Aldatılıyorum

Bir arkadasimin eside pavyonda calisan kons ile beraber suan, adam baya zengindi ticaret yapiyordu ve batti.
Oyleki kadina, evinin 2 sokak otesinde ev tutmus.
Sabahin 5 de ise gidiyorum diye hopp kadinin yaninda aliyor solugu.
Kotu tarafi, kons suan hamileymis..

Diyecegim su ki o ortamlarin erkekleri, kopamiyorlar ortamlardan iletisim halinde olmayi seviyorlar.
4 lu 6 li bile takiliyorlar evli barkli adamlar.
Aglayip kendinizi helak etmeyin degmeyen insanlar icin.
Cocugunuzda yokmus, hiiic cekmeyin
Bosayin gitsin.

Aşırı muhafazakar biri içip kadına mı gidiyor???Muhafazarlık ne alaka anlamadım?Birde şu erkekleri bu kadar poh pohlayıp da neyi eksik gidiyor demeyin.Kadın hizmetkâr değil yapmaklada mükelllef değil bunları lütfen bir çaba olarak göstermeyin.Nolur kendini ezdirmeyin kendinizede acıyıp durmayın şu an en az asgari ücretle bir iş bulabilirsiniz buda size yeter tek olduğunuz için.

Eşimle 1 buçuk senedir evliyiz. Severek evlendik. Okulum şehir dışındaydı ve beni 1 sene bekledi sonra gelir gelmez evlendik. Kendisi ve ailesi aşırı derecede muhafazakardir..Başlarda bir sıkıntı yoktu hersey guzeldi. Ama sonra ailesi sıkıntı yaratmaya basladı 2 gune bir görüsmemize ragmen hic görüşmüyoruz diye alttan alttan kocami işlediler. Oda bak gecen gunde bugunde gorustuk iste dedigimde beni hep kötü gördü. Her neyse dedim gecer bunlarda dertmi. Bunun üzerine daha neler yaşandı neler. Dedim olsun kocamla mutlu olalimda herseyi gormezden geldim. Daha sonra sosyal medyadan surekli kız aratmaya başladı eşim. Ben deli oldum Hani bi iliskisi olmasada surekli bakiyodu tartisiyorduk bu yuzden. Şuan kendini aşmış durumda sürekli arkadaşıyla beraber cumartesi ve benim bilmedigim günlerde gazinoya takılıyor. İçiyor geliyor. Sonra ertesi gün ordan tanıştığı konslarla mesajlaşıp konuşuyor. Aynı kişi degil yani kim olursa konuşuyo.Ve ben hep yakaladım.evliliğimiz inanılmaz sarsıldı boşanma davası açtık benim zorumla. Sonra bi şekilde allem etti kallem etti aileler girdi araya ve boşanmadık ama şuan hala gidiyor ve konuşuyor. Benim bildiğimden haberi yok. Banada inanilmaz güzel davranıyor. Konustuklari kisilerle kesinlikle hiç bir duygusal bağı yok ama konuşmak belli ki hosuna gidiyor. Bu durum tahmin edersiniz ki beni inanılmaz sarstı. Canım çok yanıyor :KK43: ağlamaktan göz kalmadı bende. İçim yanıyor. Çünkü onun hiçbir şeyini eksik etmeyen 4 4lük davranmaya calisan bir eşim. Öyle çirkin bir bayanda değilim. Bakımlı fiziği güzel süslenen, kocasına yemekler tatlılar yapan, işe gitmeden kiyafetlerini çorabina kadar koyan ütüsünü eksik etmeyen bir bayanım. Ama Allah kahretsin ki yaranamıyorum. Benim bi meslegim var insallah atanmayı bekliyorum olurda atanirsam ayrılıp kendi yolumu çizmeyi düşünüyorum. Olmazsa özele giricem. Bu sürece kadar evde kalmayi düşünüyorum. Çünkü annem babamda ayrı şuan tutunacak bi dalım yok. Annem saolsun bana destek oluyor benim icin kahroluyor ama oda bir yere kadar. Anlayacağınız çok zor bir durumdayım şuan.

Böyle bir adama neden katlanıyorsun? 3 günlük dünya kendine değer ver boşan kendin için.

Ha diyorsan boşanmam o zaman hiç olmamış gibi 4 4lük olmaya devam et.

