Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu yeni okudum. Bir kadın hissediyorsa yanılmıyordur. Sakinliğinizi koruyor olmanız çok iyi. Sevgiyi ve sadakati haketmiyor böyle insanlar. Kabusları ile mutluluklar. Lütfen affetmeyin. Hiç kimse değişmiyor. Polis milleti de boşanma konusunda aşırı uyanık. Affet deyip dava açıldığında ağlayıp, size vicdan yaptırmaya çalışacaktır. Sakın inanmayın. Değişmez. Tadını almış bir kere. Gözü açık davranıp sonrakilerde temkinli olmaya çalışacaktır. Allah yardımcınız olsun

Gerçekten çok üzüldüm ya sayfayı görünce Allah yar ve yardımcınız olsun
Öğrendiğiniz duydundaki surat ifadesini çok merak ediyorm
Erkekler kimse duymaz bilmez zannediyor ama farkında değiller ki kadınlar her şeyi anlar

Öyle bişey varsa konu sahibi de bizde silelim yazışma alıntısını. Site izin verirrse

İsim numara görünmediği için bunun suç olup olmadığından emin değilim ama normalde iki kişi arasındaki yazışmayı ya da konuşmayı ifşa etmek suç. Hatta yazışmayı yapanlardan biri sizseniz bile suçtu yanlış hatırlamıyorsam.

Konu sahibi silerse paylaşımlardaki link de boşa düşer. Tıklayınca bir şey çıkmaz. Onun silmesi yeterli yani.

Suç kapsamına girmiyorsa bile gerek yok bence. Mahkemede kullanacak zaten çatır çatır.

Öbur güzellikten ara beni...cümlesindeki Öbur güzellik kim ?...

Bu kadının arkadaşı mi?
O arkadaşın bağlantısı ne?
Yapıştırma muhabbeti yaptığı arkadaşıyla o güzellik denen kişinin de bir baglantisi olabilir mi?

Bu muhabbeti yaptığı arkadaşı da baska bir kadina yapistiriyordur bence.

Güzellik dediği diğer telefon. Cünkü bunu kapatıyor yada saklıyor eşi evde olduğu için bence. Ve görev var diyor o sebeple bence ama kesinlikle diğer telefondan devam ederiz demek istiyor. Bu arada diğer numaralarıda alın bence. Eğer başka kadınlarsa her anlamda işinize yarar. Hem mahkemede delil sunarsınız hemde diğer kadına sen tek değilsin bak beni senle aldattı senide bunlarla diye ona bunları gönderip canını yakabilirsin

Ben de onu düşündüm ister misin kadın aramızda olsun ve kendi yazışmasını okusun.paylaşmasa daha iyi bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…