Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Kesin kız yazıyor buna, seninki de ego yaptı dinlemek hoşuna gidiyor. Zırp pırt bakkal işi normal değil. Kızın aklına karpuz kabuğu düşür. Yok mu etrafta delikanlı bir kişi? Kıza desen sana bakarken yakaladım falan diye, belki ilgisi başka yöne gider. Tam hormon fışkıran yaşlar bunlar. Keşke babasının kulağına gitse.

Kesin kız yazıyor buna, seninki de ego yaptı dinlemek hoşuna gidiyor. Zırp pırt bakkal işi normal değil. Kızın aklına karpuz kabuğu düşür. Yok mu etrafta delikanlı bir kişi? Kıza desen sana bakarken yakaladım falan diye, belki ilgisi başka yöne gider. Tam hormon fışkıran yaşlar bunlar. Keşke babasının kulağına gitse.
Sonra aile faciasi :)))

Him dışarı çıkacak gibi giyin arada bende gelecem canım sıkıldı evde de öyle birşey yapıyorsa illa çıkar canım o yüzden boğma adamı lütfen boşver huzurunu kacirma
Ah canim ah allah yardim etsin benden kotu durumda olan kadinlar var hepsine sarilmak istiyorum inanki gercekten baska bi kadin girince iliskiye hersey cikmaza giriyo

Bana da kiz yazıyo gibi geldi.benimki de yarim akilli zaten beni cok sevdiginden eminim ama ona iyi sefkatli davranan birinin de ruzgarina hemen kapilabilir.mahallede kimseyi tanimiyorum desem.yeni tasindik.ben bosuna supelenmedigimi cok iyi biliyorum canim evet burda beni haksiz gorenler olabilir elde tutulur bisey yok ama kadin hisseder vallahi hisseder zirt pirt bakkala gitmek neymis yani

Vallahi bana da bi etkileşme başlamış gibi geldi. Fesatlık mı ediyorum acaba bilemedim. Eşiniz bakkala gittiğinde arkasından çıkıp bi baksanız mı? Ama yakalanmazsanız çok iyi olur. Bu sefer hakliyken haksız olmayın
Evet yaptim onu da iki kere.birinde kiz yoktu bakkalda ikincisinde de ikimiz girdik bakkala kiz şok oldu dondu

eşin aldatmıyor gibi.
ama yine de insan rahatsız oluyor değil mi?
bence bu konuyu kapat.
eşinle yine normale dön.
sadece bir kez ortam müsait olunca, mesela bir dizide aldatma konusu işlenince, sen de aldatılma konusunu aç ve ondan dürüstlük beklediğini söyle. insan şaşar, bir gün gönlü birine kayar. o zaman aldatmak yerine ayrılmak daha onurlu bir davranış olur. aldatılmak ve şiddetin asla affı olmaz. aşkından ölsem de ayrılırım gibi. biraz gözdağı, biraz da seni bilmesi açısından bu içerikte bir konuşma yapabilirsin.

ayrıca bu kadar harap etme kendini. aldatacak olanın önüne duvar örsen, ya yıkar, ya üstünden atlar, yine de aldatır.
sen Allah'a sığın ve dua et.
Evet cok rahatsiz edici.hem bi yandan kendini yipratiyosun hem evliliginin nereye gittigini bilmiyosun hem okul okudugun icin ona yogunlasamiyosun bi yandan acaba gunahini mi aliyorum diyosun asiri yipratici bisey o kizla ilgili bisey olunca modum hemen dusebiliyo yani bildigin gibi degil ayrica o beni en ufak bi hatasinda kaybedebilecegini adi gibi biliyo canim onun sinyallerini cok verdim

Evet cok rahatsiz edici.hem bi yandan kendini yipratiyosun hem evliliginin nereye gittigini bilmiyosun hem okul okudugun icin ona yogunlasamiyosun bi yandan acaba gunahini mi aliyorum diyosun asiri yipratici bisey o kizla ilgili bisey olunca modum hemen dusebiliyo yani bildigin gibi degil ayrica o beni en ufak bi hatasinda kaybedebilecegini adi gibi biliyo canim onun sinyallerini cok verdim
o zaman rahat ol.
hiç kimse % 100 güvenilir değildir. aldatma olmasa dahi gün gelir boşanmaktan başka çözüm olmaz.
sen içini ferah tut ki eşinin aklında yer etmesin o kız.

Eşinize güvenmiyorsunuz belli ki kaç yıllık evliydiniz yazdiniz mı bilmiyorum ama yirmi iki yaşındasınız önünüzde upuzun bir ömür var yarın oradan tasinsaniz dahi aklinizi kurcalayacak başka bir konu çıkacaktır bence yapmanız gereken kendinize su soruları sormak beni onu gerçekten seviyor muyum çocuğuma bir baba olur mu ona güveniyor muyum omrumun sonuna kadar bu adama sırtımı yaslayabilirmiyim kendinizle konuşun düşünün ve eşinizle hangi konular da tedirginlik yaşıyorsanız paylaşın güven konusunu yatırın masaya ama bakkal daki kızı değil sadece güveni konuşun
Ay vallahi allah razi olsun.suan oyle yardimci oldun ki bana iyiki varsin ne diyeyim ki.uzun zamandir kendime sirmaya korktugum bi soruydu bu ben esime guveniyomuyum?tamam onu cok seviyorum cok mukemmel bi baba olacagina da eminim ama guven olmayinca insan hasta oluyo ya deli oluyo.hele ki seviyosan.bu dedigini yapicam bakkali kizi karistirmadan guven mevzusunu konusmaya calisicam.tesekkurler <3

