Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yatak ters bile cevrilse, üstüne çarşaf örtülse arkadaşım geldi kaldı deyip arkadaşını ayarlasa mesela. Bilemiyorum konu gerçek galiba ama bı gariplik var.
O yatakta leke bile görmemiştir ki. Titiz erkekler dikkat eder böyle şeylere, bir de herhalde zaten yurtdışında diye rahat davranmıştır.

Ahksjsjsdhdhhd canımız ırzımız bu tipe mi emanet şimdi, ay sinirim bozuldu.
Sinir bozulmayacak gibi değil ki tüm mesai arkadaşları biliyormuş yapma etme diyen de olmuş ama öyle ciddi bir ambargo uygulamamışlar tabive bu insan bu haltları eşi annem ölür mü diye hastahane köşelerinde ağlarken yapıyor akşam kız arayınca evde pislik peşindeyken kıza beni iş zamanı arama demedim mi açmadıysam işim var demek değil mi diye azarlıyor felan böyle de yüzsüzler ya en çok buna deli oluyorum

Evet sonuçta ihanet var ne olursa olsun. Ama sen temiz düşünüyorsun, o model kadın ve o model erkeğin kafası farklı çalışır.

Ahksjsjsdhdhhd canımız ırzımız bu tipe mi emanet şimdi, ay sinirim bozuldu.
Dayı kızımın eşi psikopatın önde gideni bildigin ergen gerisi dedikleri varya aynı cins.
Bu insanımı face profiline arabesk sözler ekleyerek gül ve silah , bazı zamanlarda da kafasına silah dayayarak eklediği profil fotosu vardı.
Duydum ki uzman çavuşluk istiyormuş..
Anneme dönüp tek dediğim anne o çavuşu tokatlamaktan bahsetmiştir, boşver.
Yok kızım ya cavuşu niye tokatlasın ki dedi anlamadı adjkhfafghavfvacf

Konu sahibi dilerim geri döner ve bizi bilgilendirir durumu hakkinda. Boyle birkaç konu oldu cok yakınımın başına gelmiş gibi üzüldüm dua ettim. Ne zaman bitecek icerik silmekten cezasi?

Oha, biz de kendimizi avutalım burda karısını aldatanı işten atarlar diye.
Onu okuyunca güldüm valla ağlanacak halimize keşke öyle olsa. Benim komşum vardı yeni nişanlanmış annesiyle evini düzmeye geldiğinde nişanlısı annesine de nişanlısına da şiddet uygulamıştı polislik oldular nişanlışı jöhtü komutanı kafa izni verdi üzgün kendini toplasın diye adama ceza değil ödül veriyorlar resmen

Oha, biz de kendimizi avutalım burda karısını aldatanı işten atarlar diye.
Ya ne alaka. Neden işten atsınlar? Tamam aldatılmak falan çok kötü, ama ozel hayatı için neden işten atsınlar? Evlilik eşler arası birşey eşi aldatilmayi içine sindiremiyorsa ayrilır, tazminat davası açar, tazminatını alır. Hadi diyelim işten attılar ve çocukları var ya da kadın işsiz tazminat nasıl ödenecek mesela?

Şimdi, eşini aldattığı kadın/erkek de aynı kurumda ise etik dışı davranıştan dolayı disiplin cezası olabilir ama işten atılma çok zor geldi bana da.

Yani şu da var yasamızda şu yazıyor tazminat ne alınan tarafı fakirleştirecek düzeyde ne de alan tarafı zenginleştirecek düzeyde olmalı. Bu yüzden tazminat koymaz.

Tüm birimlerde böyle maalesef hiçbir yaptırım yok hatta birbirlerinden görüp grup kurup takılıyorlar

Aynen eşim askeri personel sabahları 1 saatigeciyor uyandırmak sözde tetikte olacak. Acil telefon geldi mi kalkıp gidecek. Ama öyle değil işte. TV de kiler gibi kuş uykusu yok bildiğin öküz gibi uyuyor adamlar

Aynen eşim askeri personel sabahları 1 saatigeciyor uyandırmak sözde tetikte olacak. Acil telefon geldi mi kalkıp gidecek. Ama öyle değil işte. TV de kiler gibi kuş uykusu yok bildiğin öküz gibi uyuyor adamlar
Aynen öyle valla benim eski kocayı uyandırmaktan nefret ederdim camış gibi uyurdu telefonu çalar komutanları arkadaşları arardı duymazdı bile kulağına süpürge dayasam tık yok ölü gibi yatardı kalkamayasıca

Ama devletin titiz davranması lazım. Toplumsal ahlak kuralları önemli. Valla tsk da askeri nezaket kuralları gereği işinden olması gerekiyor ama komutan insafına bağlı. Aile içinde sadık kalamayan adam devlet e mi sadık kalacak.

Şimdi, eşini aldattığı kadın/erkek de aynı kurumda ise etik dışı davranıştan dolayı disiplin cezası olabilir ama işten atılma çok zor geldi bana da.disiplin cezası bile yok

Birbirine paslıyorlar ne diyorsun iğrenç yaratıklar
Grupta sözde maç grubu ben şununla şöyle maç yaptım senin maçın nasıl geçti daha neler neler eşler evde çocuk baksın eşler gelecek için yatırım yapsın eşler çok sevildiğini düşünsün.hepsi duygusal haz peşinde ama eşlerden beklemek istemek yok arkadaş daha tatlı birbirlerinden özenip özenip yapıyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…