Aldatılıyorum

Sen zaten boşanmış gibisin...eve gelip gitmiyorsa....

Sana tavsiyem sende esin sana dönene kadar boşanma ve maddi olarak onu sömürmeye çalış, o arada da bebeğini büyüt....

Evinde otur, parasını ye....

Sana dönerse o zaman boşanırsın....ama muhakkak para biriktir....

Kv ve kp ne diyor bu duruma merak ettim, sana gelip gidiyorlar mı?

Aynen oyle, para bitene kadar, suluk gibi emiyorlar.
Para bittiginde adama jigolo bile demis birlikte oldugu kadin. Iyide olmus, arkafasim mahvoldu resmen aylardir neler yasiyor, kadin cikip eve geldi neler neler...
Uslanmiyorlar malesef, ilk vukaatida degil ustelik.

Yokuspokus konuyla alâkalı değil ama noldu arkadaşınız ,ne yaptı çok merak ettim

Madem gücün dermanın kalmıyor ,niye hâlâ yapiyorsun be insan evladı!.Demekki bastırılmış duyguları çıkıyor ortaya.Nasilsa paramda gitmiyor diyor,çok ilgi duyduğu ortamlarada giriyor.Niye çünkü ilgi duyuyor,merak ediyor.Sende ayrılmaktan bahsedince , kuyruğu sıkışıyor.Bak karar vermişsin ,kararının arkasında dur.İş ara ,,düzen kurmaya bak.Sakin ha acıma,degisir diye bekleme,zira değişmez.İnan bana kendi babamdan biliyorum.Atmisina dayandı ama hala gôzleri fildir,fildir.Keske annemde boşansaydi,bir kuru ekmek yeseydik.Hem kendinin hemde bizim psikolojimizi bozmasaydi.Babam annemi dövmeseydi,annemde beni.Keşke ,keşke

Allah yardımcısı olsun.

Amin.
Dediğim gibi çok kesin konuşurdum ben de, gördüm ya arkadaşımı; çenem kapandı. Çok farklı gelişti, aile durumu bile. Kız çalışır, ayakları yere basan bir kadın. Benden güçlüdür derim çoğu konuda beni sallar yani. Ama işte hayat, bize burada yazmak dile kolay dedim çekildim bazı konulardan gördükçe...

Haklarında hayırlısı.
Doğru zamanı vardır konu sahibinin de, en doğru anda vurur tekmeyi.

Inan cok kararliyim.benden ozur diliyor ve kabul etmeyince ne cok sey istiyon adim atmisim sonucta diyor bide. Evde 2 yabanciyiz. Şuan dogru zamani bekliyorum tekme icin

Kadin siginma evi var... calistigin yerlerde kalabilirsin orn. Yatili cocuk bakiciligi isi vb aklimda bu var sadece
Yok benim bir mesleğim var çok şükür. Üniversite mezunuyum. Sağlık teknikeri olarak calisicam Allah izin verirse. Tercihleri bekliyorum sonra o olmazsa özel hastanede calisicam. Beni kandirmaya calisan rizkimi o...'lara yediren bu herifte b.kunda bogulsun insallah. Nefret ediyorum. Birbirimizden gun gectikce soguyoruz. Bunu oda farkediyo zaten. Bildigimede adı gibi emin. Ama devam ediyor isim var ordanda sohbete gidiyorum diyip yemege gelmedi ama normalde 11 de eve gelmesi gerekirken 9bucukta geldi. Agzinda icki kokuyordu. Yine gitmis o mekana belli ki.

Çaresiz degilim çok şükür ki o konuda. Aynen bende inanmiyorum birakacagina. Biri bitiyor biri başlıyor. Bu sefer hic dokunmuycam. Ne yapiyorsada yapsın. Ben goremiyorsam Allah var o göruyor. Her şerde vardir bir hayir. 24 yaşindayken birakmaliyim yoksa dusunsene simdi bunlari yapan 40li yaslarda neler yapmaz. Allahim onu beter etsin.

Canim 2 haftaya tercihler demissin ama sen bu tercihlerde atansan bile minimum 3 ay guvenlik sorusturmasi var. Babanla konussan ? Evli ama belkide seni bi kac ay misafir ederler.

Allah razi olsun. Yanindayken guzel giyinmemeye dikkat edicem bundan sonra. Yani iliski olmasin diye bi nevi sogutucam kendimden. Sogukta davranicam. Anlar zaten istemedigimi. Zamani var onu bekliyorum. Sonra tekme
Kanamam var vs diyip doktora git. Doktor yara var dedi 1 ay iliski yasak dedi dersin. En azindan o konuda yaklasmak istemez.

Canim 2 haftaya tercihler demissin ama sen bu tercihlerde atansan bile minimum 3 ay guvenlik sorusturmasi var. Babanla konussan ? Evli ama belkide seni bi kac ay misafir ederler.
Evine kabul etmiyor esiyle oyle anlasmislar. Ben sadece atanmaya bagli degilim özele girip calisabilirim. Dogru zamani kolluyorum. Benim sığınabilecegim biryer yok suan. Ama destegim var. Saolun dusunceniz icin

Ya cok garip. Yani vicdanen garip diyorum. Atanma durumun ne sıralaman nasıl ?
Öyle gercekten benden 1 kac ay sonra evlendi hayirli olsuna gidelim dedik istemedi kibarca uyardi ama benim icin cok acı oldu. Neyse hic üzülmüyorum annem olmayinca yaninda babamida kaybettim. Atanma durumum aslinda puanim cok iyide kontenjan yok gibi bisey o yuzden özelde baslangic yaparim gibi gorunuyor. Rabbim verir rizkimi.

Haa adam oturmaya bile kabul etmiyor. Eyvah eyvah. Mutlumu bari ?
Özelde hemen bulabilecekmisin. Basvuru yap istersen. Zaten deneme süresi faln derken tercih doneminde baslar.
Tez zamanda kurtulursun insallh bu rezillikten. Daha cok gencsin. Hic olmamis gibi yoluna devam edersin. Altınim vs var mi ? Sakla onlarida

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…