Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben kendi adıma fake olduğunu hiç düşünmedim
düşünen arkadaşlarımızda muhtemelen bu açıklamadan sonra daha net olmuşlardır, zzten böyle düşünerek aslında iyi bir niyetle bir kadının bunları yaşamamış olduğunu istedikleri için düşünmüşlerdir

umarım iyisinizdir
son gelişmeler nasıl
eşiniz herşeyi öğrendi mi artık
bildiğinizi?

Bu sitede 9. Senem. Bdv konularında çok aktifim. Bir an bile fake olduğunuzu düşünmedim.

Bundan sonraki süreçte kolaylıklar diliyorum size.

Konu sahibi burada genelde olan şey bu. Bir konu açılır ve konu sahibi banlanırsa acaba fake mi demeye baslarlar ve alir yürür o sohbet sonra.
Inanilmayacak ne var o da enteresan daha neler var neler duyuyoruz su dünyada bana hiç inanilmaz gelmedi sahsen.
Bir matruj vardi ona da fake diyip durmuslardi.
Kadin en sonunda konusunu kapattirmisti. Sonra geri açıldı falan.

Bende bu sitede insanlara sürekli baskı yapılmasına sinir oluyorum. Şimdi konu sahibi gelse ve eşimle konuştum bir şans daha verdim dese linç ederler. Fikrini söyle geç, memleket meselesi haline getirip konu sahibini darlamaya ne gerek var.

Bazı insanlar burada her konuya fake demek için varlar, çünkü herkesi kendileri gibi işsiz güçsüz zannediyorlar. Ben böyle bir konuyu kurgulasam zaten senarist olurum be. Zira siz de senarist değilsiniz...
Her neyse ALLAH yardımcınız olsun yaşadıklarınıza çok üzüldüm ama bundan sonra çok daha güzel bir hayat sizi bekliyor bundan da adım gibi eminim... yolunuz bahtınız açık olsun

Yine de siz yanındayken celbi alıp it gibi ağlayıp zırlamasını duymak isterdim ben. Utancını pişmanlığını ses kaydına alıp metresine yollamanızı çok isterdm ama tabiki sizin şuan önceliğiniz bu işten bir an önce hakkınız neyse onu alıp çıkmak.. İnşallah her işiniz rast gider.. Çok kısa bir sürede iyikilerle dolu bir hayata başlarsnz. Başınızı yere eğmeyn, üzülmeyin dert etmeyn, yolunuzda yürümeye devam edin.. Aldatıp giden herkes ölene kadar içinde kalan uhdelerle savaşır. Eşinizin savaşı da hiç bitmesn dilerm..

Iyi olmanıza sevindim. Takip ediyordum sizi korkum eşinizin polis olmasıydı. Insanın aklına türlü şeyler geliyor. Neyse ki iyisiniz. Bu konu sizin tavrınız bir çok kadına yol gösterecek inanıyorum

Arkadaşım Rabbim bundan sonra iyi insanlarla karşılaştırsın huzurun sağlığın eksik olmasın inan seni çok iyi anlıyorum ilk 1 ay çok zor geçiyor ama sonra yavaş yavaş alışıyorsun sadece bu süreçte gözünden yaş akmasın inşallah

Zaten sınırlı kalmış enerjinizi buradaki fake spekülasyonlarına açıklama getirmekle harcamayın, he fake'im deyip geçin nacizane tavsiyem. Belli ki eğitimli, aklı başında birisiniz. Olay hızlı çözüldü. Karşınızdaki adam da zehir hafiye değil zaten. Önemli olan gruptan aldığınız fikirlerin işe yaramasıydı ki yaradı. İş birliği ile çözüldü. Bir de buraya kafayı takmayın. Yükünüz yeterince ağır.

Ayrıca arkadaşlar farzedin ki fake, sanki toplum olarak hiç kandırılmıyormuşuz gibi...Neyse ban yemek istemiyorum.

Konu sahibi yazamadiginda fake diyenlere gercekten ayar oluyorum..
Kac kere boyle dertlesmek yazmak rahatlamak isteyen kadinlari küstürduler..
Uzuntulerini yasarken bir de kendilerini anlatmaya calisiyorlar..
Neden ? Cunku hanimefendinin biri " yok yeaa bu konu fake " yazdi diye..
Inanmazsan yazmasin olur biter..
Artik kurallar da belirtilmeli emin olmadan fake yazmak yasaklanmali..

