Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen öyle. Bende ikinci telefonu spor çantasında bulmustum ve sifre yoktu. Erkekler bu kadar ince düsünemiyor. Yakalanmam ben havasındalar. Halbuki biz kadınlar didik didik ediyor gene de buluyoruz
Yakalansam da iki çiçek iki özre gönlünü alırım, çok sıkışırsam zeytinyağı gibi üste çıkarım diye rahatlar . Haksız da sayılmazlar bu rahatlarında. Erkek aldatınca kadın ilgilenmemiş, boş bırakmış, kendine bakmamış vs vs oluyor çünkü. Konu sahibi gibi çok az güçlü, ayağını yere vura vura haklarını çatır çatır alabilecek kadın var maalesef. Her taraftan sindirilmeye çalışılıyoruz, gözler hep bizim üstümüzde.

Olay bana ilk başından beri pek gerçekçi gelmedi, whatsapp sürekli yedekleme yapmıyor, yedekleme açık dahi olsa günü birlik yedeklemeye en azından ben hiç denk gelmedim. Whatsapp'ı silince son yedekleme tarihini yeniden yükler, diyelim geçen hafta yedekledim, bugün siler geri yüklersem aradaki konuşmaların hiçbirisi de geri yüklenmez, son yedeklemeden geri gelir. Günlük konuşmaları takip edebilmek için whatsapp'ın günlük hatta anlık yedek alıyor olması lazım. Kaldı ki yedek alınca almadan önceki konuşmalar da siliniyor, bu adam hiç mi demedi bazı konuşmalar neden siliniyor diye. Söz konusu telefonu kullanıyorum ben de ve sohbet yedeğimin güncel olduğuna hiç denk gelmedim, bu kısım olayın kurmaca olduğunu düşünmeme yetti zaten. Yatak kısmında da görseldeki yatak bildiğin en az 5 yıllık kullanılmış yatak gibiydi, yeni yatak belli olur, bana hiç yeni gibi gelmedi. Ayrıca olayın aşırı hızlı çözülmesi, neredeyse saatlik çözümler, kamera kayıtlarının cuk diye oturması fazla mükemmel. Gerçekse konu çok şaşıracağım, umarım ki konu sahtedir, hiç bir kadın aldatılmayı hak etmez.

Hala şurayı aydınlatamadım mesela kendi içimde..

mesaideyim arada hala aklıma geliyor konu düşünün
Canım ben kendimce şöyle yoruyorum. Arkadaşın ilk yazdığın ilk kanıt bulduğu gün. O süreye kadar da eşine çok soğuk davranıyordu. O yüzden eş kişisi de çok şüphelendi. O akşam Gökçen yürüyüşe çıktı hani saatlerce yürüdü. Sonra buradakiler ona “işimle ilgili sorun var de” dediler. O da eve gidince ya işte sorun var çok üzülüyorum kariyerim söz konusu dedi. Eş kişisi de o andan sonra biraz rahatladı. “Bak işte iş için üzülüyormuş” diye bir rahatlık geldi. Yani ilk gün çok korkan eş, ikinci gün karısının bir bahanesiyle biraz rahatladı. Arkadaş burada onu anlatıyor. Yani ilk gün yazdığı ve sonradan yazdığı şeyler bu senin gönderdiğin. Eş kişisi baştan panik oluyor - Gökçen de bunu farkediyor. Sonra anlamadı diyor çünkü adam bahaneden sonra rahatladı. Bence böyle. Yani gökçen adamın haline tavrına göre çok anladı-şüphesi geçti anlamadı diyor.

Evet gariplikler var bence de ama yatak olayını belki kadın istememiştir diye düşündüm ben.diger garipliklere bisey diyemem ama telefon olayinda yasamis biri olarak soyleyebilirim ki telefonu ortada bırakabiliyorlar

Evet gariplikler var bence de ama yatak olayını belki kadın istememiştir diye düşündüm ben.diger garipliklere bisey diyemem ama telefon olayinda yasamis biri olarak soyleyebilirim ki telefonu ortada bırakabiliyorlar
Aynen, o model kadınlar yatak döşek umursamaz aksine evin hanımının yatağında yatmak elbiselerini kullanmak rujunu parfümünü yürütmek falan hoşlarına gider çünkü evin hanımı ile savaşa giriyorlar aklınca. Onu defedip yerine geçecekler akıllarınca. Ama konu sahibinin özel eşyalarına dokunulmamış, belli ki adam dokundurtmamış. Zaten o kadın hakkında arkadaşı ile iğrenç muhabbet döndürmüş yapıştırdım falan filan. Adam ona körkütük aşık sanıyor lakin.

