Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence aralarında yapıstırdın mı dıye konustukları dıger adamla bunlar böyle ıkısı bırden sevgılı yaptı.Hepsı ıs arkadası..O cocugu kastedıp ondan ara veya o cocugun kız arkadasından bahsedıp ondan ara dıyor bence..Ayrıca o adamın da evlı oldugunu söylemıstı konu sahıbı..Bunlar 2 arkadas bırlıkte dolaplar cevırıyorlar..Ve mesajlardan anlasıldıgına göre de aralarını o cocuk yapmıs..O yüzden yapıstırdın mı dıyor..O cocuk da evlı oldugu ıcın bence konu sahıbının esının evını kullanıyorlardı o yuzden 2.yatagı actılar gıbı gelıyor bana..
Maalesef erkekler arasında özellikle evli (şerefsiz) karısını aldatmak adamlık sanılıyor kendilerini çok ta**a*lı sanıyorlar bak ben nasıl yaptım muhabbeti bu ikisinde öyle tip şerefsizlerden. Şerefsiz koca, ağzını sulandıra sulandıra ben buna yapıştırırım yada bakalım hangimiz yapıştıracak diye iddiaya bile girmiş olabilirler. Çok yakın tanıdıklarımdan şair oldum bu muhabbetlere çok mide bulandırıcı Allah belalrını versin

adam tam bir gerizekalı. ben hiçbir şey sezdiğini sanmıyorum, bence sizin durgunluğunuzu da başka bir şeye veriyordur. "aşkım adet dönemin mi bu ara?" falan diye tahmin yürütür anca bence. kapasite o kadar gibi duruyor. vicdan micdanı da diğer kadın ona biraz yalvarsın diye yapmış bence. ezik. ego tatmin ediyor.
Aptallığından değil bence, uzun zaman bu şekilde yaşamış , başka ilişkileri de olmuş belli ki.Fark edilmeyince salmış gitmiş.
Bu yüzden şu anda şaşkın, durumu tam adlandıramıyor.

Böyle olduğunu sanmıyorum. Eğer iki çift de aynı anda evde olsalardı, bu kadın kendini bu kadar özel sanmazdı. Düşünsene iki evli herif birinin evinde toplaşıp sevgilileri ile. 🤢
Bunları normal insan olarak düşünme :) o dıger adamın da yaptıgı sevgılısıyle bunlar arkadassa hersey olabılır..Bır arada bıle olmasalar o dıger adamın konu sahıbı kadının evını kullandıgını dusunuyorum...Yapıstırdın mı dıye sorması da kendısının bunların arasını yaptıgını gösterıyor..O yüzden sorma geregı duymus gıbı yapıstırdın mı dıye

Konu sahibi, bence bu çantayla telefonu bırakma size bir yemdi. Belli bir şekilde bıraktı telefonu, sizin görüp görmediğinizi anlamak için. Eğer çok geç değilse, çantanın yerini toptan değiştirin, ayak altında durmaısn diye kaldırdım yada ordan bir şey alacaktım falan deyin. Sizi yemliyor eşiniz. Yedek telefonunu bu şüpheli dönemde eve getirecek kadar aptal değil. Yani aptal da o kadar değil.

Bu şekilde davranıp delil toplayan başka bir üye daha vardı. Bence gayet mümkün, kurgu olduğunu zannetmiyorum
Gerçekten kurgu değilse helal olsun konu sahibine. Ayrıca Allah yardım etsin. Ama bana sanki imkansız gibi geliyor. Sonuçta burası büyük bir platform. Bu kadar hassas bir konunun, bu kadar detay verilerek anlatılması bana tuhaf geldi. Üstelik konu sahibi yakalanmamaya çalışıyor.

Üyelik hesabı banlandıgında verilen numaraya mesaj atılıp hesap tekrar aktifleştiriliyor diye biliyorum bekleme süresi olmadan

Konu sahibi, bence bu çantayla telefonu bırakma size bir yemdi. Belli bir şekilde bıraktı telefonu, sizin görüp görmediğinizi anlamak için. Eğer çok geç değilse, çantanın yerini toptan değiştirin, ayak altında durmaısn diye kaldırdım yada ordan bir şey alacaktım falan deyin. Sizi yemliyor eşiniz. Yedek telefonunu bu şüpheli dönemde eve getirecek kadar aptal değil. Yani aptal da o kadar değil.
O yarım akıllı böyle oyunlar oynayamaz bence

Böyle olduğunu sanmıyorum. Eğer iki çift de aynı anda evde olsalardı, bu kadın kendini bu kadar özel sanmazdı. Düşünsene iki evli herif birinin evinde toplaşıp sevgilileri ile. 🤢

Kameradan görürdü diye düşünüyorüm ben öyle toplu birşey olduğunu sanmıyorum tövbe estağfurullah🤢

Bilmiyorum ama hikayede tuhaflık yok mu eşi bu kadar aptal olamaz gibi geliyor bana yahu bir plan mı var ortada anlamadım ama çok garip ilerliyor olaylar :kahve:
Bence de var bi tuhaflık.adam mesleği gereği arkada delil bırakmaması lazım.ya gerçekten çok salak ya da eşini hafife almış.belki de uzun zamandır aldatıyordu konu sahibi anlamadığı için bu kadar rahat.

Bu şekilde davranıp delil toplayan başka bir üye daha vardı. Bence gayet mümkün, kurgu olduğunu zannetmiyorum
Hayatta olmaz demeyin buraya yazılmayan nice gerçek hayatlar var Rabbim kimseyi zor duruma düşürmesin. Bende neler yaşadım anlatsam yok bu kadarda olmaz dersiniz.sadece kadınlara çok üzülüyorum halaa inanmaya güvenmeye çalışıyoruz.olumlu birşey duymak için içimizi döküyoruz...

İyiliği için yaptım, insanın karşısına çölde insan çıkar. O kadın da kk da olabilir, kendi yazışmalarını görebilirdi.
Ben de bildirdim ama kesinlikle banlanmasi ya da şikayet amaçlı değil. Haberdar etmek için sonuçta konu sahibi yeni burada bilmiyor :KK43:

Bunları normal insan olarak düşünme :) o dıger adamın da yaptıgı sevgılısıyle bunlar arkadassa hersey olabılır..Bır arada bıle olmasalar o dıger adamın konu sahıbı kadının evını kullandıgını dusunuyorum...Yapıstırdın mı dıye sorması da kendısının bunların arasını yaptıgını gösterıyor..O yüzden sorma geregı duymus gıbı yapıstırdın mı dıye
Normal insan değiller de, kadın tam nasıl desem aklı bir karış havada ergen kız gibi. Kendisini özel sanıyor, adam karısını boşayıp bunu alacak sanıyor. Afedersin eskort gibi herifin arkadaşı ve onun sevgilisi ile aynı evde aynı anda olur mu, bunu sorgulardı bu kadın bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X