Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Eşiniz bakkala gittiğinde ne kadar süre sonra geliyor
Cok durmuyo ya onu da hesapliyorum hemen geliyo ama gun icinde isteyken de bakkala cok gidiyo dukkanin karsisinda oldugu icin.onu takip etme sansim olmuyo ve kiz da genelde gunduz duruyo

Kızlar meraba 22 yasindayım 2 senelik evliyim lütfen yardimci olun akil akildan ustundur benim beynim durdu cunku.hayatta en cok aldatilmaktan korkardim hep dua ederdim allahim beni bununla sınama diye.aldatilmaya sebebiyet vermemek icin de kendimce elimden geleni yapardim.ilk önce esimle benim ozlelliklerimizden bahsedeyim konuya farkli pencerelerden bakabilmeniz acisindan.ben 22 yasinda 2 senelik evli ayni zamanda unv 3. sinif ogrencisiyim (örgün)evde genel anlamda bakimliyim hergun dus alirim kiyafetime dikkat ederim esofman tayt giyeceksem de uyumlu temiz yeni olmasina dikkat ederim yani.öyle cirkin biri oldugumu da dusuuyorum.boyum 60 kilom 1.61.genelde cok sen sakrak oldugumu da soylerler.esimse 24 yasinda boyu kilosu fizigi iyi biri o da cok neseli girdigi ortamda hemen dikkat ceker.bu arada belki ona baglayanlariniz olabilir diye söyleyeyim,cinsel hayatimiz da gayet iyi.ona karsi sevgili ilgiliyim b3nsiz duramaz vs.vs.simdi gelelim sorunuma.esim mahallede bir dukkanda mobilyacilik yapiyo tam karsisinda da bi market var mahallemizde oldugu icin ben de taniyorum market sahibini.bir iki kere kizini esime bakarken gördum sans eseri.hic supelenmedim cunku kiz 18 yasinda yanlis anlamayin cocuk dedim hesaba almadim.ondan sonra baktim kiz bana durduk yere ters davraniyo anlam veremedim aradan baya bi zaman gecti tabi bu süre zarfinda aksam vakti esim sigara alicam diyip bakkala gidiyo kola alicam diyip bakkala gidiyo ben supelenmedigimden bisey farketmedim cunku bana olan ilgisinde de en ufak azalma yoktu sonra bigun bana sanki aniden dank etti durduk yere.esimde meyve alicam diyip gene disari cikmisti ben de ondan hemen sonra evden ciktim bakkal zaten iki adim bakkala digru indim amacim orda bekleyip esimin hususi bakkala da girip girmeyecegini gormekti cunku manava diye cikti evden.neys bekledim orda karisik bisey oldu adam gec kaldi vs baska uzak bi manava gitmis aramak zorunda kaldim.bakkaldan alicaklarim var para almadim gel birlikte alalim diye.kizin da icerde oldugunu biliyorum.amacim kiza nasil davrandigini gormekti.neyse benimki geldi biz bakkala dogru girdik kiz sasirdi gibi dondu hos geldiniz dedi ben hic cevap vermedim dovecekmis gibi baktim cunku canim yaniyodu neyse alacagimizi cikarken posetleri esimin eline verdi cunku ben elimi uzatmadim iyi aksamlar abla dedi kiz esim de hadi hayirli isler hadi kolay gelsin falan bir suru saydi.ciktiktan sonra da diyo ki kiza nasil baktiysan artik bana abla diyo dedi.ben de o kizin kafasini koparicam ben az kaldi dedim.neyse aradan zaman gecti benim aklimda hep bi süphe aksamlari bu bakkala gitmek istiyo birakmiyorum falan .bi gerekcem de yok adama beni aldatiyosun desem elimde bi kanit yok ve durduk yere essegin aklina karpuz kabugu dusurecem belki de.dun de motorla disari ciktik ozellikle dikkat ettim bakkalin icine bakacak mi diye cunku bazen kizin babasi da olabiliyo bakkalda.hususi iceri bakti kasanin orda kizi kimseyi goremeyince dondu bakkalin icine de bakti motorun ustundryiz bu arada.brnim bu konu yuzunden agzimin tadi falan kalmadi surekli aglayip duruyorum süphe beni mahfetti telefonlarini arama dökumanlarina filan bakiyorum internetten yok konusmuyolar vatsap filan da kullanmiyo benimki.dun gece saat 22.30 gene bakkala gidecem dedi kizdim ne bakkali bu saatte acelesi mi var dedim sigara istiyo canim dedi gitti aldi bekledim gelir gelmez icmesini cips yedi onu icmedi demekk ki acelesi yoktu sabah da alinabilirdi izellikle sordum niye icmiyosun sigarani canin cekmisti dedim ne bu senin yaptigin ya diyo istedigim saatte icerim diyo ondam sonra artik patladim ee gittigine degdi mi bari dedim cunku gercekten aglamamak icin zor tutuyodum kendimi ne kastediyosun sen manyakmisin sizofren misin falan dedi.burdan tasinalim diyorum tamam diyo ama icraat yok nolur yardim edin kizlar kiskandigimi cok belli etmemeye calistim rahat hareket etsin yakalansin diye ama artik cilmdirmak uzereyim aylardir bir arpa boyu yol katedemedim bu şuphe beni mahfetti huzurum kalmadi adami kendimden uzaklastirmamak icin yuzune guluyorum ama kendimi yedim bitirdim nolur yardim edin nasil bi yol izlemem lazim bu arada kiz guzel de degil.hakkini helal edin cok uzun oldu
Onceljlile o gititgi zaman çoğunlukla sende git canım ay evde canım sıkılıyor gidelim falan de asla belli etme eninde sonunda çıkar zaten gizli telefonları da bak hisswtirmwden hayır o kızı da anlamıyorum ya ben erkek mı kaldı evli insana musallat oluyor daha küçük önünde kocaman bir hayat var inşallah dediğin gibi değildir hiç üzülme ağlama belki sen öyle hissettin sakın rwlax hissetirmeden takibi al sende git akşam çıkıyorsa sende çok benim de canım sıkıldı gofret alırım falan de

