Aldatılıyorum

Öyle gercekten benden 1 kac ay sonra evlendi hayirli olsuna gidelim dedik istemedi kibarca uyardi ama benim icin cok acı oldu. Neyse hic üzülmüyorum annem olmayinca yaninda babamida kaybettim. Atanma durumum aslinda puanim cok iyide kontenjan yok gibi bisey o yuzden özelde baslangic yaparim gibi gorunuyor. Rabbim verir rizkimi.
O zaman özelde iş bakmaya başla bir yandan, arama sonuçlarını beklemene gerek yok bunun icin

Haa adam oturmaya bile kabul etmiyor. Eyvah eyvah. Mutlumu bari ?
Özelde hemen bulabilecekmisin. Basvuru yap istersen. Zaten deneme süresi faln derken tercih doneminde baslar.
Tez zamanda kurtulursun insallh bu rezillikten. Daha cok gencsin. Hic olmamis gibi yoluna devam edersin. Altınim vs var mi ? Sakla onlarida
Sakliyorum var. Almaz zaten alsa harcasa babasina odettiririm bosanirken. Ama o aşamada degil suan. Özelde tanidik biri varmis alma ihtimalleri yuksek olasılık.

Tez zamanda kurtulursun inşallah canım
Kamu veya özel gir yap işini sonra basarsın tekmeyi daha yaşın genç evlilik yeni kurtulman daha kolay olur

Buna bende inanamiyorum. Kendisi sohbetlere gider hala. Babasi cok muhafazakar biri. Onlari icki ictigine bile inandiramadim. Cunku gercekten 5 parasi yok. Galiba arkadaslari oduyor masrafini. Cunku gittigi gibi donuyor parasi eksilmiyor. Kirayi bile zor oduyor. Kimbilir parasi olsa ne olurdu

Arkadaşları niye ödesin? Tefeciden falan borç alıyordur sakın inanmayın.

Aynen oyle, para bitene kadar, suluk gibi emiyorlar.
Para bittiginde adama jigolo bile demis birlikte oldugu kadin. Iyide olmus, arkafasim mahvoldu resmen aylardir neler yasiyor, kadin cikip eve geldi neler neler...
Uslanmiyorlar malesef, ilk vukaatida degil ustelik.
Bizimkide gece yarısı köyde eve geldi zil zurna sarhoş düşün demek ki hepsi böyle

Butun delilleri eşin olacak kişinin bulamayacağı bir yerde sakla. İşine gücüne gir aman ha cocuk sakın yapma. Kendını garantıye alınca aç davanı donuna kadar al elinden. Sonra da o paraları çatır çatır ye. Başkasıyla evlen ve mutlu ol hayat cok kısa.

Eşimle 1 buçuk senedir evliyiz. Severek evlendik. Okulum şehir dışındaydı ve beni 1 sene bekledi sonra gelir gelmez evlendik. Kendisi ve ailesi aşırı derecede muhafazakardir..Başlarda bir sıkıntı yoktu hersey guzeldi. Ama sonra ailesi sıkıntı yaratmaya basladı 2 gune bir görüsmemize ragmen hic görüşmüyoruz diye alttan alttan kocami işlediler. Oda bak gecen gunde bugunde gorustuk iste dedigimde beni hep kötü gördü. Her neyse dedim gecer bunlarda dertmi. Bunun üzerine daha neler yaşandı neler. Dedim olsun kocamla mutlu olalimda herseyi gormezden geldim. Daha sonra sosyal medyadan surekli kız aratmaya başladı eşim. Ben deli oldum Hani bi iliskisi olmasada surekli bakiyodu tartisiyorduk bu yuzden. Şuan kendini aşmış durumda sürekli arkadaşıyla beraber cumartesi ve benim bilmedigim günlerde gazinoya takılıyor. İçiyor geliyor. Sonra ertesi gün ordan tanıştığı konslarla mesajlaşıp konuşuyor. Aynı kişi degil yani kim olursa konuşuyo.Ve ben hep yakaladım.evliliğimiz inanılmaz sarsıldı boşanma davası açtık benim zorumla. Sonra bi şekilde allem etti kallem etti aileler girdi araya ve boşanmadık ama şuan hala gidiyor ve konuşuyor. Benim bildiğimden haberi yok. Banada inanilmaz güzel davranıyor. Konustuklari kisilerle kesinlikle hiç bir duygusal bağı yok ama konuşmak belli ki hosuna gidiyor. Bu durum tahmin edersiniz ki beni inanılmaz sarstı. Canım çok yanıyor :KK43: ağlamaktan göz kalmadı bende. İçim yanıyor. Çünkü onun hiçbir şeyini eksik etmeyen 4 4lük davranmaya calisan bir eşim. Öyle çirkin bir bayanda değilim. Bakımlı fiziği güzel süslenen, kocasına yemekler tatlılar yapan, işe gitmeden kiyafetlerini çorabina kadar koyan ütüsünü eksik etmeyen bir bayanım. Ama Allah kahretsin ki yaranamıyorum. Benim bi meslegim var insallah atanmayı bekliyorum olurda atanirsam ayrılıp kendi yolumu çizmeyi düşünüyorum. Olmazsa özele giricem. Bu sürece kadar evde kalmayi düşünüyorum. Çünkü annem babamda ayrı şuan tutunacak bi dalım yok. Annem saolsun bana destek oluyor benim icin kahroluyor ama oda bir yere kadar. Anlayacağınız çok zor bir durumdayım şuan.