Ko

Ilginç olan şu ki kocamın 5 parası yok cebindeki paranin hesabini biliyorum. Ödemeyi o yapmiyor kim yapiyor bilmiyorum. Sordum onada zaten rızkımı o...'lara mi yediriyosun diye benim cebimden para cikmiyor dedi. Ciksada zaten ustunde mal yok bisey yok gayette çulsuz. Yiyip bitirecek para yok ortada. Oluncada ben acimiyorum isteklerimi siraliyorum aliyor mecbur. Acimaya luzum yok alsin essek gibi
Eşiniz ne işle meşgul birde eşinizi takip edin arkadaşları kimler ne iş yaparlar bunlar çok önemli

Çok teşekkür ederim. Hayatta benim başıma gelmez denilen her şey insanın başına geliyormuş bunu anladım. Boşan demek kolay biliyorum , ama ekonomik durumunuz veya aile desteğiniz varsa aklıma da başka bir çözüm gelmedi. İnşallah kendiniz için en hayırlı çözümü bulursunuz
Maalesef aile desteğim yok bende bir süre para için bekliyorum sonrada ona göstereceğim bazı şeyleri

Allahım yardımcın olsun inşallah. Ve de insallah dogru yolu bulsun. Ne diyeyim ki başka. Ayrilin demek kolay ama insanin halinden anlayinca ben demem. Şuan ayrilsam cok zor olucak benim icin. Iş lazim en başta. Allahim yardim etsin hepimize
Kesinlikle bir söz vardır eşekten düşenin halini eşekten düşen anlar birde benim bebeğim var o yüzden belli bir süre böyle olmak zorunda sonrasını allah biliyor sabrediyorum

Hayir mesela aksam saat 10da evden cikiyor 1 de eve geliyor. Zaten oyle birsey yapmasina musade etmezler disariya bile cikamazmis o kadinlar. Yaptiklari tek sey zıkkımlanmak icip icip aziyolar iste.
Evet dışarıya o kadınları çıkarırsa zaten eşini öldürüler onlar sadece o ortamda bulunuyorlar ama mesai saatleri bitince istekleri kişi ile görüşüyorlar

Yanlış anlamayın sizi yadırgamıyorum ama şaşırıyorum gerçekten çok şaşırıyorum hatta. En çok da ailenize. Ne demek bunları bile bile barışmanıza izin vermek. Tekrar gideceksiniz ailenize tekrarladı barışmayacağım diyeceksiniz. Çok zorlarlarsa da ben 3-5 bir şey bulur başka şehire giderdim çok ciddiyim. Ama tekrar diyorum büyük sözüme tövbe
Kimse bu vebali almak istemiyor onlarda biliyorlar o kişinin tekrar yapacağını işte sonra acaba dememek için birleştiriyorlar

Allah tez zamanda yardımcınız olsun inşallah
Amin bana yaptıklarını ikiside ödesin hamileliğim yanlız geçti , Doğuma yanlız girdim bebeğim 18 gün yoğun bakımda kaldı ne aradı ne sordu bizi o kadar kötü şeyler yaşadım ki Şuan bizi terk etti gitti 2 aydır ne arıyor ne soruyor arayınca küfür hakaret yiyorum bende mesajla para istiyorum evin kirasını , ödemeleri bir şekilde biriktirmeye çalışıyorum.

Cok tesekkur ederim Allah razi olsun. Yorumlarıniz beni cok mutlu etti. Cunku tamda yasadiklarim. Ayrica Ne kadar iyi olursam olayım kaderimde varmis bu çile. Beni zor verdiler kocama. Allem ettiler kallem ettiler aldilar. E tabi bende sevdim. Ama sevmez olaydim.. ailem hic kiyamadi bana tek cocugum birde ben..sana layik degil dengin degil sen universite mezunusun onun hic tahsili yok diye soylendiler bende yanlis dusunuyosunz hersey okumak olur mu adamlik karakterli olmak onemli dedim halada oyle dusunuyorum ama benim kocada karakterde adamlikta yok.
Benimde ailem hiç istememişti eşimi gerçekten bizlerin göremediğini ailelerimiz görüyor

Duzelicem yavas yavas zaman ver beni o hale sen getirdin kiskancliginla diyip duruyor zaten. Yani ben yaptiriyorum herseyi.. Benden vazgecemez o. Cantada kekligim ya hani. Evde durucam disarida kapali olucam kimse bana bakmayacak. Kiyafetime asiri dikkat edicem. Yahu zaten tesetturluyum bol giyiniyorum orami burami acmiyorum o halde de karisiyor.Bende cok seviyorum malesef insallah kanmadan bitririm bu zulum evliligi. Allahim yardim et bana
Benimkide aynı şeyleri söylüyor birden bırakamazmış ben suçluyumışum erkek zihniyeti hep aynı

Bir arkadasimin eside pavyonda calisan kons ile beraber suan, adam baya zengindi ticaret yapiyordu ve batti.
Oyleki kadina, evinin 2 sokak otesinde ev tutmus.
Sabahin 5 de ise gidiyorum diye hopp kadinin yaninda aliyor solugu.
Kotu tarafi, kons suan hamileymis..

