Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onun olahini ben soyle hatirliyorum.. komsunun kiz kardesiydi ders sorusu bahanesiyle evkerine geliyordu kiz.. nasil yakalandi hatirlamiyorum tabi
Sizin hatırladığınız galiba matruj arkadasin konusu idi tavuksuyu arkadasin yazdığını asla unutamıyorum insalh yoluna koymuştur hayatını elmaliturta idi esi ile kadini goruyor sonra es kişisi msj atıyordu elimde degildi aşık oldum diye cok üzülmüştüm

Bu olayı paylaştığınız yakın bşr arkadaşınız var mı? Sizi de onu da tanıyan bir arkadaşınız varsa fikir alın isterseniz, telefonda dahi yüzleşirseniz belki içiniz soğur biraz.
Ona tebligat gitmeden neden yaptın diye sorsanız görüntülü arayarak
Tabi eşinizi biz tanımıyoruz, istişare ederek kendinizin vereceği bir karar bu.

Sadece burada bizler yüzleşme dediğimiz için yüzleşmezseniz, eş kişisi de davayı öğrenince iletişimi tamamen keserse içinizde kalmasın bişeyler diye düşündüm

O konu sahibini hatirlqmiyorum benim bahsettigim evet matruj komsusunun kiz kardesi evlerine girip cikiyordu ders sorma bahanesiyle.. hatta matruja cok kizdilar burdan neden evine aliyorsun diye evlerine geldiginde kocasiyla da samimi oluyordu bunlara n3den ses cikarmiyorsun diye.. sonra bosandi ama nasil yakaladi hatirlamiyorum.. tavuk suyu da matruj icin dedi zaten komsunun kiz kardesiyle aldatilmisti diye

Şüphelenmişti
Eşi motor kullanmayı çok seviyor motor turuna çıkıyordu
O gün komşusu konu sahibine gelmişti kız kardeşin nerede dediğinde motor turunu çıktılar arkadaşlarıyla demişti.
Bir de eşinin kartından kask alınmıştı
Sonra kadın sıkıştırınca eşi sadece öpüştük daha fazlası olmadı diyerek ağlayarak itiraf etmişti.
Ben Bu kadarını hatırlıyorum
Ama inanılmaz üzülmüştüm

Sonra da kızın ablasına sizi de şikayet edicem demişti. Kadın korkmuş ve onlar sevgiliydi demişti.

Sadece öpüştük nasıl bi savunmaymış ya eşine söyleyemez bile insan bunu.. Yüzsüz utanmazlar, daha fazlası var demkki öptüğünü söylemiş sadece.

E çünkü tecavüzcü tacizci suçlu değil. Tek suç mağdur olan tarafta. Neden kadın doğdun dememişler iyi ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…