Ya arkadaşlar söylemeden edemeyeceğim, diyorsunuz ya pöh işte o kadar kolay mı yastığının altından bişey almak yok saf olmaz cin gibidir falan MİT ajanı değiller abartmayın alt tarafı pöh yani çoğu atanamayan öğretmen ya da iş tutturamadığı için lise mezunu insanlar öyle çok özellikli falan değiller yani. Çoğu insan gözünde yücelttiği için böyle bi tarafları kalkık zaten bu tiplerin

Ortak kasa konusunda, bizimde esimle ortak. Ama genelde hep ben giderim. Bazen icine baska seyler koyar bazen alirim. Simdiye kadar da esime hiç mesaj gitmedi. Veya esimden onay alinmadi. Sonucta ikimizin adina ve biz kasayi actirirken mutlaka ikimiz beraber gelmeliyiz gibi bir sozlesme imzalamadik. Ben şuan gidip tüm kasayı boşaltsam esimin ruhu duymaz. O yüzden konu sahibide kasadan herşeyi almis olabilir. Normal bir durum

Zaten teşkilata önüne geleni aldılar, gümbür gümbür geliyorlar ya.

Konuyu sessiz takip edenlerdenim.
Fake olduğunu düşünmüyorum,konu sahibi ban bitince dönüp bilgi verecek diye umuyorum.
Evet hersey hızlı oldu çünkü burdan yönlendirme yapıldı ve uğraştıkça arkası geliyor bu işlerin.
Sevgili gökçen iyi haberlerini bekliyoruz, Allah sabır versin gerçekten.

Ben fake olduğuna inanmıyorum nedense. Konu sahibi de zaten yurtdışında, eş olanı da seviyormuş belli ki. Zaten güven varmış ki aylarla yurtdışına gitmiş, eş kişisi de kullanmış. Şifre açmayı filan burdakı hanımlar söyledi demek ki konu sahibi pek bilmiyormuş öyle şeyleri. Burdakiler evdeki pantolonlara bak ikinci tlfn belki oralarda dedikten sonra buldu. Eş olanın da rahat davranması normal zaten konuştuğu gerizekalı buna öyle bir güven aşılamış ki kendini Superman sanıyor adam. E ev, araba, son model telefon bunlar da egosunu beslemiş. Kadını aldatsa bile ondan vazgeçmeyeceğini bile düşünüyordur.

Zaten teşkilata önüne geleni aldılar, gümbür gümbür geliyorlar ya.
Aynen öyle valla jöhler de öyle uyuşturucu kullananlar vardı içlerinde meslekten öyle kolay atmıyorlar fetö bağlantın varsa atıyorlar sadece maaş katı cezası yok uyarı cezası komutanı üst komutana bişey demezse ceza bile almadan kapatılıyor çoğu. Benim eski eşe dava açıldı diye sadece Suriye’ye gönderdiler tabi ona ödül gibi oldu o çift maaş alıyorlar ya neyse sinirlendim yine

Aynen öyle ne yazık ki ben konu sahibi kadar güçlü olamadım maalesef..

Katılıyorum pöh olmalırı yüksek zeka olmaları anlamına gelmiyor bir arkadaşımın eski eşi de pöh, aynı o da kız annesinin ameliyatı için memlekete gittiğinde evine bayan getirmiş, kendince kanıtları yok etme şekli sadece kirli çarşafları sepete atmak, kullandığı bazı materyalleri banyo çöpüne atmak bari o çöpü at değil mi

Yatak ters bile cevrilse, üstüne çarşaf örtülse arkadaşım geldi kaldı deyip arkadaşını ayarlasa mesela. Bilemiyorum konu gerçek galiba ama bı gariplik var.

Zekaya falan bakılmıyor zaten, sağlık kontrolü spor sınavı hepsi bu, kadınlarımız dizilerdeki asker filimlerini izleyince sanıyorlar ki tüm pöhler jöhler böyle ama çoğu vasıfsız insan topluluğu

Ahksjsjsdhdhhd canımız ırzımız bu tipe mi emanet şimdi, ay sinirim bozuldu.

Aldattığı kadında pöh kendi biriminden değil mi? Yani neden kadının eşyalarını makyaj malz kullanmak istesin sonuçta hatrı sayılır maaşları var, ve adamla kendisini duygusal ilişkide görüyor Yani adamında onu sevdiğini dolayısıyla karısının yerine geçmek gibi derdi olmaz zaten adamın kendini sevip istediğini düşünür. Yerine geçmek istediği tek şey nikah olur bence. Adam için karısı hala çok özel ki yatağında yapmamış eşyalarını kullandırtmamış vs yorumlar komik bence. Ortada ihanetin kralı var, adam da s....zin önde gideni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…