Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
102 sayfa yorum yapilmis. hepsini okumak cok zor. konu sahibi yakalamis mi? ne olmus acaba ya

Ben size anlatayım, evet konu sahibi yakaladı. Apartman görevlisine, kargocu eve geldiğini söylüyor ama gelmedi kameradn izleyebilir miyiz demiş, kamerada eşini görmüş ve başka bir kadının saçını okşuyormuş. Kısaca, hisleri doğru çıkmış.

Böyle defalarca yazınca da kadının yarasını tuz basıyormuşuz gibi hissediyorum... :KK43:

Evet azalttım sadece görev yapıyorum as olup bırakıyorum. 😁 Eşim de oynuyor onu yem etmemek adına bende oynuyorum . Çünkü gerçekten iğrenç bir oyun oldu artık. Esra Erol bitti pubg başladı 🤭
Bebe doğunca girmeye pek vaktin olmayacak gazıdır, kakasıdır, mamasıdır sağlıkla gelsin kuzucuk 😘

102 sayfa yorum yapilmis. hepsini okumak cok zor. konu sahibi yakalamis mi? ne olmus acaba ya

hemen ozet gecıyorum

1. konu sahıbı once esının telefonunu kurcalıyor bı sey cıkmıyor, sonra whatsapp kaldırıp gerı yukluyor mesajlar gelıyor. Bı ıs arkadasıyla pıs muhabet dondugunu goruyor, sonra bı kere daha yapıyor bunu sanırım onda da kadınla mesajı yakalıyor (sanırım anladı, yazma falan tarzında, kadın da bız bu yola gırdık, bunların olacagını bılıyorduk tarzında)

2. konu sahıbı kargo beklıyordum, kargo sırketı bıraktım dedı ama kapıda yok dıyor. o yuzden guvenlık kamerası goruntulerıne bakıyor. kadınla kocası 5. katta (onların evın katı) ındıklerını ve esının kadının sacını oksadıgını goruyor. Gorevlı "abla ben bu kadını bı kere daha gormustum cop atmıstı dıyor" evet kuzenı dıyor konu sahıbı de mecbur. kayıtları falan alamıyor tabıı

3. konu sahıbı sonra tekrar gıdıyor gorevlıye, durumu acıklıyor, sahıt olmasını ıstıyor o da tamam dıyor. kayıtları da alıyor

4. konu sahıbı esının gorev cantasının ıcınde ıkıncı telefon buldu, telefonun sıfresı yok, gırdı ve mesajlasma gordu su sekılde

pıslık adam: kabuslar goruyorum, bu ara gorusmeyelım
pıslık kadın: aaa benı ortada mı bırakıyorsun, lutfen yapma boyle
pıslık adam: kendıne cok ıyı bakarsın degıl mı, benı dıger guzellıkten ara (dıger telefondan demek ıstıyor sanırım) sımdı goreve gıdıyorum
pıslık kadın: tamam gıbı bı sey

adam 5 dk yazmaz
pıslık kadın: neden yazmıyorsun kızan surat vsvs
pıslık adam: calısıyorum dedım ya opucuk gonderme gıbı bı sey

sımdı bu gorusmeyı paylastı konu sahıbı sonra mıllet dedı sılmen daha ıyı olur, o da mecbur sılınsın dedı ama konu ıcerıgı/mesajı sılmek ban sebebı o yuzden banlandı

5. bu arada avukata vekalet verdı, bankadan alacaklarını aldı (ortak kasa olunca tek bırı gıdınce de verıyorlarmıs mesaj falan gıtmıyormus)

not: konu fake cıkmadı ama bastan berı ınsanların aklına takılan kısımları yazmaya basladı mıllet, destekleyen de oldu, yok ya bu aklınıza takılann konuların hepsının bır acıklaması var dıyen de

Yaaaaa yazmayın artık sürekli bildirim geliyor konu sahibi gelmiştir diye heyecanla bakıyorum ama yok :mad:
@Gökcenkatun ban olayı kalkınca lütfen bizi daha fazla merakta bırakma
Eski üyeler bilir eskiden oyun oynamak için girerdik birbirimize skorlarımızı sorardık şimdi ise acaba bugün kimin canısyanmış diye bakıp destek olmaya çalışıyoruz çok acı 😓

Gecen seneki kadin ayni kadin mi bilmiyorum ama o yapıştırdım muhabbetinde gecen kesinlikle bu kadin.msj tarihine göre kayıtlara bakıp buldu cunku konu sahibi
Karısını onunla aldatıyor onu da başka türlü aldatıyor işte, seviyorum ayağına sağda solda skor konusu yapıyor. Kadına da mustehak. Hoş gerçi bu tip yuva yıkanın yuvası olmaz diye düşündüğüm durumlarda çok yakın çevremde şahit olduğum aldatılma vakası geliyor aklıma.

1.5 yaşında bebeği varken sevgili oldular, bir gecede kadına seni aldatıyorum bosanicaz dedi. 1 hafta geçmeden tek celsede boşadı. Adam itiraf edene kadar eski eş hiçbir şeyden şüphe etmedi, o ana kadar evine eşine ilgili davraniyormus çünkü. Kızcağız 39 kiloya kadar düşmüşken çok şaşalı bir evlenme teklifi etti, bütün şehir duydu nerdeyse. Maksimum 3 ay sonra diğer kadınla evlendi. 8 sene oluyor hala evliler. Evlendikten sonra işleri de büyüdü. Eski eşi bütün kahrını cekmisken, yeni eşinin evinde hizmetci, altında son model araba var. Eski eşinden olan çocuğa da kaynana bakıyor. Yuva yıktı ve mis gibi yuvası oldu. Bazılarının yanına kalmıyor gerçekten.