Onceljlile o gititgi zaman çoğunlukla sende git canım ay evde canım sıkılıyor gidelim falan de asla belli etme eninde sonunda çıkar zaten gizli telefonları da bak hisswtirmwden hayır o kızı da anlamıyorum ya ben erkek mı kaldı evli insana musallat oluyor daha küçük önünde kocaman bir hayat var inşallah dediğin gibi değildir hiç üzülme ağlama belki sen öyle hissettin sakın rwlax hissetirmeden takibi al sende git akşam çıkıyorsa sende çok benim de canım sıkıldı gofret alırım falan de
Evet özellikle hissettimemeye calisiyorum ama öyle zor ki ne kadar yapabiliyorum bilmiyorum.ben de geleyim diyorum yok sen dur diyo bas örtuluyum hazilanmam zor oluyo

Aldatıldığını sanmıyorum :KK14: Ama şimdilik sen essegin aklına karpuz kabugu dusuruyorsun hakkatende adamın bakmayacagi varsa da bakmaya başlar bence sakin ol kiskanip telaslanmak yerine ona güvenmeye çalış nazik ol romantik ol ona güvenmediğini farkettigiban kayış kopar demedi deme:KK76:

Karsilikli cekim olmus gibi geldi bana bakislardan etkilenilmis olunabilir benim esimde sizin esiniz gibi rahat guleryuzlu konuskan biridir karsidaki kiz surekli baksa vs hosuma gitmeyen seyler olsa kiza dusman olmam esime kizarim.demekki sen bu rahatligi vermissin kiza derim.

Cok durmuyo ya onu da hesapliyorum hemen geliyo ama gun icinde isteyken de bakkala cok gidiyo dukkanin karsisinda oldugu icin.onu takip etme sansim olmuyo ve kiz da genelde gunduz duruyo
Telefonunu iyice kontrol edin ayrıca kız gece bakkalda durmuyor ise neden bu şüpheniz

bence eşin kızın kendisine olan ilgisini farketmiş durumda. seni aldattığını veya aralarında herhangi bir şey oldugunu düşünmüyorum ama aralarında o elektrik oluşmuş olabilir. hani birine bakarsın onunda sana baktığını bilirsin bir etkileşim olur; bence onların aralarında olan yanlızca bu. biraz daha gözlemle derim ben. Sürekli bu konuyu da açıp durma eşine, durup dururken aklına düşürürsün.

