Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Aldatıldığını sanmıyorum :KK14: Ama şimdilik sen essegin aklına karpuz kabugu dusuruyorsun hakkatende adamın bakmayacagi varsa da bakmaya başlar bence sakin ol kiskanip telaslanmak yerine ona güvenmeye çalış nazik ol romantik ol ona güvenmediğini farkettigiban kayış kopar demedi deme:KK76:
Öyle mi dersin

Karsilikli cekim olmus gibi geldi bana bakislardan etkilenilmis olunabilir benim esimde sizin esiniz gibi rahat guleryuzlu konuskan biridir karsidaki kiz surekli baksa vs hosuma gitmeyen seyler olsa kiza dusman olmam esime kizarim.demekki sen bu rahatligi vermissin kiza derim.
Esim gercekten herkese karsi candan icten samimidir ama yani beni onda seytan tuyu olduguna inaniyorum ama kizin da gevsekligi tabi ki o ayri

Bir hoşlanma vs olabilir ama olmaya da bilir eşinizin hareketlerini en iyi siz gözlemlersiniz eve geç gelmesi size karşı davranışları ilişki içerisindeki farklılıklar gibi bunları takip etmelisiniz ama eşiniz aldatmiyordur gibi geldi bana sizin ruh halinizi farketmiş size değer veriyor belli

bence eşin kızın kendisine olan ilgisini farketmiş durumda. seni aldattığını veya aralarında herhangi bir şey oldugunu düşünmüyorum ama aralarında o elektrik oluşmuş olabilir. hani birine bakarsın onunda sana baktığını bilirsin bir etkileşim olur; bence onların aralarında olan yanlızca bu. biraz daha gözlemle derim ben. Sürekli bu konuyu da açıp durma eşine, durup dururken aklına düşürürsün.
Kizin kafasini koparmam hak degil mi simdi yani allah askina soyle.evli adama niye bakiyo adam mi kalmadi

Bir hoşlanma vs olabilir ama olmaya da bilir eşinizin hareketlerini en iyi siz gözlemlersiniz eve geç gelmesi size karşı davranışları ilişki içerisindeki farklılıklar gibi bunları takip etmelisiniz ama eşiniz aldatmiyordur gibi geldi bana sizin ruh halinizi farketmiş size değer veriyor belli
Deger veriyo canim onu inkar edemem ama ilgiye karsi da kayitisiz kalamaz onu da biliyorum

yani biz de dısarıda erkeklere bakabiliyoruz, gayri ihtiyari
bazen o anda baska sey düşünürsün , dalarsın ne bileyim
karısı görse beni,m adamı kesiyor diyecek demek.

duran adamı iteceksin bence kıza.
Canim cok haklisin ben de mantiksiz hareket etmek istemiyorum ama bu bayagi bildigin hususi bakkalin icine bakiyo dalma filan degil

Bence durumu düzelt yani için tedirgin olsa da belli etme.
Mesela akşam eşin geldiğinde gayet pozitif karşıla ay bugün meditasyon yaptım inanılmaz rahatladım ruhum hafifledi haftalardır gergin ve paranoyaktım hayatım biliyorsun sana da tuhaf davrandım yok bakkala gitme yok oraya bakma vs diyerek. Neden böyle birşey yaptım ki sonuçta sen namuslu ve bana sadık bi erkeksin çok şükür, elin karısına kızına hele ki kardeşin yaşındakilerle ne işin olur bendeki de delilik valla hahah neyse kusura bakma hayatım deyip bi öpücük kondurcaksın adam dumur olcak. Yap bunu kesinlikle.
Benim adam zaten surekli sitem eder zaten her defasinda farkli bi kilikla buluyorum seni der kendimi ciddi anlamda kiliktan kiliga sokarim bi bakarsin gozluk takmisim bi bakarsin saclari 80ler yapmisim yani adami surekli sasirtiyorum ve benim yanimda sıkılmadıgını dusunüyorum meditasyon desem ona da sasirmaz kanimca hergun yeni bi icat cikatiyon diyo hep bunu bi dusuncem hic biseyi umursamiyomus gibi yapmak mantikli gibi

Örgün eğitim 3. sınıf öğrencisi olarak lütfen şu destan gibi yazdığınız konularınıza paragraf koyun.Burada insanlar okuyup fikir yazıyor size yardımcı olmaya çalışıyorlar sizde biraz özen gösterin bu yazıma çoğu kişi okumadan geçer zaten

Merak edip maus la boyayarak okudum tek kelimem var hasta olursun yakında yapmayacağı varsa da yaptırırsın ayrıca kendi kocanızın rahat durmadığını iddia ettiğiniz bakış ve tavırları yüzünden karşınızdaki insana canım yandı adı altında tavır bakış vs yapmayada hakkınız yok.Zira 50 defa bakkalın kapısından geçen bir bahaneyle giden bıyun fıtığı geçiren sizin kocanız kız değil Kız daha 18 yaşında bir çok şeyin ne manaya çekileceğini bile idrak edemiyor olabilir işinde gücünde kendi halinde insanların günahını almayın başka bakkala gidin

