Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kısa zaman için gelmiştim ş*refsiz için. Sonrasında Yurtdışı olayını ertelemiştim zaten. İçimden hiç gitmek gelmiyor. Ailemin yanında kalmak istiyorum bir süre. Projenin başında ben olduğum yerime kolay kolay birini bulamazlar galiba 😢
Bir yandan da gitmek istiyorum böylelikle kafam dağılır her şeyden uzak kalmış olurum.
İyi olmanıza çok sevindim.konunun fake olduğunu konuşanlar kadar size inanan ve merak edenler de oldu.inşallah her şey gönlünüzce olur.♥️

Başından beri okudum konunuzu,
bir an bile bu konu fake olabilir diye bi'şey geçmedi aklımdan..
Tahmin edebiliyorum ne kadar üzüntülü olduğunuzu..
Size sabır dilerim ve en önemlisi sizi tebrik ederim,
bu kadar dirayetli ve güçlü kalabildiğiniz için..
Her şerde bir hayır vardır derler,
bu yaşadığınız durumun içinde de
bizim bilemediğimiz bir hayır vardır elbet..

İnşallah bundan sonraki hayatınızda çok mutlu olursunuz..
Rabbim yar ve yardımcınız olsun..

G GokcenKatun

aslinda direkt haber vermesine de gerek yok. G GokcenKatun tebligattan once söylemek isterseniz doğrudan soylemenize bile gerek yok, bi e devletini acip bildirimlerine baksana demeniz yeterli. davayı gorunce hayatinin sokunu yasayacaktir
Ben söyleyip hemen arkasındanda mahkemeden tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum. Burada aile mahkemesi aradaki husumetin büyüklüğünü ve adamın polis olmasını dikkate alarak uzaklaştırma ve silah teslimi yönünde karar verir büyük ihtimal. Şu durumda adamın kurumundan öğrenirse habersizce gelip, orada olay çıkarma ihtimali çok yüksek. Zira konu sahibinin eli güçlü ve adamın maddi manevi adamı zora sokacak bir sürü imkanı var. Böyle pislik karakterde ve karısının arkasından oyunlar çeviren bir adamın, bu kadar kuyruğuna basınca, romantik bir şekilde konu sahibinden özür dileyeceğini düşünmek bence çok iyimser bir düşünce olur.

Ben peşine düşüceğini düşünmüyorum. Yüzleşmemek onun için zaten ödül sevinecektir bile .erkekler maalesef biz kadınlar gibi pat diye kafaları dank etmiyor 1 hata belki 3 gün sonra başlar ağlanmaya üzgünüm yalnış yaptım izin ver kendimi ifade edeyim hatta diğer kadına iftira atacak o peşimden koştu falan diye.hiç arkana dönüp bile bakma arkadaşım işine bak yüksel değer bulduğun her yerde kendini göster hayat seni zaten yönlendirir

kısa zaman için gelmiştim ş*refsiz için. Sonrasında Yurtdışı olayını ertelemiştim zaten. İçimden hiç gitmek gelmiyor. Ailemin yanında kalmak istiyorum bir süre. Projenin başında ben olduğum yerime kolay kolay birini bulamazlar galiba 😢
Bir yandan da gitmek istiyorum böylelikle kafam dağılır her şeyden uzak kalmış olurum.
Gitmenizi tavsiye ederim. İşle uğraşmanız kafanızı dağıtır. Aksi durumda 24 saat olanlar aklınızda olacak, hala şok etkisindesiniz, durum gittikçe daha acı olabilir.

Allah rızası için tazminat da al. Bu konu için ağrıyan başımın hatrı, girdiğim günahın karşılığı için. Aldatılmanın en iğrencini yaşamışsın, adam etmişsin sümsüğü mal mülk sahibi etmişsin. Kaç tane iş arkadaşı o imkanlara sahip? Karnında senin lokman sırtında senin hırkan ile gitmiş erkeklik(!) peşine düşmüş. Şimdi boşanınca o zilli veya başka kadın gelip emeklerine oturursa pişman olursun. Paraya geldi o kadın, senin parana. Al donunu da, sıkıysa bi de öyle sevsin metres parçası, öyle bırakmam desin.

O son Whatsapp konuşması her şeyi özetledi aslında. Deliller yeterli. Yeterli olmasa da hakim de aldatma düşüncesi yoğun olur dedi.

Şikayet dilekçesini de yazdık bugün yarin eş kişisinin amirine ulaşır. Tazminat davasında kararsız kaldım. Ama o sonradan da davaya eklenebilşyormuş. Öncekinin boşanmak ve hakkım olanları geri almak olacak
Esiniz sizi aldatmasaydi ve artik duygular bitti diye bosansaydiniz. Asla tazminat açmayın derdim. Ama bu durumda acmanizi oneririm. Çünkü evliyken bu kadar cirkinlesen birisini boşanırken hayal.edemiyorum.

