (daha çok temennim bu tabi )

ne kadar süreceğini sanıyosun kardeşim bu evliliğin lağım üstüne kurulmuş bi evililk sürermi sen onu yok say ne halt ediyosa etsin

Bu nasıl olay ya.gerçekten tam cinnetlik.nereden bulaştınız şu herife.maşallah bu arada evlenen evlenene.millet ömür boyu bir kere evlenemiyor.

Diyorki "istemezmisin ya ömer dünya onlarin ahiret bizim olsun"....
Kaldiki ahirete bile kalmiyor.4 sene sonra evlenmelerinde sen hayir ararsin ama ben o şerri simdiden gordum. San saniyomusun onlarin evliliklerinde guven olacak saygi olacak. En ufak kavgada sen zaten kocani benimle aldattin duzgun kadin olsaydin yapmazdin diyecek. Digeri sen karini aldatiyodun diyecek. Birbirlerinin telefonlarini hayatlarini surekli kontrol ede ede kendi kendilerini bitirecek o suphe. 4 sene sonra ayni eve girmisler bakalim 4 sene surecekmi? İlahi adalet cok buyuk.arkana yaslan izle .oglunada bisey olmaz canini sikma.ayri buyuyen cocuklar daha mutlu inanki.ozguvenli oluyorlar. Sansin bahtin acik olsun

Üzülme diyecegim de. Sana yaptığı resmen kalleşlik.
Ne halleri varsa görsünler. Allah senin be yavrunun şansını açık etsin.

Cok zor bi sürec yasamıssınız Rabbim yaralarınızı sarsın. Yüzünüzü geleceği dönün.
Bu hak mı diye sormuşsunuz? Aslında bına verilecek makul bi cevap yok. Ben yasasam olayı su sekilde değerlendirirdim. Benimle evliyken baskaaına asık olmus ve bana bunu söylemis adamın önünü ben açarım cünkü gururumu kırmasan 2 tarafı da idare etmeye calısmadı derim
Benimle evlenirken belki asık olduğunu sandı belki de gerçekten asıktı ama sonra yasanan olaylar, paylasılan hayat vn seyler ağır gelip bana aşkı bitmis olabilir, dahası kalbi baskası icin carpmıs olabilir.
Sonuçta aşık olan bende olabilirdim. Objektif yaklaşıyorum
Bizim acımızdan bakıldığında evet cok üzen bi tablo biliyorum.
Ama kadın da esinden bosanmıs, eski esinizde bosanmıs.
Demek ki beraber yiyecekleri ekmekleri varmıs. Allah katında ne günaha girdiklerini biz bilemeyiz. Ama ben baskasına asık oldugunda o kisi ile devam etmesini kabul ediyorum.
Açık biriyim ama bu konularda kosulsuz bi Allah teslimeyetim var. Peygamberimizin sahabesi sormus neyi değistirmeye gücün yetmez diye . “Benimle birlikte melekler de dua etse, kaderinde yazılı olan evleneceğin kisi / kisileri asla değiştiremeyiz.”
Karsılıklı güvenemeyecek olmak onların sınavı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…