Aldatılıyorum

Bende yazdım zannettim kusura bakmayin. Bende kafa kalmadi ki zaten.

Bekar bi bayan arkadasin yokmu yada akraban bosanma dawani acccc cik o ewden canim yoksa bak bdv de hamileyim esim beni dowuyo napcam diye konu acarsin yapma bunu kendine

Kanma lütfen senin kocandan bir halt olmaz, şuan oralara gittiğini bildiğini neden söylemiyorsun, tepki göster, tamam şuan evden ayrılmıyor dün ama normal bir evlilik hayatı yasama, aynı yataga girme o adamla ya
Onun bana yaptigini yapiyorum bende rol kesiyorum. Şuan sohbete gitti ne kadar ironik degil mi. Tercihimi ve basvurumu yapip parami toparliyimda hatalarini o zaman yuzune carpip bosanalim diycem. Suan dimdizlak kalirim gidersem. Sakin sakin planli ilerlemek zorundayim. Bu benim icin elbette ki cok zor. Cunku onun kadar iyi rol yapamiyorum soguklugumu hemen anliyor

Soğukluğunu anlamasını neden istemiyorsun onu anlamadım, anlayınca sana birşey mi yapacak

Asil hatayi kocalarınıza efendiniz gibi davranarak yapıyorsunuz
Sonra yaranamadim oluyor
Yapmayin
Ev isi utu yemek bunlarin hicbiri sadece sizin isiniz değil
Adamlari oyle havaya sokup totolarini kaldiriyorsunuz ki siznevin hizmetcisi oluyorsunuz adamin gozunde , o bes para etmez konslar da kiymetlileri
Ben de kocami cok severim. Hic bir hatasini da gormedim. Ama bir zahmet çorabını atletini kendi katlasin onkadar da degil

Soğukluğunu anlamasını neden istemiyorsun onu anlamadım, anlayınca sana birşey mi yapacak
Ben kendimi toparlayana kadar yani islerimi yoluna koyana kadar huzursuzluk istemiyorum. Tartissak hemen ailesine belli eder yuzu asılır. Mesela tartisnca eve gelmiycek ailesi duyucak hepsi toplancak gelcek Kimseye soylemesini istemiyorum. Cunku duzeltmeye calisir nasihat verirler anca boş boş. Ogullarina anlatmalari gerekirken en cokta beni uyarirlar. Boş insanlari sevmiyorum. Dolu dolu özü sözü bir olsalar hadi duysunlar bisey olmazz

Ben yapmasam evde tartisma cikar oyle bir kocaniz varsa gidin ellerinden hatta alnindan öpün supermiş. Etrafimda da hic oyle gormedim gercekten ☺

Anladım Allah yardımcın olsun, inşallah atanırsın

Delile gerek olucagini sanmam bosanmak istedigimi soylemem yeterli olur. Istemiyorum bu evliligi dedikten sonra yaninda zorla tutacak degil ya
Hakim soruyo neden istemıosun .O zaman dıcekkı aldattı benı .Ama kanıt gerekıo.Aıle mahkemesı bosanılıo ama suc kımse kusur en cok kımde ona bakılıo.

Ben yapmasam evde tartisma cikar oyle bir kocaniz varsa gidin ellerinden hatta alnindan öpün supermiş. Etrafimda da hic oyle gormedim gercekten ☺
Valla istedigi kadar tartışsın. Bir kulagimdan girer birinden çıkar. Kimse kusura bakmasin. Her fun yemek yaparim odev yaptiririm
Temizlik icin biri gelir olmadi kendi yapar utuyude
Anamin evinde gül gibi hayatim varken bir altini teklif edenle isim olmaz. Ayrica kim ki o ?
Ben de çalışıyorum aksama kadar bir de gelip coraplarini toplayamam. Kendi isini kendi görecek

Aynen iş kurun sonra bosayin böyle adam olmaz olsun

Anne baba ayrılıgı ıle ılgılı deıl.Karsıdakı adam ahlak yoksunu olursa annen baban yanında olsada aılen sana tam destek olsada yapıolar.Sakın öle düşünme.Hiç ama hiç ilgisi yok inan bana

Cocuk varmi

A
Anne baba ayrılıgı ıle ılgılı deıl.Karsıdakı adam ahlak yoksunu olursa annen baban yanında olsada aılen sana tam destek olsada yapıolar.Sakın öle düşünme.Hiç ama hiç ilgisi yok inan bana
Annem bugun agladi üzüldü acaba biz bir degiliz ayriyiz diye mi bunlari yapiyo sana gucu yetiyo diye ama sonradan alakasi olamaz onun icinde var diye dusundu. Yapmayanda her turlu yapmiyor valla. Benim koca bana eziyet edecek seyi dakikasinda bulur

Ben calismiyorum onun iside baya agir ve yorucu. Yapmasam evde mutlaka cikar sorun. Baskin karakter. Illa beni uzecek biseyler buluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…