Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Inanmiyorum yaaaa sadakatsizdeki derin gibi:////

Nasil ayrilmislarmi sonu neoldu peki:s
Adam matruja yalvardı yakardı opusmeden ileri gitmedim herşeyin üzerine yemin ederim dedi. Bu arada matruj iliskilerini öğrendiği gün komşusu da kız kardeşide ortadan yokoldu memleketine kaçtı. Meğerse ilişkileri öyle sadece opusmeyle kalmamis. Matruj ailesinin yanına gittikten sonra kız adamın işyerine gelmiş kapıdaki askerler göremezsin deyip içeri almamış kızda olay çıkarmış hamileyim deyip ortalığı ayağa kaldırmış. Adam etrafına yalanlamış bı süre. Sonra.matruj bı paylaşımında kızın gerçekten hamile ve.birlikte olduklarını yazmış. Çok etkilenmistim bu konudan. Allah kimselere vermesin...

"Ooops, bandlandınız" gibi bir şey yazıyor ve ban süresinin ne zaman biteceğini.

Insallah mutludur cok boyle bir adamdan kurtulmus

Detay vereyim : Mat ruj bu adamın bekar evine evlenip geliyor. Adamın daha önce bu kızla ilişkisi olmuş kızla ayrılınca da mat ruj la gidip nişanlanmış.

Inanmiyorum yaaaa sadakatsizdeki derin gibi:////
Adam askerdi kadına çok yalvarmış beni affet buralardan gidelm die ama öbür pislik kışlanın önüne gidip hamileym diye çığlık kıyamet bağırmış rezillik iyice ayyuka çıkınca kopmuş gitmiş. Bu kızcağız da başka konular açmıştı maaşımla geçinebilecekmiyim istanbul gibi yerde napıcam çok çaresizim die. İnşallah çooook mutludur

Insallah son pismanlik neye yarar kendini rezil etmis adam:/

Neden kahroluyorsunuz? O kız karısına boşama beniğğğ diye yalvaran yakaran,iste leşini önüne atayım diyen, kendisi ile sırf çocuk pırtlattı diye beraber olan biri mıçmıkla evlendi. Çok büyük zafer yani.

İkisinin evlenmesine değil ama matrujun gözünün içine baka baka bu ilişkiyi yürütmelerine gündüz beraber olup akşam kızın eve soru sorucam ayağına gelip gitmekten vazgeçmemesinee, kızdaki pişkinliğe, matrujun o beyinsize belki bilmeden hizmet etmiş yardım etmeye çalışmış olmasına.. Bilmiorm Allah kimseye yaşatmasın. Madem gündüz orda burda bi haltlar yiyorsunuz akşam nie gelip kadının çayını çorbasını içersin hiç mi utanmazsn yaaa die içim içimi yemişti..

Kocası askermiydi bu konunun sahibinin? Hani kocasına güveniyordu başlarda kocası hatta uzaklaşmıştı o kızdan falan

Konuyu okudum, gerçekten güçlü akıllı, asil bir kadın. Bazı vasat herifler şans eseri böylesini buluyorlar da fazla geliyor onlara, gidip layıklarını buluyorlar hemen.

O konu muydu yoksa hatta motor gezisine mi çıkacaklardı. Sanki o başka bir konuydu diye hatırlıyorum ama bilemedim şimdi.
Eski üyeler gelin hele bi el atın
Çok eski değilim ama ben hatırlıyorum o konuyu komşunun kardeşi kpss ye hazırlanırken matruj un kocasının matematiği iyi diye sürekli soru sorma bahanesi ile bunların ya evine geliyor yada adamın binanın bahçesinde yolunu kesiyordu. Sonra kız sevgilimle motor gezisine gideceğiz bak bana kask aldı diye kadının gözüne gözüne soktu kaskı meğer adam motorcuymuş kadın da ordan şüphelenip araştırdı. Aslında kocası ile kızın ilişkisi matrujla evlenmeden önceymiş sonra ayrılmışlar ama kız ablasına gelip bi de sürekli adamın peşinde dolanınca adamda şerefsiz olduğu için karısını aldatmış. Bi de kız bundan hamile kalmış o arada sonra adam foyası ortaya çıkacak diye kızdan ayrılmak istemiş de kızda gidip adamın çalıştığı yere rezillik çıkarmış. Bi de adam askerdi tabi ordu da bu tarz ilişkiler yasak olduğu için adam işini mi kaybetti yoksa ceza mı aldı bişey oldu bi orası kalmamış aklımda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…