Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam matruja yalvardı yakardı opusmeden ileri gitmedim herşeyin üzerine yemin ederim dedi. Bu arada matruj iliskilerini öğrendiği gün komşusu da kız kardeşide ortadan yokoldu memleketine kaçtı. Meğerse ilişkileri öyle sadece opusmeyle kalmamis. Matruj ailesinin yanına gittikten sonra kız adamın işyerine gelmiş kapıdaki askerler göremezsin deyip içeri almamış kızda olay çıkarmış hamileyim deyip ortalığı ayağa kaldırmış. Adam etrafına yalanlamış bı süre. Sonra.matruj bı paylaşımında kızın gerçekten hamile ve.birlikte olduklarını yazmış. Çok etkilenmistim bu konudan. Allah kimselere vermesin...
Benim kk da en çok üzüldüğüm adama en çok beddua ettiğim en çok düşündüğüm konulardan biridir. Bak yine kederlendim kızkardeşim yaşamış gibi adeta :KK14:

Çok eski değilim ama ben hatırlıyorum o konuyu komşunun kardeşi kpss ye hazırlanırken matruj un kocasının matematiği iyi diye sürekli soru sorma bahanesi ile bunların ya evine geliyor yada adamın binanın bahçesinde yolunu kesiyordu. Sonra kız sevgilimle motor gezisine gideceğiz bak bana kask aldı diye kadının gözüne gözüne soktu kaskı meğer adam motorcuymuş kadın da ordan şüphelenip araştırdı. Aslında kocası ile kızın ilişkisi matrujla evlenmeden önceymiş sonra ayrılmışlar ama kız ablasına gelip bi de sürekli adamın peşinde dolanınca adamda şerefsiz olduğu için karısını aldatmış. Bi de kız bundan hamile kalmış o arada sonra adam foyası ortaya çıkacak diye kızdan ayrılmak istemiş de kızda gidip adamın çalıştığı yere rezillik çıkarmış. Bi de adam askerdi tabi ordu da bu tarz ilişkiler yasak olduğu için adam işini mi kaybetti yoksa ceza mı aldı bişey oldu bi orası kalmamış aklımda 🤣🤣
Ve bunlar çocuk büyütecek aile olacak öyle mi.. vatana millete ne hayır gelir bunlardan... O çocuğa Allah yardım etsin

Benim kk da en çok üzüldüğüm adama en çok beddua ettiğim en çok düşündüğüm konulardan biridir. Bak yine kederlendim kızkardeşim yaşamış gibi adeta :KK14:
Aynenn unutamadigim bikac konudan biri ve sanki çok yakınım bunları yaşamış gibi üzülmüştüm. İnşallah matruj şuan çok çok çok mutludur 🙏🌺

Aynenn unutamadigim bikac konudan biri ve sanki çok yakınım bunları yaşamış gibi üzülmüştüm. İnşallah matruj şuan çok çok çok mutludur 🙏🌺
Amin ki ne amin. Bazı insanların karakteri yazıdan sana geçiyor hissediyorsun. Kadının naif biri olduğu aslında kocasının da karısını seven bir erkek olduğu hissediliyordu. Hayır yapmamış olsun böyle bir hata işlememiş olsun diye okuduğumu hatırlıyorum konuyu.

Merhaba arkadaşlar
Sizden fikir alabilmek hemen bir profil oluşturdum. Konuyu uzatmadan girmek istiyorum. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyorum.

4 yıllık sevgililikten sonra evlendik. Neredeyse 2 yıllık evliyim. Eşimin şimdiye kadar bir kadınla konuştuğunu veya yan gözle baktığını hiç görmedim ve duymadım. Son zamanlar şüphelendiğim bir şeyler oldu. Bir kadının içine şüphe düştümü bir doğruluk payı vardır, hep buna inanırım. Eşim bana sadece aşkım, hayatım, sol yanım diye hitap eder. 6 yıldır hiç değişmemiştir bu. Nedense son zamanlar bana ‘canım’ ‘güzelim’ ‘cicim’ ‘güzellik’ diye hitap ediyor. Bunda şimdi ne var diyeceksiniz, ama bana birden çok tuhaf geldi. Sevgililikte bile bana böyle hitap etmemişti. Oradan bir işkillendim, ama peşine düşmedim.

