Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onun olahini ben soyle hatirliyorum.. komsunun kiz kardesiydi ders sorusu bahanesiyle evkerine geliyordu kiz.. nasil yakalandi hatirlamiyorum tabi
Sizin hatırladığınız galiba matruj arkadasin konusu idi tavuksuyu arkadasin yazdığını asla unutamıyorum insalh yoluna koymuştur hayatını elmaliturta idi esi ile kadini goruyor sonra es kişisi msj atıyordu elimde degildi aşık oldum diye cok üzülmüştüm

Tespit ettik evet. Zaten kadının Facebook hesabını biliyordum girip bakmıştım.

Amirleri aynı kişi değil. Aynı birimden değiller. Benim eş kişisi özel harekat biriminden o kadın ise normal kadro polis, ama aynı şube de çalışıyorlarmış
Bu olayı paylaştığınız yakın bşr arkadaşınız var mı? Sizi de onu da tanıyan bir arkadaşınız varsa fikir alın isterseniz, telefonda dahi yüzleşirseniz belki içiniz soğur biraz.
Ona tebligat gitmeden neden yaptın diye sorsanız görüntülü arayarak
Tabi eşinizi biz tanımıyoruz, istişare ederek kendinizin vereceği bir karar bu.

Sadece burada bizler yüzleşme dediğimiz için yüzleşmezseniz, eş kişisi de davayı öğrenince iletişimi tamamen keserse içinizde kalmasın bişeyler diye düşündüm

Sizin hatırladığınız galiba matruj arkadasin konusu idi tavuksuyu arkadasin yazdığını asla unutamıyorum insalh yoluna koymuştur hayatını elmaliturta idi esi ile kadini goruyor sonra es kişisi msj atıyordu elimde degildi aşık oldum diye cok üzülmüştüm
O konu sahibini hatirlqmiyorum benim bahsettigim evet matruj komsusunun kiz kardesi evlerine girip cikiyordu ders sorma bahanesiyle.. hatta matruja cok kizdilar burdan neden evine aliyorsun diye evlerine geldiginde kocasiyla da samimi oluyordu bunlara n3den ses cikarmiyorsun diye.. sonra bosandi ama nasil yakaladi hatirlamiyorum.. tavuk suyu da matruj icin dedi zaten komsunun kiz kardesiyle aldatilmisti diye

O konu sahibini hatirlqmiyorum benim bahsettigim evet matruj komsusunun kiz kardesi evlerine girip cikiyordu ders sorma bahanesiyle.. hatta matruja cok kizdilar burdan neden evine aliyorsun diye evlerine geldiginde kocasiyla da samimi oluyordu bunlara n3den ses cikarmiyorsun diye.. sonra bosandi ama nasil yakaladi hatirlamiyorum.. tavuk suyu da matruj icin dedi zaten komsunun kiz kardesiyle aldatilmisti diye
Şüphelenmişti
Eşi motor kullanmayı çok seviyor motor turuna çıkıyordu
O gün komşusu konu sahibine gelmişti kız kardeşin nerede dediğinde motor turunu çıktılar arkadaşlarıyla demişti.
Bir de eşinin kartından kask alınmıştı
Sonra kadın sıkıştırınca eşi sadece öpüştük daha fazlası olmadı diyerek ağlayarak itiraf etmişti.
Ben Bu kadarını hatırlıyorum
Ama inanılmaz üzülmüştüm

Şüphelenmişti
O gün komşusu konu sahibine gelmişti kız kardeşin nerede dediğinde motor turunu çıktılar arkadaşlarıyla demişti.
Sonra kadın sıkıştırınca eşi sadece öpüştük daha fazlası olmadı diyerek ağlayarak itiraf etmişti.
Ama inanılmaz üzülmüştüm
Sonra da kızın ablasına sizi de şikayet edicem demişti. Kadın korkmuş ve onlar sevgiliydi demişti.

Şüphelenmişti
Ama inanılmaz üzülmüştüm
Sadece öpüştük nasıl bi savunmaymış ya eşine söyleyemez bile insan bunu.. Yüzsüz utanmazlar, daha fazlası var demkki öptüğünü söylemiş sadece.

