Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seninle muhatap olmaya bile gerek duymadım gibi olur ne güzel.

Yıllar önce burada bir konu açmıştım. 7 yaşındayken bir yakınımın bana yaptığı iğrençlikten bahsetmiştim. Aradan neredeyse 25 yıl geçmişti ve ben ilk kez burada paylaşıp biraz olsun destek görmek istemiştim. Sonrasında, Fake diyenlerimi ararsınız, neden bu kadar bekledin diyenlerimi, neden ses çıkarmayıp seni ters ilişkiye zorlamasına izin verdin diyenler bile vardı. Hatta birkaçı o günlerde Özgecan cinayeti konuşulduğu için dikkat çekmek için böyle bir konu açtığımı bile idda etmişlerdi. Ve daha neler neler.. Konuyu açtığıma açacağıma bin pişman olmuştum. Hatta yeni üye olduğum için beni, konu fake diye şikayet bile etmisler ve Kazen benim de konununda fake olmadığını yazmıştı. Bdv de bir grup bayan var ve her nedense bütün konuları okuyup kendilerine göre fake yada gerçek diye dillendirip duruyorlar. Buraya bir derdimizi yaziyorsak demek ki dışarıda kendi çevremizde bunu paylaşamıyoruz. Belki korkuyoruz belki de utanıyoruz. Tanımadığımız insanlarla bunları paylaşıp biraz destek görmek istiyoruz. Lütfen konu sahiplerini gereksiz yere üzmeyin, kırmayın, küstürmeyin..

O yaşlarda kızım var ve içimi yaktın

Aslında bu fake fake diyenleri yönetici banlasa bidaha yapamazlar arkadaş öyle düşünüyorsan şikayet et butonu var bas yani iki saat bide açıklama yapıyorlar halbuki mune hanım kaç kere uyardı yazmayın şikayet edin diye. Neden anlamıyorlar anlamıyorum. Konu sahibinin de canını sıkıyorlar yok yere

Keyfi karakterine ağır basan biri için en zor şey maddi kayıp olur bence.manevi tazminat davasını açmanız da ayrılmaya ek olarak onu korkutmaya ve uykusunu kaçırmaya yeter.Kendine yeni yaşam kurmak için uğrasırken hem davalarla hem ödeyeceği tazminatı düşünmekle, hem de mesleki cezalarla uğraşsın da o zaman görsün asıl kabusları.
Diğer şekilde tazminat ödemezse ayrıldıktan sonra hemen kendi hayatını yeniden kurmaya başlar.ama tazminat davasında ödeyecegi miktar sizin için fazla olmasa bile onu bu süreçte zorlar.
Bu sürecte o kadını da (kadının korktugu gibi) dımdızlak ortada bırakır kendi derdine düşüp.

Allah rızası için çok dikkat edin. Bana bu pisliği yapan en yakınlarımdan biriydi. Benimde iki çocuğum var bir gece bile benden ayrı kalmalarına izin vermiyorum. Hiç kimseye güvenmeyin
Etmez miyim. Uzakta oynayınca bile içim gidiyor rahat edemiyorum. Allahım kimseye göstermesin düşüncesi bile çok korkunç siz neler yaşadınız kim bilir

G GokcenKatun Adamın mesleği söz konusu olunca kötü şeyler yapmayacağının garantisi yok. Öğrenince de illa ki telefonda veya bir şekilde konuşmaya çalışacak. Yüzleşme o zamana kalacak demek ki. Utanmadan suçunu değil sana suç atıp mesleğini tehlikeye attığın için belki de küfürler edecek. Siz ise hayat arkadaşınızın pisliğini dahada göreceksiniz gibi duruyor. Kasap et derdinde koyun can gibi olacağı kesin. İçiniz soğur belki iyice ondan nefret edersiniz. Hazırlıklı olun çünkü size açıklama yapıp yalvarmayacak tam tersi sadece mesleğini konuşacak bence.

merhaba,durumunuzu baştan sona üzülerek okudum,geçmiş olsun öncelikle.. Benim de aklıma takılan şey şu oldu eşinizin mesleğinde bu noktaya gelmek için çok uğraştığını ve siz işyerine de şikayette/ihbarda bulunacağınızı belirtmişsiniz.Eşiniz boşanma,mal kaybı vs. ses çıkarmaz belki ama görevindeki düşüş veya ihraçta çok daha farklı tepkiler verebilir mi? yani işin ucunda size tehdit olacak bir durum çıkar mı ortaya? Evet KK üyeleri olarak bizce fazlasıyla haketti ama boşanma sürecinde çok farklı kişiliğe dönüşenleri görüyoruz. Niyetim sizi kesinlikle bastırmak,sindirmek değil olaya bu açıdan da tedbirli bakın,bu durumu da düşünerek önlemli olun derim naçizane tavsiyem...

Ah canim ya dik dur bosan kurtul ne halt yersw yesin. Kimbilir nekadar uzun süredir eve getiriyor kadini. Ahlaksiz allah belasini versin böylelerin. Hic üzülme kurtuluOrsun sadece dikkatli ol sen yinede sonucta polis elinde silah var ne olur ne olmaz nasil biri bilemem ama sag solumuzda neler olup bitiyor görüyoruz... rabbim yardimcin olsun. Onun eline nezaman ulasirmis dilekce?

Bunun hic önemi kalmadiki sonucta hersey ortaya cikti yapacagi iki iki dört. Kimbilir nekadar uzun zamandir yapiO bunu pislik herif sinirlendim ya

Hepinize çok çok teşekkür ederim. Benim kimseye kızgınlığım yok tabi. Sadece özel mesajla benimle sohbet edenler sonradan konuya fake yazmaları üzüntüme üzüntü kattı sadece.
İyi ki varsınız

Üzülme artık, anladı bence herkes. inan kaç gündür aklımdan çıkmıyorsun ilk defa birisi için bu kadar endişelendim burada. Senden ricam gelişmelerden haberdar etmen. O adamla kadının başına gelenleri duyunca bizim de içimiz soğusun. Kötüler cezasını bulsun..

Tabi ki, sizi haberdar edicem gelişmelerden elimden geldiğince

Onun olahini ben soyle hatirliyorum.. komsunun kiz kardesiydi ders sorusu bahanesiyle evkerine geliyordu kiz.. nasil yakalandi hatirlamiyorum tabi

Halbuki bazi kadinlqrin elbiseleri yikamadan once kontrol ertiklerini aklina getirmezler once cepler kontrol edilir mesela.. copu bende karistirmam atmadan once ama suphelenen kadinlar karistirabilir yani
i

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…