Telefonunu iyice kontrol edin ayrıca kız gece bakkalda durmuyor ise neden bu şüpheniz
Telefonda hic bisey yok internetten telefon dokümune bakiyorum arama kaydini silse bile gorebiliyorum.kiz aksamlari da duruyo bakkalda.ama hep degil

Abartıyorsunuz bence. Eğer aralarında bir şey olsaydı illa geç kalırdı eşiniz alıp gelmezdi alacağını. Ayrıca mutlaka bir tel konuşması da olurdu yani. Kıza dövecek gibi bakmışsınız durduk yere tabi iki eşinizin de dikkatini çekmiş. Motorun üstünde giderken nasıl donabilir eşiniz onu görmeyince onu da anlamadım ben en fazla geçerken bakar öyle.

Ayrıca aldatılmaya sebebiyet verecek bir şey yapmadım ne anlama geliyor? aldatılan insanlar aldatılmaya sebep verdiği için mi aldatılıyor size göre? bakımlı değilsen, yeni kıyafet giymiyorsan, cinsellik canın istemiyorsa size göre aldatılmaya davetiye mi çıkarmış olunuyor. Hiç kimse aldatılmayı hak etmez anlaşamıyorsa çiftler ayrılır bu kadar kendinizi anlatmanıza gerek yoktu. Bir erkeğin içinde aldatmak varsa isterseniz dünyanın en güzel en bakımlı kadını olun aldatılırsınız. Bunun örnekleri de çok bence biraz kendinize güveniniz olsun zaten başında beri aldatılma korkunuz varmış güvenmiyorsanız evlenmeseydiniz bu biter başka şüpheniz başlar.

Evet özellikle hissettimemeye calisiyorum ama öyle zor ki ne kadar yapabiliyorum bilmiyorum.ben de geleyim diyorum yok sen dur diyo bas örtuluyum hazilanmam zor oluyo
Him dışarı çıkacak gibi giyin arada bende gelecem canım sıkıldı evde de öyle birşey yapıyorsa illa çıkar canım o yüzden boğma adamı lütfen boşver huzurunu kacirma

Aynısını sen yap bence. Mesela evde okuldaki erkek bi arkadasndan bahset laf arasnda bikac günde bir.
Ya da okula giderken süslenmeye başla. Ama farkettir ona da. Bakalm farkedecek mi.

Buarada bana da ya siz aşırı anlam yüklüyorsunuz gibi geldi ya da bir flortlesme var. Ama siz cok yanlı yazdığınız icin de olabilir bu.

Bilemiyorum ya cok sinir bozucu

Bana sanki birşeyler başlamak üzereymiş gibi geldi nedense
Yani çok saçma olabilir ama aklıma şu geldi bakkala alışveriş için gidin bir iki parça birşey alın o esnada telefonda konuşuyormuş gibi yapın
Sözde telefondaki arkadaşınız size evli bir erkekle çıkmak üzere olan bir kızdan bahsetsin
" ne akılsız kızlar var sanki bekar erkek kalmadı ile başlayıp ben olsam o kızım saçlarını elime bir dolarım ki" ile devam edin icraate geçmeyin de :-)
Valla aklıma bu geldi
Ben yapar mıydım? Evet yapardım
inşallah etkili olur

Bu ihtimal de var canim cunku gercekten asiri kiskancik insallah dedigin gibidir ama bak soyle dusun bakkalin icinie adam bisey arar gibi 2-3kere bakiyo.mesela dizi izliyoruz dun bakkalcinin kizinin adi elif ya hani dizide de elif diye biri var gayet saf kalpliligimle farkinda olmadan bu kizin adi neydi ya dedim esramiydi ne diyo süphe cekiyo yani ve ben o an onun yalan soyledigine adim gibi eminim elif oldugunu biliyo bilerek esramiydi ne diyo ben esimin yalan soyledigini hep anlamiusimdir o da bunun farkinda nasil anladin derdi hep
Adam kızın adını hemen elifdi dese daha büyük kıyamet koparacaz oda korkudan yalan söylemiş belli ki :KK43: düşünsene adam adını bilse suç bilmese suç

Telefonda hic bisey yok internetten telefon dokümune bakiyorum arama kaydini silse bile gorebiliyorum.kiz aksamlari da duruyo bakkalda.ama hep degil
Anladım.. işiniz zor gibi görünüyor eğer öyle birşey varsa üzerine gitseniz eşiniz hircinlasir gitmezsiniz mahallede adınız çıktığı gibi eşinizi kaybedersiniz çok zor bir durum ki inşaallah öyle birşey yoktur..Kız gündüz bakkalda dediniz kızla muhabbet kursaniz bakkallarda olur ya sohbet ediyor kadınlar siz de kızla aranizi iyi edin gidin yanına sülük gibi yapısın kıza bakalım ozaman ne olacak

X