Ben şunu anlamadım eve gelirken alacağını alsın iş yeri Tam karşında diyorsun niye özellikle tekrar çıkıyor. Gündüz zaten görüyordur öyle bir şey olsa yani. Bence şüphe duymakta haklısın. Şu an bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ama meyilli geldi bana
Evet suan bisey yok canim beni cok iyi anlamissin ama meyilli.ben zaten aldatilsam ne yapacagimi cok iyi biliyorum allah gostermesin de bosanirim yani.ben bu durumda ne yapacagimi bilmiyorum o konuda yardim almak icin buraya yazdim

Bir müddet hiç bir şey olmamış gibi davranın gayet normal. Suphelendiginizi çaktırmayın. Sonra bir anda durup dururken aa canım duydun mu bakkalı kızı nisanlaniyormus diyin ve tepkisine dikkat edin:)

Ay vallahi allah razi olsun.suan oyle yardimci oldun ki bana iyiki varsin ne diyeyim ki.uzun zamandir kendime sirmaya korktugum bi soruydu bu ben esime guveniyomuyum?tamam onu cok seviyorum cok mukemmel bi baba olacagina da eminim ama guven olmayinca insan hasta oluyo ya deli oluyo.hele ki seviyosan.bu dedigini yapicam bakkali kizi karistirmadan guven mevzusunu konusmaya calisicam.tesekkurler <3
İnşallah herşey istediğiniz gibi olur Allah yuvaniza huzur mutluluk versin canım

Senin yanlış yaptigin bişey yok esin çok pohpohlanmis zamanında sıcakkanlı falan diyorsunuz ya ilgiyi seviyor bence. Yaşlada alakalı olabilir daha tam olgunlaşmış sayılmaz ki erkekler daha geç olgunlasiyor. Bence hala ergenlikten çıkamamış kusura bakma. Bence direk bakkalın kızı hakkında değilde genel anlamda kesin ve net konusun. Daha öncede çok arada bırakmış sizi demekki ilk değil bu şekilde tavırlar. Artık evliyiz işin ciddiyetine varmalisin bu şekilde süren tavirlarinla ben yapamam kaldiramam lütfen biraz dikkatli ol. Belki senin aklında kötü bir niyet yok insanlarla konuşurken ama karşı taraf senin gibi düşünmez karşı cinsle çok samimi tavırlar sergilemeni istemiyorum ben çok rahatsız oluyorum. Eğer farklı bir durum hissedersem bunun sonuçlarınada katlanman gerekecek vs vs vs... Ay ben ne dolmuşum. Ama sen anlattıkça eşine dahada sinir oldum kusura bakma.
Evet beni böyle coookk arada birakti.hep sicakkanliligina yordum.ama demekki icten ice gercekten ona kizmisim ki suan baktigi yönü bile kontrol ediyorum.bu benim icin ne kadar yorucu tahmin edebiliyosundur canim.benim kadar kendine guvenen bi kadini bile paranoyak etti bu adama baska biri olsa bakkalin kizi mi hmm manavin kizini da alsin ikisi daha iyi olur der yoluma bakardim ama yok anam yok sevince insan mahvoluyo

Evet suan bisey yok canim beni cok iyi anlamissin ama meyilli.ben zaten aldatilsam ne yapacagimi cok iyi biliyorum allah gostermesin de bosanirim yani.ben bu durumda ne yapacagimi bilmiyorum o konuda yardim almak icin buraya yazdim
Aldatilirsan bosanirsin bu kadar.. kafana takip gunlerini ziyan etme.onlem alayim aman uyarip durayim kendine ceki duzen versin vs diye kendini hic dusurme biraz oluruna birak.esim aldatabilir gercegiyle karsilasmak istemediginiz icin bu telaslariniz.rahat birakmak gerek yapacak adam yapar zaten..oyle bir dusuncede ki adamla da yasamak istemem o zaman gule gule ona bende kendi hayatima bakarim.

o zaman rahat ol.
hiç kimse % 100 güvenilir değildir. aldatma olmasa dahi gün gelir boşanmaktan başka çözüm olmaz.
sen içini ferah tut ki eşinin aklında yer etmesin o kız.
Evet kendi elimle bozmamak icin konuyu hic acmamaya calisiyorum biseyi kirk kere soylersen oldururmuşsun

Aldatilirsan bosanirsin bu kadar.. kafana takip gunlerini ziyan etme.onlem alayim aman uyarip durayim kendine ceki duzen versin vs diye kendini hic dusurme biraz oluruna birak.esim aldatabilir gercegiyle karsilasmak istemediginiz icin bu telaslariniz.rahat birakmak gerek yapacak adam yapar zaten..oyle bir dusuncede ki adamla da yasamak istemem o zaman gule gule ona bende kendi hayatima bakarim.
Evet suan izlemek en dogrusu gibi geliyo bana.her nekadar en acisi olsa da.bastan beri dedigim gibi benim sıkip uyarmamla aldatmayacaksa aldatsın daha iyi en azindan adi belli olur

Bu kadar bilgiyle bir şey çıkmaz ama yine de siz böyle üzerine ekstra düşüp durduk yere eşeğin aklına karpuz kabuğu kaçırmayın.

Hic 1 sey deme.uyarmak konusmak falan gereksiz seyler
Yapacak insan yapar.
Sen biraz baska seylerle ugras arkadaslarinla cik gez dolas.esinle daha fazla sosyalles.
Bu aldatma isleri kimsenin basina gelmesin ama yapacak insanada asla mani olunamaz.
Bu konuya cok yuklenip fazla kurma kafanda kendine zarar

X