Bence eşin sadece kız bakıyor diye onunda dikkatini çekmiş ve uzaktan uzağa oda bakmaya çalışıyor gibi. Bişey olacağından değil belki ama macera mı arıyor nedir anlayamadım.ayrica siz sinirlenince üste çıkmaya çalışmasıda dikkat uyandirici.ben eşime böyle konussam yav he he der benimle dalga gecer bende anlarım onu. üste çıkmaya çalışmaz yani. Takipte kalın. Ayrıca taşınmak istiyorsunuz ama adamın işyeri orda değil mı tasinirsaniz nasıl kontrol edeceksin.
Aynen korkusu yoksa niye azarliyo panikliyo.ben de olsam sucum gunahim olmasa yav he he derdim.suoelenmekte hakliyim demi

Deger veriyo canim onu inkar edemem ama ilgiye karsi da kayitisiz kalamaz onu da biliyorum
İlgiye karşı kayıtsız kalamaz demissiniz bence işiniz çok zor. hadi bunu atlattiniz ama ilgiye kayıtsız kalmamak nedir ya. Böyle birini gördüğünde geri durmayı hatta böyle birini durdurmayı da bilmeli yoksa çok cekersiniz.

Örgün eğitim 3. sınıf öğrencisi olarak lütfen şu destan gibi yazdığınız konularınıza paragraf koyun.Burada insanlar okuyup fikir yazıyor size yardımcı olmaya çalışıyorlar sizde biraz özen gösterin bu yazıma çoğu kişi okumadan geçer zaten

Merak edip maus la boyayarak okudum tek kelimem var hasta olursun yakında yapmayacağı varsa da yaptırırsın ayrıca kendi kocanızın rahat durmadığını iddia ettiğiniz bakış ve tavırları yüzünden karşınızdaki insana canım yandı adı altında tavır bakış vs yapmayada hakkınız yok.Zira 50 defa bakkalın kapısından geçen bir bahaneyle giden bıyun fıtığı geçiren sizin kocanız kız değil Kız daha 18 yaşında bir çok şeyin ne manaya çekileceğini bile idrak edemiyor olabilir işinde gücünde kendi halinde insanların günahını almayın başka bakkala gidin
Yazim konusunda haklisin okuman zorlasmis olabilir dusunmeden yazdim o konuda kusura bakma okuyup cevap yazdigin icin tesekkur ederim.

Aynen korkusu yoksa niye azarliyo panikliyo.ben de olsam sucum gunahim olmasa yav he he derdim.suoelenmekte hakliyim demi
Ya aldatma yok o belli ama esinizinde hoşuna gitmiş bu durum o çok belli ve bence susmaninda bı gereği yok net bı şekilde konuşup ilerisi içinde bu konuların tamamen halledilmesi lazım yoksa hep güven sorunu yaşarsınız.

İlgiye karşı kayıtsız kalamaz demissiniz bence işiniz çok zor. hadi bunu atlattiniz ama ilgiye kayıtsız kalmamak nedir ya. Böyle birini gördüğünde geri durmayı hatta böyle birini durdurmayı da bilmeli yoksa çok cekersiniz.

Yazim konusunda haklisin okuman zorlasmis olabilir dusunmeden yazdim o konuda kusura bakma okuyup cevap yazdigin icin tesekkur ederim.
Benim konuya gelecek olursak da belki sasiracaksin ama benim suphelenmemi saglayan kisi kiz oldu.cunku beni daha hic tanimadigi gormedigi halde bana babasini öldurmusum gibi davraniyodu.benim de henuz bi suphem yok diye anlam verememistim.sonra ben mobilya dukkanindayken esimle bildigin sariliyoduk yani kizin iki kere esime baktigini gordum.simdi esim onun bakmasindan korksa bana orda sarilmazdi.buraya kadar problem yok.
Ben esimin suanki hareketlerine anlam veremiyorum bakkalin onunden geciyoruz mesela ozellikle kasada kimin durduguna bakiyo.neden?neden hep bakkala gitmeye calisiyo?neden ben gittigibe degdi mi diyince panikliyo?ben bu sorularin cevabini ariyorum canim.

Çok haklisin ama gel de anlat iste.benim aklim hep bunda mi kalacak ya neyi yanlis yapiyorum

Emin degilim.yani katiksiz guven de degil katiksiz guvensizlik degil.yanlis biseyini yakalamadim ama beni bu durum gibi arafta biraktigi cok oldu.
Eşinize güvenmiyorsunuz belli ki kaç yıllık evliydiniz yazdiniz mı bilmiyorum ama yirmi iki yaşındasınız önünüzde upuzun bir ömür var yarın oradan tasinsaniz dahi aklinizi kurcalayacak başka bir konu çıkacaktır bence yapmanız gereken kendinize su soruları sormak beni onu gerçekten seviyor muyum çocuğuma bir baba olur mu ona güveniyor muyum omrumun sonuna kadar bu adama sırtımı yaslayabilirmiyim kendinizle konuşun düşünün ve eşinizle hangi konular da tedirginlik yaşıyorsanız paylaşın güven konusunu yatırın masaya ama bakkal daki kızı değil sadece güveni konuşun

Ben şunu anlamadım eve gelirken alacağını alsın iş yeri Tam karşında diyorsun niye özellikle tekrar çıkıyor. Gündüz zaten görüyordur öyle bir şey olsa yani. Bence şüphe duymakta haklısın. Şu an bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ama meyilli geldi bana

X