Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında tam olarak öyle gelmiyor bana. Geçen bi psikolog dan dinledim. Evliliğe çok anlam yüklendiği için bu kadar cinayet falan var diyordu. Kadınlar çok ciddiye alıyor, evliliğim yıkılmasın diye olmadık adamlara katlanıyor, adamlar o kadar ciddiye alıyor ki ayrıldıktan sonra bile karısı olarak görüp başka adamla görünce öldürüyor. Keşke aldatmasa eşler ama aldatıyor ya da anlaşamıyorsan bırakacaksın.
Keşke evlenmeler zor, ayrılmalar kolay olsa demişti müge anlı. Çok doğru bence.

Keşke . Evlilik biraz şans işi. Rabbim iyi insanlarla bir kılsın hayatımızı.

Bir de şey var meşhur savaş oyunu PUBG oradaki muhabbetler mesajlar bi ara yasak geldi teşkilat içinde oynanmayacak diye ama kim taktı hiç biri hiç aldatmaz diyen bile eşini yakaladı o oyunda ne iğrençlikler duydum o yüzden erkeklerden nefret ediyorum kolay kolay bu raddeye gelmedim

Devlet yapıyor zaten eskiden çalışma kuralları varmış şimdi kimin eli kimin üstünde belli değil bütün kamu kurumlarının özel yazışma siteleri var onları kullanıp ordan herşeyi hallediyorlar zaten biz görmüyoruz bile.bunlara yanaşan evli olduğunu bilerek bu haltları yiyen kız demeye bile dilim varmıyor hepsini elimden geçirmek istiyorum.

Yatak ters bile cevrilse, üstüne çarşaf örtülse arkadaşım geldi kaldı deyip arkadaşını ayarlasa mesela. Bilemiyorum konu gerçek galiba ama bı gariplik var.
Erkeklerin çoğunda yatağı ters çevirecek pratik zeka yok bence kendileri ev içinde çoğu şeyin farkında değil bizleri de öyle sanıyorlar

Evet o oyunu bende oynuyorum neler görüyorum bilseniz. Yasak geldi ama herkes devam etti.

İşin garibi ne biliyomusun aralarından birisi kızsa ne yapıyorsunuz dese onun yerinin değişmesi için dilekçe veriyorlar bir bakmışsın yeri değişmiş okadar hallerinden memnunlar ki

Şimdi, eşini aldattığı kadın/erkek de aynı kurumda ise etik dışı davranıştan dolayı disiplin cezası olabilir ama işten atılma çok zor geldi bana da.
Babamın iş arkadaşı işi sayesinde tanıştığı bir kadınla eşini aldattı. Bu olay duyulunca adamı direkt sürgün ettiler, sevgilisi de o sıralar hamileymiş kaldı bir başına öyle. Bence konu sahibinin eşi de sürgün edilebilir, ihraç edileceğini pek düşünmüyorum

Birde bazı kısım var . Üniforma aşığı. Öyleleri çok kaldırıyor bı tarafını erkeklerin. Daha önce bulunduğum bölgede evli ayıran mi dersiniz nikaha 20 gün kala çocuğu rezil edip kendi evlenen mi gördü bu gözler dersiniz. Çok igrenclesti artık herşey. Eskiden gizlice yapılırdı şimdi herşey ortada.

Erkeklerin çoğunda yatağı ters çevirecek pratik zeka yok bence kendileri ev içinde çoğu şeyin farkında değil bizleri de öyle sanıyorlar
Aynen doğru. Geçen eşime krem mi sürdün diye seslendim, banyoda yeri değişmiş çünkü. Hemen farket dedi

1.Bir bahane bulurum jelatini açtığıma dair demiştir zaten arkadaşının gelip kaldığını onun için jelatini açarken kola döküldüğünü söylemiş, pöhte olsa erkekler çok detaylı düşünemiyor düz düşünüyorlar.
2.Diğer yatağı belki arkadaşına açtı, belki arkadaşı da orada başka bir kadınla yattı bilemeyiz.
3.Herkes öyle sormuyoe aklına gelmiyor açıkçası, ben de eşimden ayrı kaldığımda evimş özledim bi göster bakalım demedim hiç. Mesela ablam da yurtdışında yaşıyor, eşi olmadan tatile geldiğinde evimi özledim bir göster demiyor.
4.Aldatan adam huzursuz olsa bile bu huzursuzluk her zaman uykuyu etkilemez. Aldatan birilerinden biliyorum çünkü eşi gece o uyurken telefonunda yakalamıştı. Telefonunu da başucundan almıştı yani. Çok zor birşey değil. Bazı insanların uykusu çok ağırdır mesela pöh jöh olması farketmez onların da uykusu hafif olabiliyor gayet normal. Eşimin uykusu çok hafiftir, hemen uyanır en ufak sese, ben ona rağmen gidip başucundaki telefonu alıp karıştırabiliyorum. Çok zor birşey değil.
5.Banka hesabı ortak olsa da adamın çok önemsediğini veya banka mesajlarına baktığını düşünmüyorum. Baksa da giderken takmak için vs alacak diye de düşünmüş olabilir.
6. Benim eşimde yüzüm asıksa her zaman sormaz, sebebini söylerim çok üstelemez. Eşi annesigile gideceğini bilmiyordu, sonra söyleyecekti.
7.ikinci telefonu da arayıp tarayıp bulamadı, görev çantasında olursa eşinin bulamauacağını veya bulsa da görevle vs ile ilgili olduğunu düşünür diye umursamamış olabilir.
8.yakalanmamak isteyen binada güvenlik kamerası vs varken eve kadın atmaz benxe başka yerde yapar. Kadını apartmanda birinin göreceğini eşine haber edeceğini düşünmesi gerekir ki adam o kadar akıllı biri değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…