Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O son Whatsapp konuşması her şeyi özetledi aslında. Deliller yeterli. Yeterli olmasa da hakim de aldatma düşüncesi yoğun olur dedi.

Şikayet dilekçesini de yazdık bugün yarin eş kişisinin amirine ulaşır. Tazminat davasında kararsız kaldım. Ama o sonradan da davaya eklenebilşyormuş. Öncekinin boşanmak ve hakkım olanları geri almak olacak
Teşkilatın bu olayı öğrenmesi, onu hiçbir tazminatın yapamayacağı kadar zor duruma sokar zaten. Karşı tarafın ismini vererek mi amirine bildirimde bulundunuz acaba ?

Eşim polis. Benzer bir olay yasanmisti arkadaşlarında. Erkek polis bekar komiser, bayan polis te evliydi. Her ikisi de farklı yerlere sürüldü, bu olay dosyalarında da yer aldığı için gittigi yerlerde de en berbat yerlere vermişler.

Başka bir arkadasim "sizin oradan buraya biri sürgün edildi, böyle bir davası olmuş, doğru mu " diye sormuştu. Yani gittigi yerde de hemen duyulmuş. Bu lekeyle yaşayacaklar yani.

O kısmı kaçırmış olabilirim. Kadının kimliğini tespit edebildiniz mi? Amirleri aynı kişi mi?
Tespit ettik evet. Zaten kadının Facebook hesabını biliyordum girip bakmıştım.

Amirleri aynı kişi değil. Aynı birimden değiller. Benim eş kişisi özel harekat biriminden o kadın ise normal kadro polis, ama aynı şube de çalışıyorlarmış

Ben hemen getireceğini düşünmüyorum eve.
Siz 5 ay evde yokken yapabilmiş ama gitmenizi ertesi günü yapmaz, ki suphede olduğunuzun farkında.

Yurt dışına ne zaman cikacaksiniz ?
Onla konuştuğunuz planda, anne evinden mi yurt dışına çıkacağınız, yoksa dönup kendi evinizden mi gideceginizi sanıyor ?

kısa zaman için gelmiştim ş*refsiz için. Sonrasında Yurtdışı olayını ertelemiştim zaten. İçimden hiç gitmek gelmiyor. Ailemin yanında kalmak istiyorum bir süre. Projenin başında ben olduğum yerime kolay kolay birini bulamazlar galiba 😢
Bir yandan da gitmek istiyorum böylelikle kafam dağılır her şeyden uzak kalmış olurum.

Amirleri aynı kişi değil. Aynı birimden değiller. Benim eş kişisi özel harekat biriminden o kadın ise normal kadro polis, ama aynı şube de çalışıyorlarmış
Peki siz yurt dışına gidince
Bu şerefsiz anne babanıza musallat olmaz değil mi?

kısa zaman için gelmiştim ş*refsiz için. Sonrasında Yurtdışı olayını ertelemiştim zaten. İçimden hiç gitmek gelmiyor. Ailemin yanında kalmak istiyorum bir süre. Projenin başında ben olduğum yerime kolay kolay birini bulamazlar galiba 😢
Bir yandan da gitmek istiyorum böylelikle kafam dağılır her şeyden uzak kalmış olurum.
Bence de gitmek en guzeli islerin basindayken insallah daha iyi olursun ...

Tam aksine gidin. Isinize dört elle sarılın..

Bence gidin eşiniz için ulaşılmaz olursunuz en azından. Ülkede kalırsanız eşiniz size ulaşmak için ailenizede huzur vermez. Hem de hangi ülkeye gidiyorsunuz bilmiyorum ama kafanızı dağıtacak imkanlarınız olur onun olmadığı bir yerde.

O kadını da şikayet etme hakkkınız var mı acaba kendi amirine. Disiplin cezası alması için.

Zaten sınırlı kalmış enerjinizi buradaki fake spekülasyonlarına açıklama getirmekle harcamayın, he fake'im deyip geçin nacizane tavsiyem. Belli ki eğitimli, aklı başında birisiniz. Olay hızlı çözüldü. Karşınızdaki adam da zehir hafiye değil zaten. Önemli olan gruptan aldığınız fikirlerin işe yaramasıydı ki yaradı. İş birliği ile çözüldü. Bir de buraya kafayı takmayın. Yükünüz yeterince ağır.

Ayrıca arkadaşlar farzedin ki fake, sanki toplum olarak hiç kandırılmıyormuşuz gibi...Neyse ban yemek istemiyorum.
Aslında üzüldüğüm konu bazılarının fake demesi değildi. Bana özel mesaj yazıp samimi sohbet edenler, benim için üzülenler sonradan gelip buraya “bu konu fake” yazmaları üzdü.

