Aldatılıyorum

Disikartalll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
82
82
Eşimle 1 buçuk senedir evliyiz. Severek evlendik. Okulum şehir dışındaydı ve beni 1 sene bekledi sonra gelir gelmez evlendik. Kendisi ve ailesi aşırı derecede muhafazakardir..Başlarda bir sıkıntı yoktu hersey guzeldi. Ama sonra ailesi sıkıntı yaratmaya basladı 2 gune bir görüsmemize ragmen hic görüşmüyoruz diye alttan alttan kocami işlediler. Oda bak gecen gunde bugunde gorustuk iste dedigimde beni hep kötü gördü. Her neyse dedim gecer bunlarda dertmi. Bunun üzerine daha neler yaşandı neler. Dedim olsun kocamla mutlu olalimda herseyi gormezden geldim. Daha sonra sosyal medyadan surekli kız aratmaya başladı eşim. Ben deli oldum Hani bi iliskisi olmasada surekli bakiyodu tartisiyorduk bu yuzden. Şuan kendini aşmış durumda sürekli arkadaşıyla beraber cumartesi ve benim bilmedigim günlerde gazinoya takılıyor. İçiyor geliyor. Sonra ertesi gün ordan tanıştığı konslarla mesajlaşıp konuşuyor. Aynı kişi degil yani kim olursa konuşuyo.Ve ben hep yakaladım.evliliğimiz inanılmaz sarsıldı boşanma davası açtık benim zorumla. Sonra bi şekilde allem etti kallem etti aileler girdi araya ve boşanmadık ama şuan hala gidiyor ve konuşuyor. Benim bildiğimden haberi yok. Banada inanilmaz güzel davranıyor. Konustuklari kisilerle kesinlikle hiç bir duygusal bağı yok ama konuşmak belli ki hosuna gidiyor. Bu durum tahmin edersiniz ki beni inanılmaz sarstı. Canım çok yanıyor ağlamaktan göz kalmadı bende. İçim yanıyor. Çünkü onun hiçbir şeyini eksik etmeyen 4 4lük davranmaya calisan bir eşim. Öyle çirkin bir bayanda değilim. Bakımlı fiziği güzel süslenen, kocasına yemekler tatlılar yapan, işe gitmeden kiyafetlerini çorabina kadar koyan ütüsünü eksik etmeyen bir bayanım. Ama Allah kahretsin ki yaranamıyorum. Benim bi meslegim var insallah atanmayı bekliyorum olurda atanirsam ayrılıp kendi yolumu çizmeyi düşünüyorum. Olmazsa özele giricem. Bu sürece kadar evde kalmayi düşünüyorum. Çünkü annem babamda ayrı şuan tutunacak bi dalım yok. Annem saolsun bana destek oluyor benim icin kahroluyor ama oda bir yere kadar. Anlayacağınız çok zor bir durumdayım şuan.

kesinlikle delilleri sakla
bir flash belleğe al görüntleri yedekleri
boşanırkende acıma seninle yemediği her lokmasını al ağzından gidip oro.lara verecek yoksa

ha birde çevremde şahit olduğum evliliklerde
kadın ne kadar fedakarlık yuapıyorsa o kadar eziliyor
kocanın ailesini boşver konuşsun dursunlar
kocanın karşısında her daim bakımlı ol evet ama çocuk gibi gütme
kendi kendini hazırlasın
kocaman adam sizene üsttünden başından çorabından

Gerçekten algılayamıyorum . Bu durumda ne yapmayı düşünüyorsun pekı gerçekten merak edıyorum ?
Bu kadar caresız degılsın. Ama ozguvensız ve yenıksınız hayatta. Kurtulmayı beklıyorsunuz buradan kımse yardım edemez. Boşanmak aklına ne zaman gelecek daha burada gelmezse!!!

ne olursa olsun ayrılın çocuğunuz olmadan
böyle bir adamla aynı yatağa girmek zor gelmiyor mu
gidin annenizin yanına atanana kadar başka bi işe girin geçinip gidersiniz

Ve şu kesın kı kadına zaafı olan erkek hıc bır zaman düzelmez. Egıtılmez.
Kendımızı kandırmayın .kadınlarla sohbet etmekten flortleşmektem hoşlananlar 65 ıne de gelse aynı .sen o duzelır dıye beklerken senın ömrüm gecıyor ömrün. Yoluna bak kendı hayatına bak

Adamın içi pis. Bunları yapsan ne fayda

Nasıl muhafazakar bir ailenin oğluymuş gazinolarda içip konslarla görüşüyor, iğrendim inanın... Muhafazakar olmasa kimbilir neler yapacaktı...inşallah atanırsınız ve bu adamdan kurtulursunuz.

Zate

Zaten ayrılıcam ama şuan gidecek yerim olmadığı için atanmayı bekliyorum 2 hafta icinde tercihler var. Oda olmazsa özele başvurucam tahammul sinirlarim kalmadi artik.

Annenizin yanına gidip atanana kadar önünüze çıkan işleri değerlendirseniz.
Avm olur market olur yaza atanana kadar, özelde iş bulana kadar.
Bir de bütün konuşmaların falan görsellerini alın, delil biriktirin.

Bir de bu arada cinsel bir şey yaşamamaya çalışın hamile kalabilirsiniz yanlışlıkla, ki cinsel hastalık bile kapabilirsiniz.
Konslarla mesajlaşan adam, gazinoda 10 dk da neler yapıyordur neler.

Bu adamla hala sevisiyor, yemeğini önüne koyup, ütüsünü yapıyorsun değil mi ?
Senin utulediğin kıyafetlerle konslara gidiyor ve sen hala cefakar kadın mode on
Aferin aynen devam.
Gidecek bir yerim olmadığı için atanmayı bekliyorum şuan olmadı özelde çalışıcam. Ekonomi yönunden kendimi toparliyorum. Yoksa bir dk durmam

Kendinizi suçlamayı bırakın bi önce, kusur sizde değil kusur o adam olamadan size eş olmaya kalkışmış varlıkta. Kimler kimler aldatılıyor, çirkinler mi? Eksikler mi? Hayır. Karşılarındaki adamlar(!) şrfsiz, yediği kaba pislemekte beis görmeyen şükürsüz şuursuz tipler.

Bundan sonra dediğiniz gibi çizin yolunuzu, zararın neresinden dönerseniz kar. En baştan belliymiş aslında ama siz de "Her şeyi denedim olmadı" demeden göremeyecektiniz belki de, böyle olması gerekiyormuş. Kimse boşanalım diye evlenmez zaten ama böyle tiplerin de hayatımızı mahvetmelerine bile bile göz yummamak lazım, daha önünüze kimler çıkar. Çocuğunuzun olmaması da bir avantaj, dile kolay olumlu bakın demek ama, olumlu göreceğiniz noktalarınız da var sonrası için, ümitli olun lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…