Diyecegim su ki o ortamlarin erkekleri, kopamiyorlar ortamlardan iletisim halinde olmayi seviyorlar.
4 lu 6 li bile takiliyorlar evli barkli adamlar.
Aglayip kendinizi helak etmeyin degmeyen insanlar icin.
Cocugunuzda yokmus, hiiic cekmeyin
Bosayin gitsin.
+1 evet para bitinceye kadar bırakmıyorlar gerçekten erkekleri çok iyi tanıyorlar ve bırakamıyor erkekler benim eşimde sabah 04.00 giderdi dükkana birden anlatıklarınızds eşimi gördüm onlar da 4-5 kişi takılıyorlar

Amin bana yaptıklarını ikiside ödesin hamileliğim yanlız geçti , Doğuma yanlız girdim bebeğim 18 gün yoğun bakımda kaldı ne aradı ne sordu bizi o kadar kötü şeyler yaşadım ki Şuan bizi terk etti gitti 2 aydır ne arıyor ne soruyor arayınca küfür hakaret yiyorum bende mesajla para istiyorum evin kirasını , ödemeleri bir şekilde biriktirmeye çalışıyorum.
O zaman zaten sadece kagıt üzerinde evli kalmışsınız. Böyle bir adamı zaten affedemezsiniz, eminim ki mecburiyetten evli kalıyorsunuz. İnşallah aileniz destek çıkar da siz de katlanmak zorunda kalmazsınız.

O zaman zaten sadece kagıt üzerinde evli kalmışsınız. Böyle bir adamı zaten affedemezsiniz, eminim ki mecburiyetten evli kalıyorsunuz. İnşallah aileniz destek çıkar da siz de katlanmak zorunda kalmazsınız.
Ailem destek olamaz maalesef o yüzden katlanıyorum dedim ya Şuan ondan boşanmam çok erken bekliyorum zamanı gelsin bende ona karşıdan el sallayacağım

Eşimle 1 buçuk senedir evliyiz. Severek evlendik. Okulum şehir dışındaydı ve beni 1 sene bekledi sonra gelir gelmez evlendik. Kendisi ve ailesi aşırı derecede muhafazakardir..Başlarda bir sıkıntı yoktu hersey guzeldi. Ama sonra ailesi sıkıntı yaratmaya basladı 2 gune bir görüsmemize ragmen hic görüşmüyoruz diye alttan alttan kocami işlediler. Oda bak gecen gunde bugunde gorustuk iste dedigimde beni hep kötü gördü. Her neyse dedim gecer bunlarda dertmi. Bunun üzerine daha neler yaşandı neler. Dedim olsun kocamla mutlu olalimda herseyi gormezden geldim. Daha sonra sosyal medyadan surekli kız aratmaya başladı eşim. Ben deli oldum Hani bi iliskisi olmasada surekli bakiyodu tartisiyorduk bu yuzden. Şuan kendini aşmış durumda sürekli arkadaşıyla beraber cumartesi ve benim bilmedigim günlerde gazinoya takılıyor. İçiyor geliyor. Sonra ertesi gün ordan tanıştığı konslarla mesajlaşıp konuşuyor. Aynı kişi degil yani kim olursa konuşuyo.Ve ben hep yakaladım.evliliğimiz inanılmaz sarsıldı boşanma davası açtık benim zorumla. Sonra bi şekilde allem etti kallem etti aileler girdi araya ve boşanmadık ama şuan hala gidiyor ve konuşuyor. Benim bildiğimden haberi yok. Banada inanilmaz güzel davranıyor. Konustuklari kisilerle kesinlikle hiç bir duygusal bağı yok ama konuşmak belli ki hosuna gidiyor. Bu durum tahmin edersiniz ki beni inanılmaz sarstı. Canım çok yanıyor :KK43: ağlamaktan göz kalmadı bende. İçim yanıyor. Çünkü onun hiçbir şeyini eksik etmeyen 4 4lük davranmaya calisan bir eşim. Öyle çirkin bir bayanda değilim. Bakımlı fiziği güzel süslenen, kocasına yemekler tatlılar yapan, işe gitmeden kiyafetlerini çorabina kadar koyan ütüsünü eksik etmeyen bir bayanım. Ama Allah kahretsin ki yaranamıyorum. Benim bi meslegim var insallah atanmayı bekliyorum olurda atanirsam ayrılıp kendi yolumu çizmeyi düşünüyorum. Olmazsa özele giricem. Bu sürece kadar evde kalmayi düşünüyorum. Çünkü annem babamda ayrı şuan tutunacak bi dalım yok. Annem saolsun bana destek oluyor benim icin kahroluyor ama oda bir yere kadar. Anlayacağınız çok zor bir durumdayım şuan.
cocuk yoksa tekmeyi bas kuzum

X