Konunuzu başından beri takip edip ediyorum. İlk kez yorum yazacağım.
Öncelikle başınıza gelen bu iş için, geçmiş olsun. Allah yüreğinizi ferahlatsın, bir an önce sıkıntınızdan kurtulun inşallah.
Sizin masum ve asilliğinize karşı daha fazla aldatılıp, kandırılmanıza rabbim bile razı gelmeyip, önünüze çıkardı.
Uğradığınız bu ihanete karşı, yasal olarak alabileceğiniz bütün haklarınızı alıp, bu adamı dımdızlak ortada bırakmanız gerekir.
Şimdi gözünüze görünmesede, ne gerek var demeyin ve haklarınızı alın lütfen.
Bir anda hayatınız alt üst oldu. Demekki güzel günler çok yakın.
Kendinize çok iyi bakın.

E çünkü tecavüzcü tacizci suçlu değil. Tek suç mağdur olan tarafta. Neden kadın doğdun dememişler iyi ki 😤

Konuyu bulsam eklicem
Bulamadım ya
Screenshot_20210317-171931_Chrome.jpg

Merhaba

hemen konuya giriyorum. komşumun kız kardeşi kpss sınavına hazırlık için ablasının yanına gelmişti. çok samimi değilizdir ama arada sırada kahveye çaya çağırırız birbirimizi komşuyla. kız kardeşi hiç gelmezdi ders çalışıcam diye. çok çok güzel bir kız. boylu uzun saçlı renkli gözlü... çok güzel giyinir. bi bakan bi daha bakar yani ki ven bile bayan halimle sıtkı candan allah ne güzeş yaratmış dediğim oluyor baktıkça... neyse buraya kadar normal... son zamanlarda içime sinmeyen bir şeyler var. bana mı öyle geliyo yoksa cidden düşündüğüm gibi mi sormak istedim sizlere.
Eşim tsk personeli. eşimde görünüş itibari ile dikkat çeken birisidir. ama eşim öyle gözü dışarda bi tip değil allahtan. (izlenimlerime dayanarak)
bu kız kardeş son zamanlarda pek bi samimi olmaya başladı benmle.. ablası da sık sık çaya çağırıyo beni. bana gelmek istiyorlar. tmm diuorum. kız geliyo sürekli ayakta konuşurken bile duvarda asılı fotoğraflarımıza bakarak konuşuyo.. oturuyo bi süre sonra yine aynı. sabahları eşimi gönderirken pat diye kapıyı açıyo günaydın diyo içeriye ayakkabı alıyo. akşam eşim gelirken bazen balkondan denk gelirsem hemen apartmandan çıktığını görüyorum. slm veriyo demek ki eşime o da kafasını sallıyo falan. geçen akşam bana matematikle ilgili bi sıru sormaya geldi. yemek saati idi. sonra halleder sana gönderirim çözümü dedim mutfakta işim var dedim olsun ben beklerim dedi. içerde salonda eşimle oturdu. muhabbet açıyo ordan burdan benim yanıma da gelmiyo. yemek hazır oldu gel bizle ye bari dedim. yok ven diyetteyim sonra senin gibi olurum abla falan dedi güldü. gitti. ben kaldım öyle. eşime diyorum bu kız sana mı asılıyo acaba. yok daha neler çocuk daha o diyo. ergen muhabbetleri diyo.
geçen de soru için geldi yine ay x bey sana nasıl bakmış hayret ama genel de yakışıklılar böyle çirkinlerle evleniyo dedi güldü yine. aynı x bey josh a benziyo tam hayallerimdeki erkek josh dedi. ayar verdim biraz. şanslısın onu hatırlatıyorum dedi. neyse yine geçen akşam soru çözdürmeye gelmiş. senin çözümlerin hep yanlış çıkıyo x abi çözsün bir de dedi. eşimde şakayla dershaneye boşuna para verme y hanıö. ordan çok bizm emeğimiz var dedi gülüştüler. aslında eşim de kötü niyet yok ama köpürdüm. bir de gömlek giymiş gelmiş fırlayacak göğüsler neredeyse. neyse çözdü eşim soruyu. güya sayısalı kötüymüş de eşim iyi anlatıyomş hocalardan iyiymiş. yarım saat önce yine mesaj atmış bana x bey gelirse haber ver bi soru var diye. dışarı çıkıcaz vaktimiz yok dedim ki cidden çıkıcaz. aşağı inmiş çardakta oturmuş bekliyo elinde defterle kitapla.

eşim gelir birazdan napıcam ben :KK43:(((

45. sayfa güncel

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X