Allah rızası için tazminat da al. Bu konu için ağrıyan başımın hatrı, girdiğim günahın karşılığı için. Aldatılmanın en iğrencini yaşamışsın, adam etmişsin sümsüğü mal mülk sahibi etmişsin. Kaç tane iş arkadaşı o imkanlara sahip? Karnında senin lokman sırtında senin hırkan ile gitmiş erkeklik(!) peşine düşmüş. Şimdi boşanınca o zilli veya başka kadın gelip emeklerine oturursa pişman olursun. Paraya geldi o kadın, senin parana. Al donunu da, sıkıysa bi de öyle sevsin metres parçası, öyle bırakmam desin.
İnternette böyle video var biliyormusunuz hanımlar kadın aldatılınca eşine aldığı donlarını bile kesip parçalıyor benim sana sahip edindirdiklerimi şimdi edindirme sırası onda diye

İnternette böyle video var biliyormusunuz hanımlar kadın aldatılınca eşine aldığı donlarını bile kesip parçalıyor benim sana sahip edindirdiklerimi şimdi edindirme sırası onda diye
Ebem karının lafı var, bekarın bağını bit parasını it yer diye. Genelde erkeklere söylenir bu laf. 1+0 küflü bekar evinden alıp hale yola sokuyoruz bu uyuzları, karşılığa bak.

Aslında üzüldüğüm konu bazılarının fake demesi değildi. Bana özel mesaj yazıp samimi sohbet edenler, benim için üzülenler sonradan gelip buraya “bu konu fake” yazmaları üzdü.
Banlandığınızı görmeden, şüphelerimi yazdım. Ama Banlandığınızı gördükten sonra arkanızdan konuşmak gibi olmasın diye sustum. Kendi adıma özür dilerim. Asla kötü bir niyetim yoktu. Tüm bu yaşadıklarınızın içinde benim yazdığım şey için azıcık bile üzüldüyseniz defalarca kez özür diliyorum. Umarım hayat size hep mutluluk getirir. Karşı taraf sizin şu an yaşadıklarınızın bin katını yaşamasını, sizin bunları görme görüp içinizin soğumasını diliyorum. Ki böyle olacağına da eminim. Siz çok güçlü, çok soğukkanlı, çok eğitimli ve herşeyden önemlisi çok iyi bir kadınsınız. Umarım beni mazur görürsünüz. 🙏🌼

Bu ihtimal aklımdan hiç çıkmıyor. Ama neyi değiştirir ki bundan sonra?
ben delilleri verdim avukata oda sundu mahkemeye. Eğer kendisi gururlu şerefli biri olsaydı o kadını evime getirmez arabama bindirmezdi. O yüzden ger şey beklerim artık ondan
Mahkeme sürecinde de tekrardan delil eklenebiliyor diye biliyorum.sonuçta sizin kanıtlamak istediğiniz bir durum var davayı açmış olsanız bile elde edeceginiz yeni detaylar davanın hızlı sonuçlanmasını sağlar.Mesela annenize gittiğinizle ilgili kanıt vardır zaten elinizde bilet vb. Bu günlerdeki yeni kamera kayıtlarından da eşinizle ilgili yeni deliller elde ederek inkar etmesini önleyebilirsiniz.Çünkü onlar da hemen "evet suçluyuz" deyip durumu kabullenmezler kendilerini haklı cıkarmak icin yalanlarlar bu da süreci uzatır

Mahkeme sürecinde de tekrardan delil eklenebiliyor diye biliyorum.sonuçta sizin kanıtlamak istediğiniz bir durum var davayı açmış olsanız bile elde edeceginiz yeni detaylar davanın hızlı sonuçlanmasını sağlar.Mesela annenize gittiğinizle ilgili kanıt vardır zaten elinizde bilet vb. Bu günlerdeki yeni kamera kayıtlarından da eşinizle ilgili yeni deliller elde ederek inkar etmesini önleyebilirsiniz.Çünkü onlar da hemen "evet suçluyuz" deyip durumu kabullenmezler kendilerini haklı cıkarmak icin yalanlarlar bu da süreci uzatır
Niye erkekler sürekli işi yokuşa vurmak istiyorlar hata yaptım özür dilerim haklısın demek neden kadınların görevi sayılıyor.o kadar katılıyorum ki sana yine burda takip ettiğim bir konu var uyuşturucu aldatan baba eşinin onu boşamaması için nasıl uğraşıyor dikkatli ol arkadaşım bütün herşeyi sakla ilerde delil olabilir

Fake diyenleri anlayamıyorum. Konuyu okumayabilirsiniz.