Atamanızı beklediğiniz bu süreçte, sakın ama sakın çocuk yapmayın.
Allah yardımcınız olacaktır.
Sevgiler.

Eşimle 1 buçuk senedir evliyiz. Severek evlendik. Okulum şehir dışındaydı ve beni 1 sene bekledi sonra gelir gelmez evlendik. Kendisi ve ailesi aşırı derecede muhafazakardir..Başlarda bir sıkıntı yoktu hersey guzeldi. Ama sonra ailesi sıkıntı yaratmaya basladı 2 gune bir görüsmemize ragmen hic görüşmüyoruz diye alttan alttan kocami işlediler. Oda bak gecen gunde bugunde gorustuk iste dedigimde beni hep kötü gördü. Her neyse dedim gecer bunlarda dertmi. Bunun üzerine daha neler yaşandı neler. Dedim olsun kocamla mutlu olalimda herseyi gormezden geldim. Daha sonra sosyal medyadan surekli kız aratmaya başladı eşim. Ben deli oldum Hani bi iliskisi olmasada surekli bakiyodu tartisiyorduk bu yuzden. Şuan kendini aşmış durumda sürekli arkadaşıyla beraber cumartesi ve benim bilmedigim günlerde gazinoya takılıyor. İçiyor geliyor. Sonra ertesi gün ordan tanıştığı konslarla mesajlaşıp konuşuyor. Aynı kişi degil yani kim olursa konuşuyo.Ve ben hep yakaladım.evliliğimiz inanılmaz sarsıldı boşanma davası açtık benim zorumla. Sonra bi şekilde allem etti kallem etti aileler girdi araya ve boşanmadık ama şuan hala gidiyor ve konuşuyor. Benim bildiğimden haberi yok. Banada inanilmaz güzel davranıyor. Konustuklari kisilerle kesinlikle hiç bir duygusal bağı yok ama konuşmak belli ki hosuna gidiyor. Bu durum tahmin edersiniz ki beni inanılmaz sarstı. Canım çok yanıyor :KK43: ağlamaktan göz kalmadı bende. İçim yanıyor. Çünkü onun hiçbir şeyini eksik etmeyen 4 4lük davranmaya calisan bir eşim. Öyle çirkin bir bayanda değilim. Bakımlı fiziği güzel süslenen, kocasına yemekler tatlılar yapan, işe gitmeden kiyafetlerini çorabina kadar koyan ütüsünü eksik etmeyen bir bayanım. Ama Allah kahretsin ki yaranamıyorum. Benim bi meslegim var insallah atanmayı bekliyorum olurda atanirsam ayrılıp kendi yolumu çizmeyi düşünüyorum. Olmazsa özele giricem. Bu sürece kadar evde kalmayi düşünüyorum. Çünkü annem babamda ayrı şuan tutunacak bi dalım yok. Annem saolsun bana destek oluyor benim icin kahroluyor ama oda bir yere kadar. Anlayacağınız çok zor bir durumdayım şuan.

Gazinodaki kadınlarla fingirdeyen muhafazakar bir adam, en sevdiğim. :KK200:
Bu adama ve ailesine sorsanız makyaj yapan kadınların hepsi aranıyordur. Böyle muhafazakar aile yapılarının üstüne çikolata sos dök ye. :KK37::KK36:

Butun delilleri eşin olacak kişinin bulamayacağı bir yerde sakla. İşine gücüne gir aman ha cocuk sakın yapma. Kendını garantıye alınca aç davanı donuna kadar al elinden. Sonra da o paraları çatır çatır ye. Başkasıyla evlen ve mutlu ol hayat cok kısa.
Onun 1 kuruşunu dahi istemiyorum. Özel bi hastanede çalışmaya başlıycam insallah bakalım Allah ne göstericek hayirlısı hakkimizda.

Onun 1 kuruşunu dahi istemiyorum. Özel bi hastanede çalışmaya başlıycam insallah bakalım Allah ne göstericek hayirlısı hakkimizda.
Hata yaparsın hıc bısey ıstemeyerek. Hakkını son kurusuna kadar al . Senın almadıklarını baskalarıyla yıyecek çünkü. Cok yakınım yasadı senınle aynı seylerı basta bısey talep etmedı sonra pişman olup tekrar dava actı. Adam kızcagızın parasını sevgılılerıyle yemeye basladı ve çok zoruna gıttı. Sende aynı seylerı yaşama diye söylüyorum. Ihtıyacın yoksa bıle al fakır fukaraya dagıt o yıyecegıne el yesin. Boyle adamlara en buyuk ceza bunların parasını yemektır.

X