Bence en iyisi gitmek. İşler kafanı dağıtır hemde sana yaklaşamaz.
Bu şekilde olması iyi oldu. Diğer türlü kanıtlanmadan gitseydin hep bi kuşkuyla yaşayacaktın.

bence de giderseniz kafaniz dağılır. eşinizin size ulaşıp rahatsiz edebilme olasılığı azalır. acaba anneniz falan kisa süreli yurtdisina yanınıza gelebilir mi. boyle daha iyi olur sanki. hem uzak olursunuz hem ailenizden size destek olabilecek birileri yanınızda olur

Gidin derim ben.
Hem kafanız işle mesgul olursa bu dönemi atlatmanız daha kolay olur hem de eşinizin sizi rahatsiz etme ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz.

İnanın daha güzel insanlar çıkacak karşınıza. Tazminatı da alın, arabayı evi değiştirirsiniz, zamanla acınız da dinecek. Bence yurtdışına gidin, iş olunca meşgul olur daha az kafa yorarsınız bunlara. Bir kaç sene sonra ne oldu ona, ne yaptı umurunuzda bile olmayacak.

Aslında üzüldüğüm konu bazılarının fake demesi değildi. Bana özel mesaj yazıp samimi sohbet edenler, benim için üzülenler sonradan gelip buraya “bu konu fake” yazmaları üzdü.

Konuyu Bir Solukta Okudum Eş Kişisin Tepkisini Çok Merak Ediyorum.
Ayrıca Güçlü Ve Dik Duruşunuz İçin Tebrik Ederim Sizi.
Dilerim Bunda Sonra ki Hayatınız da Çok Mutlu Olun.

oyle dusunmeyin. gündemdeki bi konuda konu sahibi aniden banlaninca genelde ikinci ya da sahte hesap oldugu icin banlaniyorlar.o yuzden uyeler ilk basta oyle sanmış olabilirler. sonrasında zaten herkes ikna oldu. ki olmasalar olmasak ne yazar. o kadar derdiniz arasında bir de bunu düşünüp üzülmeyin. senelerdir forumdayim ilk defa bi konuya boyle aktif surekli yorum yaziyorum, gormussunuzudr sirf size yardım edebilmek için bile üye olanlar var. cogumuz sizinleyiz ve sizin mutlulugunuz icin dua ediyoruz. caninizi bi de bunlara sıkmayin😊😇

Konu sahibi bence eşinize siz haber verin iki gün sonra çıkıp pişkince yanıza gelebilir o adam; birşeylerden o da şüpheleniyor. Ailenizin yanında bu yüzleşmeyi yapmak daha zor olur.
aslinda direkt haber vermesine de gerek yok. G GokcenKatun tebligattan once söylemek isterseniz doğrudan soylemenize bile gerek yok, bi e devletini acip bildirimlerine baksana demeniz yeterli. davayı gorunce hayatinin sokunu yasayacaktir

Whatsapp konuşmasını paylaştığım için banlanmışım. Buraya ekledikten sonra silmek istedim silemedim

beni çok merak etmişsiniz. Gerçekten yorumlarınızı okurken çok duygulandım kızlar
Ben iyiyim, annemin yanına geldim. Nasıl geldim bir de bana sorsanız...
Eş kişisi bana sürekli tatile gidelim diye tutturdu kabul etmedim. Annemin yanına gidiyorum Bayadır göremedim zaten. O da bekle bende geleyim izini ayarlıyaylım zaten 1-2 gün içinde izinimi onaylarlar dedi. Hayır yok falan deyince bana hemen sen bir şey mi saklıyorsun diye sordu. Orada ipler koptu ağlama krizlerine girdim. Orada çok isterdim sen bir şeyler karıştırıyorsun demeyi 😔
O sanıyor ki ben hala işim için üzülüyorum güya beni teselli ediyor. “Sen git o zaman ondan çok kötü görünüyorsun ben de yanına gelirim” diyor. Çok tuhaf bir geceydi. İkimiz biliyoruz bir şeyler ama susuyoruz, sadece gözlerimiz konuşuyor

zaten ertesi sabah oldu yola çıktım. O işteydi özel eşyalarımı da topladım o görmeden
Beni arıyor sürekli nerdesin, çıktın mı? Nasılsın? Sorup duruyor
Artık mahkeme celbi gelse de beni artık bunaltmasa
Yazıp yazıp siliyorum her an dilimin ucunda ha şimdi söyledim söyleyecem olanları..

Aileme de anlattım. Annem zaten kalp hastası yüreğine inecek diye çok korktum 😢 onlar da çok üzgünler, ama mahkeme celbi gelmeden söylemediğin iyi oldu dediler. Ama ben çok derin bir boşluktayım şu an 😞 hala şok etkisini midir bilmiyorum..
Sürekli aklıma, ya o kadını evime getirdiyse yine? geliyor kendimi alıkoyamıyorum bu düşünceden. Bir an önce geçse istiyorum
Ben etiketledim muneyi, iyiliğin için. O kadın kk da olabilirdi, kendi mesajlarını görebilirdi. Ciddi sıkıntıya girebilirdin, şu an hiç sırası değil. Yok yere elin zayıflardı davada. Fake olduğunu düşünmedim ama kapıcının hemen şahit olmayı kabul etmesi ilginç geldi. O kapıcıya çok güvenme, son anda vazgeçebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X