Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim kk da en çok üzüldüğüm adama en çok beddua ettiğim en çok düşündüğüm konulardan biridir. Bak yine kederlendim kızkardeşim yaşamış gibi adeta

Ve bunlar çocuk büyütecek aile olacak öyle mi.. vatana millete ne hayır gelir bunlardan... O çocuğa Allah yardım etsin

Benim kk da en çok üzüldüğüm adama en çok beddua ettiğim en çok düşündüğüm konulardan biridir. Bak yine kederlendim kızkardeşim yaşamış gibi adeta
Aynenn unutamadigim bikac konudan biri ve sanki çok yakınım bunları yaşamış gibi üzülmüştüm. İnşallah matruj şuan çok çok çok mutludur

Aynenn unutamadigim bikac konudan biri ve sanki çok yakınım bunları yaşamış gibi üzülmüştüm. İnşallah matruj şuan çok çok çok mutludur
Amin ki ne amin. Bazı insanların karakteri yazıdan sana geçiyor hissediyorsun. Kadının naif biri olduğu aslında kocasının da karısını seven bir erkek olduğu hissediliyordu. Hayır yapmamış olsun böyle bir hata işlememiş olsun diye okuduğumu hatırlıyorum konuyu.

Aklini başına topla canım bu vesveselere izin verme.sakın kendini çok yıpratırsın.sana abla tavsiyesi açık şekilde eşine bunları konuş ve kuşkuların olduğunu söyle aklımdan bile geçirmişse ayağını denk alır özelden sana yazmak isterdim canım

Aklından geçirmek mi adam evine almış...

Arkadaşlar dediğiniz doğru sanırım 2 saat falan oynayacak. Bu zamanlar çoktan banlanmisti çünkü
En son 23.47 de girmiş bence tam o saatte banlandı bi daha giremedi. Çünkü ban yiyince kendi profilinden giriş yapamıyorsun. 3 dk mız daha var o da bizim gibi pusudaysa haber alırız inşallah

Bütün niyetleri kadına belli etmek aslında. Onu daha da küçük duruma düşürmek. Arkasından epey konuşup gulusmuslerdir. Ne aşağılık, aciz davranışlar. İnsanlığın bittiği yer resmen.

Bütün niyetleri kadına belli etmek aslında. Onu daha da küçük duruma düşürmek. Arkasından epey konuşup gulusmuslerdir. Ne aşağılık, aciz davranışlar. İnsanlığın bittiği yer resmen.
Canım ben tüm mesajları okuyamadım sadece ilk mesajına cevap olarak yazmıştım.adamı yakalamış mı yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…