Konu sahibi durusuna sabrina hayran kaldim gercekten.. ben olsam bu kadar sakin kalamaz herseyi elime yuzume bulastirirdim sanirim..
Insallah bundan sonra hersey daha onceki hayatından daha guzel olur..
Iyi ki ayrilmisim dediğin günler cok yakindir umarim..

Es olacak kisi öğrendiğinde nasil tepki verecek merak ediyorum.. bizi bilgilendir lütfen..

Kuzum İyi olmana çok sevindim. Fake diyenlerle sen yokken biz açıklayabileceğimiz kadar açıklandık. İnan bu açıklamayı yapmana çok üzüldüm, bizi, sana inananları bile çileden çıkardılar gerçi, sen de haklısın. Biz senin iyi haberlerini, senin yönünde olacak iyi gelişmeleri bekliyoruz. Her şeyden önce de hep mutlu olmanı istiyoruz

Whatsapp konuşmasını paylaştığım için banlanmışım. Buraya ekledikten sonra silmek istedim silemedim

beni çok merak etmişsiniz. Gerçekten yorumlarınızı okurken çok duygulandım kızlar
Ben iyiyim, annemin yanına geldim. Nasıl geldim bir de bana sorsanız...
Eş kişisi bana sürekli tatile gidelim diye tutturdu kabul etmedim. Annemin yanına gidiyorum Bayadır göremedim zaten. O da bekle bende geleyim izini ayarlıyaylım zaten 1-2 gün içinde izinimi onaylarlar dedi. Hayır yok falan deyince bana hemen sen bir şey mi saklıyorsun diye sordu. Orada ipler koptu ağlama krizlerine girdim. Orada çok isterdim sen bir şeyler karıştırıyorsun demeyi
O sanıyor ki ben hala işim için üzülüyorum güya beni teselli ediyor. “Sen git o zaman ondan çok kötü görünüyorsun ben de yanına gelirim” diyor. Çok tuhaf bir geceydi. İkimiz biliyoruz bir şeyler ama susuyoruz, sadece gözlerimiz konuşuyor

zaten ertesi sabah oldu yola çıktım. O işteydi özel eşyalarımı da topladım o görmeden
Beni arıyor sürekli nerdesin, çıktın mı? Nasılsın? Sorup duruyor
Artık mahkeme celbi gelse de beni artık bunaltmasa
Yazıp yazıp siliyorum her an dilimin ucunda ha şimdi söyledim söyleyecem olanları..

Aileme de anlattım. Annem zaten kalp hastası yüreğine inecek diye çok korktum onlar da çok üzgünler, ama mahkeme celbi gelmeden söylemediğin iyi oldu dediler. Ama ben çok derin bir boşluktayım şu an hala şok etkisini midir bilmiyorum..
Sürekli aklıma, ya o kadını evime getirdiyse yine? geliyor kendimi alıkoyamıyorum bu düşünceden. Bir an önce geçse istiyorum

Fake diyenler için açıklama yapmana gerek yoktu canım benim biz gerçekte neler yaşandığını okuduk sen iyi olduğunu ailenin yanında olduğunu söylemen yeterli fake diyenlere bi çok kişi tepkisini ve açıklamasını yaptık hala yok kuşkum var diyenlerde bakmasın konuya o zaman. Filimlerde herşeyim kurgu olduğunu bilip zırıl zırıl tv karşısında ağlayanlar gelip buradaki konuya feke yea diyip sinir bozmasınlar bi zahmet.
Dualarım seninle hep iyi olursun inşallah

Ahh kuzum Rabbim kalbine ferahlık versin inşallah sabrına, duruşuna biz kk olarak hayran kaldık. Şuan için acıyor biliyorum ki zaten normali de bu ama inan bana GEÇECEK.

Mahkeme celbi ne zaman eline ulasirmis ?

Allah sonunuzu hayir etsin sana dayanma gücü versin canım

Geçecek güzelim geçecek.... Bunu unutma. Kolay atlatabilmen için bol bol dua et Allaha sığın...
Ailen senin yaşadığın yere uzakmı?
Pat diye çıkıp gelebilirmi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…