Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu ihtimal aklımdan hiç çıkmıyor. Ama neyi değiştirir ki bundan sonra?
ben delilleri verdim avukata oda sundu mahkemeye. Eğer kendisi gururlu şerefli biri olsaydı o kadını evime getirmez arabama bindirmezdi. O yüzden ger şey beklerim artık ondan

Dimi ne asil Bi gidiş. Bende kendisinin sabrına dik duruşuna hayran kaldım. Enn güzel günler enn mutlu günleri olsun bundan sonra

Boşanmada maddi manevi tazminat miktarını yüksekten isteyin. Hiç acımayın, emin olun o kadın kocanızın kaşına gözüne gelmedi, erken yaşta mal mülk sahibi etmişsiniz adamı, şimdilik ikinci kadın olmayıda o yüzden yuttu büyük ihtimal, kocanızın malı mülkü alıp gelmesini bekliyordu. Kocanız mal varlığını kaybedip, dağ gibi tazminat borcuna girince, görürüm ben o kadının aşkını, kocanında en iyi canını öyle yakarsın malesef.

Çok
Çok geçmiş olsun. Dilerim her şey sizin için bi an önce sonlanır.. kurtulursunuz bu surecten

kesinlikle. tazminatınizi alin. kadin esinize dimdizlak birakma beni diyordu ya. ikisini de dimdizlak birakin

Herşey bitip yurtdışına, ondan çok uzağa gidip kurtulmanı ve mutlu olmanı canı gönülden diliyorum...
Çok pişman olacak çok. Ama sakın boşandıktan sonra yüzünü görmesine bile izin verme.
Tazminat konusunda bişey diyemem. Hani herşeyini al için soğusun derim ama madem sonradan eklenebiliyormuş avukatınla konuşursunuz. Öncelik hakkın olanları almak.

Evet eş kişisi bir şeylerin farkında. Ben onun yüreğini bilirim çok pişman olacak.
Pişman olacağı çok net. Alelade bir sex partneri için sizi kaybetti. Ancak tek endişem amirine giden dilekçeden sonra çirkinleşebilecek olması ihtimali. Bu nedenle ailenizin yanında olmanız çok iyi oldu.

Ben hemen getireceğini düşünmüyorum eve.
Siz 5 ay evde yokken yapabilmiş ama gitmenizi ertesi günü yapmaz, ki suphede olduğunuzun farkında.

Yurt dışına ne zaman cikacaksiniz ?
Onla konuştuğunuz planda, anne evinden mi yurt dışına çıkacağınız, yoksa dönup kendi evinizden mi gideceginizi sanıyor ?

Ayrılamayan boşanamayan kadınlar adına dimdik dur arkadaşım şiddete maruz kalan kadınlar için dimdik dur arkadaşım sen öncelik oldun burda eminim senin yolun biz kadınalara ışık olucak

Konu sahibi bence eşinize siz haber verin iki gün sonra çıkıp pişkince yanıza gelebilir o adam; birşeylerden o da şüpheleniyor. Ailenizin yanında bu yüzleşmeyi yapmak daha zor olur.
Bak şimdi korktum ben ya adamın silahı var ama yarın haberi olurmuş sanırım. İnşallah çıkıp gelmez pat diye

Konu sahibi bence eşinize siz haber verin iki gün sonra çıkıp pişkince yanıza gelebilir o adam; birşeylerden o da şüpheleniyor. Ailenizin yanında bu yüzleşmeyi yapmak daha zor olur.
bu da doğru haklısınız. ama gelmeden önce yola çıkarken falan haber verir herhalde. oyle olursa o zaman gelme bosaniyorum zaten diyebilir. ama eşinin gelmesine kalmadan amirlerine dilekçe ulaşır gibi geldi bana.

Arkadaşların dediği gibi mallarınızı kurtarın ve tazminat isteyin.
Karakterli adam olsaydı sizden ayrılır ondan sonra istediği kadınla yatardı.
Evine, yatağına kadın alıp size sadıkmış gibi rol yapacak kadar alçalması karaktersiz olduğunu gösteriyor.

Yine bir arkadaşın dediği gibi izin alıp yanınıza gelmemesi için sadece "boşanıyorum, sakın bundan sonra beni rahatsız etme" diye mesaj mı atsanız? Tabi avukatınıza danışın bunu. Hatta ön önlem olarak uzaklaştırma mı aldırsanız yanınıza gelmemesi için?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…