Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bosverin aksam eşyalarınızı aldiginizi farketitginde anlar. o zaman anlamazsa mahkeme celbiyle anlar. hatta keske simdiden engelelseniz telefondan hic cevap vermeseniz. hem kafaniz rahat etse hem de tutuşsa bi. dusunmeyin o sumsukleri. tencere kapak bulmuslar birbirlerini. sizin asilliginiz naifliginiz olgunlugunuz burdan bile belli. kaldiramamis eşiniz. dengini bulsun simdi..ama ben diyorum anlar anlamaz kosa kosa yanınıza gelip ayaklariniza kapanacak.

Çok yakın bir tanıdığım insanmışsınız gibi üzgünüm.Başından beri takip ediyorum,asla fake bir konu olduğunu düşünmedim.Ama keşke fake olsaydı keşke bunları yaşamasaydınız...

Onun pişmanlığı,onun üzüntüsü sizin içinizi bir nebze olsun soğutacak.Çünkü sürünecek.Hissediyorum bunu.Lütfen bu şok etkisi geçince üzüntünüzü yaşayın,ağlayın.İçinize atmayın.Kolay değil.Sevdiğiniz bir adamdı,yıllarınız geçti.Ama asla unutmayın.Belki de hayat size çok daha iyi şartlar hazırladığı için bunları gösterdi size.Tanımasak da arkanızda bir kadın gücü var.Bunu unutmayın..

Şuan size sarılmak istedim
İnşallah sürüm sürün sürünür

çok zor yaşadıklarınız ama gayet iyi idare ediyorsunuz. biraz daha sıkın dişinizi. işe ne zaman döneceksiniz? siz gittikten sonra neler olur diye bir konuşma yaptınız mı avukatınızla, şikayet edecek misiniz bu konuda kesin karar verdiniz mi? bunlarla kafanızı meşgul etmek daha mı iyi gelir acıyı doya doya yaşamak mı bilmiyorum. bir uzmana gitseniz işe dönmeden, çoğu kişi online devam ediyor zaten sizde online devam edersiniz ihtiyacınız olduğunu hissederseniz. size yaptıkları onların yanına kar kalsın istemiyoruz hiçbirimiz bir yandanda bunlarla uğraşmak ekstra yük mü olacak size diye düşünüyorum. bu arada hiç konusu geçmedi sizin işiniz neydi. başlayınca yoğunluktan bunlara odaklanamayacağınız bir işiniz varsa bu durumda kafanızı dağıtırdı.

Gece 2 ye kadar uyumadım belki yazarsin diye çok merak ettim seni Çok şükür annenlere gitmissin

Çok çok geçmiş olsun demek istedim sadece. Konunuzu baştan beri takip edip yorum yapmamıştım, çünkü benim başıma gelse böyle birşey sizin kadar sakin duramazdım, size verecek akıl da bulamadım bu sebeple. Sadece siz gidince fake konusunda bunu uydurmanızın anlamsız olduğunu düşündüğümü, bir çıkarınız olmadığı için fake olduğunuzu düşünmediğimi belirtmiştim. İçinizdeki fırtınaları şuanda sizden daha iyi kimse bilemez biz sadece tahmin edebiliriz. Birisi size konunuza fake dese ne olacak bunu takmayın şuanda bence. Üzüldüm sizin adınıza ama bazen yaşadıklarımız o an içimizi de yaksa, bizde yaralar da bıraksa, hepsinin bize kattıkları olduğunu düşünüyor ve biliyorum. Daha geç olmadan, çocuk olmadan en önemlisi, bunu farkedebilmeniz Allahın sevgili kulu olduğunuzu düşünüyorum bu durumda gerçekten..Herşey geçecek, izler bırakacak ama daha güzel günler göreceksiniz inanın buna lütfen..Herşey gönlünüzce olsun bundan sonra dilerim

Ahhh be canım insanı yiyen acabalar zaten inşallah Rabbim bu süreci kısa zamanda atlamanı nasip eder at kendini dağa bayıra çayıra sakın kapama el ele tutuşanları görecek yüreğin burkulacak ama geçicek inan geçicek

Öncelikle hakkında hayırlısı olsun. inşallah bundan sonra herşey daha güzel olur .Sen yokken de yazdım bütün delilleri topladın hukuki işlemleri başlattın yüzleşmemek istememenin sebebi nedir?bazı arkadaşlar eşi polis silahı var korkmuş olabilir dediler sebep bu mu?yoksa kendinde o gücü bulamıyor musun şu an? Bu arada esin birşeylerin farkında sanırım çok pişman olduğunu düşünüyorum

Ben konunun fake olduğuna hiç ihtimal vermedim. Ailenizin yanında olmanıza çok sevindim, kaç gündür hiç aklımdan çıkmadınız. Bu süreci daha kolay atlatabilmek için psikolojik destek alsanız çok iyi olur, online seanslarla düzenli olarak devam edebilirsiniz. İnanın hepsi geçecek Unutmayın her karanlık gecenin sonu aydınlık bir sabahtır. Daha çok gençsiniz sizi çok güzel günler bekliyor

Yüreğinin nasıl acıdığını tahmin edebiliyorum. Keşke gerçekten derdinle dertlenenler olarak hafifleteblsek yüreğini.
Kimseye hiçbir şey açıklamaj zorunda değilsin. Umarım herşey Yolunda gider bundan sonraki hayatın için çok mutlu olursun

İyi olmanıza çok sevindim. O kadınla ilişkilerinin süreceğini tekrar eve getireceğini vs düşünmüyorum şahsen. Şuan sizi kaybetmemenin derdine düşmüş fena bi şekilde. Çok güçlü bir kadınsınız. Bir gün olurda aldatılırsam sizi örnek alıcam hep bu konu aklıma gelicek. Her şey gönlünüzce olsun

su saatten sonra ne b. yerlerse yesinler ya bence. konu sahibi bayagi kanit topladı zaten.

Allah iyilerle karşılaştırsın sizi

Şu şüpheli hallerinizden sizin onu aldattığınızı bile düşünüyor olabilir Allah sabır ve ferahlık versin seve seve ayrılmak çok zor olmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…