Her neyse, Evlenmeden önce Evimizi döşerken yatılı misafir olur diye evimize ekstra yatak almıştık. Hiç kullanmak nasip olmadı ve hala üzerindeki jelatini çıkarmamıştım. Geçen Aralık ayında işim için yurtdışına gitmek zorunda kaldım 5 aylığına. Eşimi özlediğim için şimdi yanına geldim ama geri döneceğim. Eve gelince yatak gözüme çarptı. Jelatini çıkarılmıştı ve üstüne lekeler vardı. Eşime bu yatağa ne olmuş diye sorduğumda biraz panikledi ve “merakımdan çıkardım, çıkarırken elimde kola vardı o döküldü” dedi. Bana nedense yalan söylüyor gibi bir his uyandırdı ve tamam dedim geçtim. Yani aldığımdan beri çıkarmadı da niye şimdi çıkardı?

2 gün önce alışveriş yapmak için arabaya bindik. Araba sigara kokuyordu. Eşim ve ben hayatımızda hiç sigara kullanmamışız. Kendisi de hiç kimseye arabada sigara içirmez. Bunu sorduğumda rengi attı ve gözlerini kaçırıp ‘ıhmm geçen arabamı arkadaşa vermiştim o içmiştir belki dedi’. Ve YİNE yalan söylediği hisse uyandırdı bana. Bunların zincir şekilde olması bana şüphe uyandırdı. Bugün bana akşam geç geleceğim komiser toplantı yapacak dedi. Bugüne kadar hiç toplantı yapmadı? Bana yine tuhaf geldi. Kendisi polis zaten.

Cinsel hayatımızda ve normal hayatımızda hiç bir sıkıntı yok. Nedense içim çok huzursuz ve garip hissediyorum kendimi. Bir şeyler benim bunun peşine düşmemi istiyor. Bir yanım kuruntulusun diyor.

Sizce buradan bir şey çıkar mı? Belki ben olayın içinde olduğum için bazı şeyleri kestiremiyorum olabilir. Düşüncelerinizi merak ediyorum
Aklini başına topla canım bu vesveselere izin verme.sakın kendini çok yıpratırsın.sana abla tavsiyesi açık şekilde eşine bunları konuş ve kuşkuların olduğunu söyle aklımdan bile geçirmişse ayağını denk alır özelden sana yazmak isterdim canım

Aklini başına topla canım bu vesveselere izin verme.sakın kendini çok yıpratırsın.sana abla tavsiyesi açık şekilde eşine bunları konuş ve kuşkuların olduğunu söyle aklımdan bile geçirmişse ayağını denk alır özelden sana yazmak isterdim canım
Aklından geçirmek mi🙄 adam evine almış...

Arkadaşlar dediğiniz doğru sanırım 2 saat falan oynayacak. Bu zamanlar çoktan banlanmisti çünkü
En son 23.47 de girmiş bence tam o saatte banlandı bi daha giremedi. Çünkü ban yiyince kendi profilinden giriş yapamıyorsun. 3 dk mız daha var o da bizim gibi pusudaysa haber alırız inşallah 😝

İkisinin evlenmesine değil ama matrujun gözünün içine baka baka bu ilişkiyi yürütmelerine gündüz beraber olup akşam kızın eve soru sorucam ayağına gelip gitmekten vazgeçmemesinee, kızdaki pişkinliğe, matrujun o beyinsize belki bilmeden hizmet etmiş yardım etmeye çalışmış olmasına.. Bilmiorm Allah kimseye yaşatmasın. Madem gündüz orda burda bi haltlar yiyorsunuz akşam nie gelip kadının çayını çorbasını içersin hiç mi utanmazsn yaaa die içim içimi yemişti..
Bütün niyetleri kadına belli etmek aslında. Onu daha da küçük duruma düşürmek. Arkasından epey konuşup gulusmuslerdir. Ne aşağılık, aciz davranışlar. İnsanlığın bittiği yer resmen.

Bütün niyetleri kadına belli etmek aslında. Onu daha da küçük duruma düşürmek. Arkasından epey konuşup gulusmuslerdir. Ne aşağılık, aciz davranışlar. İnsanlığın bittiği yer resmen.
Canım ben tüm mesajları okuyamadım sadece ilk mesajına cevap olarak yazmıştım.adamı yakalamış mı yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X