Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
su saatten sonra ne b. yerlerse yesinler ya bence. konu sahibi bayagi kanit topladı zaten.
Orası kesinlikle öyle konu sahibi yazmış ya, ben yokken yine evime gelir mi diye, ben de ona istinaden söyledim, acaba bir kanıt daha alabilir mi diye? Ben anneme diye gittiğimde bile zina kaldığı yerden devam ediyor gibisinden.

İhtiyaç duyduğunuzu hissettiğiniz anda psikolojik destek almalısınız bencede. 5 günlük süreçte çok fazla şeyi içinize attınız ağır bir yük taşıyorsunuz hala.

Yeterince delili var bu saatten sonra ne yaptıklarının bi önemi yok aslına bakarsan .hem eve gelirlerse ben apt.gorevlisinin konu sahibine söyleyeceğini düşünüyorum. Ayrıca adam herşeyin farkında bence hem korkuyordur hem pişmandır celp eline gidince yalvarma turları başlayacak

G GokcenKatun iyi olmana ve annene de bişey olmamasına çok sevindim.
Avukatın ne dedi? Elindeki deliller hem aldattığı için hemde sana ait olanları alman için yeterli miymiş?
O malların çoğu benim emeğimle alındı demiştin.
Manevi olarak zaten asla karşılığı olamaz ama en azından emeklerin boşa gitmemiş olur.

Konunun en başından beri takipteyim. Birileri fake olabilir deyince içimden dedim ki keşke fake olsa. Bi kadının bunları yaşaması çok acı. Allah yardımcınız olsun. Dik duruşunuz, kararlılığınızla mutlu bir hayat diliyorum size.

Kaldığımız şehirde kimsem yok. Herkes bana çok uzak. Ailem bile 11 saatlik uzaklıkta. Onun bir şey yapmasından korkmadım aslında. Tabi evde 2 silah saklıyor acaba diye düşünmedim değil.
Avukat bana ne zaman istersen o zaman anlat dedi. Üyelerimizin çoğunluğu bir şey deme sana engel olur, önce ailenin yanına git dediler. Benim de aklıma yattı bu

Evet eş kişisi bir şeylerin farkında. Ben onun yüreğini bilirim çok pişman olacak.

O kadını bildiğin sex için kullanmış sevdiğini sanmıyorum çünkü erkek sohbetine meze olmuş ama bunların bir önemi yok çünkü aynı şeyleri konu sahibi yapsa aldatsa namus davası öldürürdü şerefsiz kendisi yapınca öyle görmüyor. Çünkü erkeklere bu şekilde kodlandi ben ne yaparsam yapayım karim beni boşamaz bir iki dir dir eder sonra affeder diye düşünüyorlar çünkü geçmiş susmuş her şeyi sineye çekmiş kadın ile dolu.

Çok şükret şimdi anlamasan bile sonra anlarsın şükür erken farkettin çocuk da yok onu görmek zorunda değilsin umarım maddi olarak istediklerini de alırsın resmî olarak yapacaklarını da yaparsın .Sonra hayatına gerçekten seni seven dürüst bir eş çıkar eskiler de sonra rüya gibi gelir Allah seni korumuş erken öğrendin yine 2 sene az sayılır .Herşeyde bir hayır vardır .

Uzak olmasi cok iyi öyle pat diye cikip gelemez, yurt disina ne zaman cikacaksin canim? Direk ailenin oradanmi gideceksin?

Kötü bir tecrübe yaşadınız ve geçti. Uzakta atlatmasi emin olun daha kolay olacak. Bundan sonra görüşüp görüşmediklerini düşünmemeye çalışın bence. Geçmişi de sorgulamayın. Verebileceğiniz tek bir mantıklı cevap bulamayacaksınız. Ne yazık ki bazı insanlar kötü ve aşağılık. Siz gerçekten kurtuldunuz. Her şey gönlünüzce olsun.

O son Whatsapp konuşması her şeyi özetledi aslında. Deliller yeterli. Yeterli olmasa da hakim de aldatma düşüncesi yoğun olur dedi.

Şikayet dilekçesini de yazdık bugün yarin eş kişisinin amirine ulaşır. Tazminat davasında kararsız kaldım. Ama o sonradan da davaya eklenebilşyormuş. Öncekinin boşanmak ve hakkım olanları geri almak olacak

Pişman olacağı kesin. Sizin gibi donanımlı pırıl pırıl bir insani kaybedecek. Keşke her şey olup bitiverse içiniz bir nebze sogusa.

ve simdi cok güçlü asil ve olgun birine denk geldi. gökçenin o pislik adam soyle yalvardı boyle ayaklarıma kapandi mesajını bekliyorum büyük bi sevkle. bikac gune gorcez yaptıklarının bedelini nasil çıkıyormuş

Rabbim yüreğinize ferahlık versin. Sizin için dua ediyorum. Başka ne desem size teselli olmayacak şuan biliyorum. Rabbim yolunuzu açsın apaydınlık günlere ulaştırsın sizi

o kadını evinize getirecek sizi aptal yerine koyacak kadar pislik olmasa evet uğraşmayın derdim ama su durumda tazminat almalisiniz kesinlikle. size yaptigi saygısızlığın bedeli olmali

Ahh canım yaa Rabbim yardımcın olsun. Fake diyenlere aldırma yorumlar çok karıştı insanlar senin yazdıklarını göremeyince de şüpheye düştüler. Ben eşinin sakinliğinden çok korkuyordum inan uyudum uyandım seni düşündüm acaba sağ salim gitti mi diye. Çok şükür annenin yanındasın.
Pişman olsun sürünsün inşallah.
Seni de enn güzel günler beklesin canım benim yanında olmayı çok isterdim

Bulunduğun şehirde yalnız olduğunu bilmiyordum iyi yapmissin. doğru zamanı en iyi sen bilirsin tabi ki. sadece biseylerin içinde kalmaması için yüzleşmem gerektiğini düşünmüştüm .Bu kadar delilin olduğunu ve herşeyi bildiğini tahmin edemiyor şu an sadece hissettiğini düşünüyordur olaylar ortaya çıkınca ilk olarak o kadını silkeleyecek hayatından sonrada yalvarma turlarına başlar

Yazdigin ilk gün hepimizi ikna ettin adamın aldattığına demistim. Gün gün sessiz sessiz acını yaşadım. Sessiz gittin be G GokcenKatun ne asil gittin sen öyle... Rabbim bundan sonra yâr ve yardımcın olsun...

Acın derin. Sabredeceksin. Mükafatı öyle güzel geliyor ki aklın almıyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…