hemen ozet gecıyorum

1. konu sahıbı once esının telefonunu kurcalıyor bı sey cıkmıyor, sonra whatsapp kaldırıp gerı yukluyor mesajlar gelıyor. Bı ıs arkadasıyla pıs muhabet dondugunu goruyor, sonra bı kere daha yapıyor bunu sanırım onda da kadınla mesajı yakalıyor (sanırım anladı, yazma falan tarzında, kadın da bız bu yola gırdık, bunların olacagını bılıyorduk tarzında)

2. konu sahıbı kargo beklıyordum, kargo sırketı bıraktım dedı ama kapıda yok dıyor. o yuzden guvenlık kamerası goruntulerıne bakıyor. kadınla kocası 5. katta (onların evın katı) ındıklerını ve esının kadının sacını oksadıgını goruyor. Gorevlı "abla ben bu kadını bı kere daha gormustum cop atmıstı dıyor" evet kuzenı dıyor konu sahıbı de mecbur. kayıtları falan alamıyor tabıı

3. konu sahıbı sonra tekrar gıdıyor gorevlıye, durumu acıklıyor, sahıt olmasını ıstıyor o da tamam dıyor. kayıtları da alıyor

4. konu sahıbı esının gorev cantasının ıcınde ıkıncı telefon buldu, telefonun sıfresı yok, gırdı ve mesajlasma gordu su sekılde

pıslık adam: kabuslar goruyorum, bu ara gorusmeyelım
pıslık kadın: aaa benı ortada mı bırakıyorsun, lutfen yapma boyle
pıslık adam: kendıne cok ıyı bakarsın degıl mı, benı dıger guzellıkten ara (dıger telefondan demek ıstıyor sanırım) sımdı goreve gıdıyorum
pıslık kadın: tamam gıbı bı sey

adam 5 dk yazmaz
pıslık kadın: neden yazmıyorsun kızan surat vsvs
pıslık adam: calısıyorum dedım ya opucuk gonderme gıbı bı sey

sımdı bu gorusmeyı paylastı konu sahıbı sonra mıllet dedı sılmen daha ıyı olur, o da mecbur sılınsın dedı ama konu ıcerıgı/mesajı sılmek ban sebebı o yuzden banlandı

5. bu arada avukata vekalet verdı, bankadan alacaklarını aldı (ortak kasa olunca tek bırı gıdınce de verıyorlarmıs mesaj falan gıtmıyormus)

not: konu fake cıkmadı ama bastan berı ınsanların aklına takılan kısımları yazmaya basladı mıllet, destekleyen de oldu, yok ya bu aklınıza takılann konuların hepsının bır acıklaması var dıyen de
tesekkurler tek tek acikladiginiz icin. cok acı bir durum malesef. Allah yardimcisi olsun. eger gercekten bir kadin hissediyorsa malesef ki ardindan kocaman bir dağ cikiyor. en kucuk bir ip ucunun ardindan neler cikiyor. o serefsiz adamin donuna kadar alsin konu sahibi. utanmadan eve bile getirmis. konu sahibinin cocugu yoktur insallah

tesekkurler tek tek acikladiginiz icin. cok acı bir durum malesef. Allah yardimcisi olsun. eger gercekten bir kadin hissediyorsa malesef ki ardindan kocaman bir dağ cikiyor. en kucuk bir ip ucunun ardindan neler cikiyor. o serefsiz adamin donuna kadar alsin konu sahibi. utanmadan eve bile getirmis. konu sahibinin cocugu yoktur insallah

tum kk dua ederız ınsallah konu sahıbı cok mutlu olur,i kocası ve o kadın da tum kotuluklerı yasar dıye

neysekı yok cocukları

eylul adlı bir üye vardı onlarda karı koca polisti ( beyfendi çok yakışıklıymış göyaa )

avm dönüşü ben senden boşanmak istiyorum deyip kadını çocuguyla ortada baırakmıştı ,

ben onunda etkisinde kalmıştım ( halaa kalmışım kaç sene geçti üstünden )

kadının tayını izmire hovarda kocasının kide taaa ucra bir köşeye tayin olmuştu ,

en son kocası rezil halde kadın da yeni evlilik hazırlıgı yapıyordu en son yazdıgında ,

inşallah buda böyle güzel sonuçlanacak çünkü çocukta yok ortada , mis gibi yoluna bakacak konu sahibi , :-):KK72:

eylul adlı bir üye vardı onlarda karı koca polisti ( beyfendi çok yakışıklıymış göyaa )

avm dönüşü ben senden boşanmak istiyorum deyip kadını çocuguyla ortada baırakmıştı ,

ben onunda etkisinde kalmıştım ( halaa kalmışım kaç sene geçti üstünden )

kadının tayını izmire hovarda kocasının kide taaa ucra bir köşeye tayin olmuştu ,

en son kocası rezil halde kadın da yeni evlilik hazırlıgı yapıyordu en son yazdıgında ,

inşallah buda böyle güzel sonuçlanacak çünkü çocukta yok ortada , mis gibi yoluna bakacak konu sahibi , :-):KK72:

Asıl bir üye vardı canan diye. Kocasının çok yakın bir kadın arkadası vardı çok severek evlendikleri halde kadını o kadınla aldatmıştı hem de konu sahibi onları takip edip basmıştı el ele göz göze. Hiç unutmam ben de bunu

Boşanma evraklarını yollarken altınada şöyle okkalı bir kırmızı kalemle “iyi yapıştırmalar” yazmayıda unutma...
Pislik herif birde polis olacak, böyle cibilliyetsiz insanlarmı vatanı milleti koruyacak, yazık çok yazık...
bizlerde çocuklarımıza başınıza bişe gelirse polise gidin diye öğretiyoruz . :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X