Herkes insanları kendisinin olduğu kalıpta değerlendirmeye çalışıyor. Siz bu olayı yaşasanız soğukkanlı davranmayacaktınız diye konu sahibi de aynı karakterde olmak zorunda değil ki.
- Konu bence fake
- Neden
- Konu sahibi çok sakin
Tövbe estağfurullah böyle gerekçe mi olur. Dünya yüzündeki herkes aynı olmak zorunda değil ki. Aksine soğukkanlı olursanız ayrılmaya kararlısınız demektir bence, soğukkanlı olursanız gerekli bilgilere düzgün şekilde ulaşır ve yolunuzu çizersiniz. Konu sahibini çok takdir ettim, duruşunuz için tebrik ederim. Her konu her zaman sahte olabilir ama ben bu konuda sahte şüphesi duyulacak bir şey göremedim. Hızlıca avukata hatta Pazar günü avukata gitmesi bile bana kalırsa normal, avukatım, özellikle boşanma avukatları için hafta sonu görüşme yapmak veya bu kadar hızlı aksiyon almak alışılmadık bir şey değil.

Umarım yolunuzdan dönmezsiniz ya da karşı taraf çirkefleşmez. Ailenizle paylaştınız mı? Onlar tavrınızdan anlamıyor mu bir terslik olduğunu?

Son düzenleme:
Fake diyenleri anlayamıyorum. Konuyu okumayabilirsiniz.

Herkes insanları kendisinin olduğu kalıpta değerlendirmeye çalışıyor. Siz bu olayı yaşasanız soğukkanlı davranmayacaktınız diye konu sahibi de aynı karakterde olmak zorunda değil ki. Aksine soğukkanlı olursanız ayrılmaya kararlısınız demektir bence, soğukkanlı olursanız gerekli bilgilere düzgün şekilde ulaşır ve yolunuzu çizersiniz. Konu sahibini çok takdir ettim, duruşunuz için tebrik ederim. Her konu her zaman sahte olabilir ama ben bu konuda sahte şüphesi duyulacak bir şey göremedim. Hızlıca avukata hatta Pazar günü avukata gitmesi bile bana kalırsa normal, avukatım, özellikle boşanma avukatları için hafta sonu görüşme yapmak veya bu kadar hızlı aksiyon almak alışılmadık bir şey değil.

Umarım yolunuzdan dönmezsiniz ya da karşı taraf çirkefleşmez. Ailenizle paylaştınız mı? Onlar tavrınızdan anlamıyor mu bir terslik olduğunu?
Ühühühh napıcam ben, onu çok seviyorum, aslında özünde iyidir, napsam ki ühühühüh, boşanınca daha mı iyi olacak, yalnız da kalamam ki, şimdi elalem falan.. diye ağlaması lazımdı. Gözler alışmamış ki böyle kadına.

Tabiki parasına geliyor, adam karısı sayesine evi, arabayı almış, elinde son model telefon yetmemiş bir tane daha bu işler için telefon almış, eşinin öyle imkanları olmasa , tek başına bir polis maaşı ile anca bir araba alır kredisinide öderken canı çıkardı. Şimdi öyle mi karısı yurt dışında evi yuvası için didinsin dursun, koca olacak adam burada karısının altına çektiği arabayı metesine tahsis etsin, kafelerde orada burada o kadınla gezip tozup keyfine baksın, Allah bilir kadını yatağa atmak için ne paralar döktü. Böyle karaktersizlerin anca parasını alarak canını yakarsın, karısını kaybetmek canını yaksa zaten, beraber yaşadığı eve o kadını sokup evin hanımı gibi hüküm sürdürmez.

Konunuzu başından beri takip edip ediyorum. İlk kez yorum yazacağım.
Öncelikle başınıza gelen bu iş için, geçmiş olsun. Allah yüreğinizi ferahlatsın, bir an önce sıkıntınızdan kurtulun inşallah.
Sizin masum ve asilliğinize karşı daha fazla aldatılıp, kandırılmanıza rabbim bile razı gelmeyip, önünüze çıkardı.
Uğradığınız bu ihanete karşı, yasal olarak alabileceğiniz bütün haklarınızı alıp, bu adamı dımdızlak ortada bırakmanız gerekir.
Şimdi gözünüze görünmesede, ne gerek var demeyin ve haklarınızı alın lütfen.
Bir anda hayatınız alt üst oldu. Demekki güzel günler çok yakın.
Kendinize çok iyi bakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X