Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok ne fotoğraf ne de video. Sadece aramışlar konuşmuşlar ve yazışmışlar. Bir kaç yabancı numarayı daha aramış. Kim olduklarını bilmiyorum
Mesajlarda bi bölümde diğer güzllikten ara beni yazıyor farkındamısınız diğer güzellik ne demek sizce

Ama telefona güzellik demeyiz ki! Bence bu kadının bir başka arkadaşını kastediyor. Hani arkadaşından ara der gibi
Kadın F*** buddy olduğunun farkında değil ki tamamen duygusal bir ilişkinin içinde sanıyor kendini. O yüzden böyle bir şeyin ima edildiğini sanmıyorum

artık yabancı değilsiniz kızlar. Sizin sayenizde bunları başardım ben içtenlikle söylüyorum bunu :)
Bu yüzden bu görseli buraya bırakıyorum. Hangisinin yüzüne t*kürsem?

Eki Görüntüle 2802481
Acıdım bu kadına. Sadece acıdım. Senin öküz kullandı kullandı, sen anladın diye kçı alev aldı başından atmaya çalışıyor. Şimdi sen davayı açınca herif ayağına paspas olacak '' Yapma etme affet, boşluğa düştüm şeytana uydum. '' diye. Büyük hayal kırıklığı olacak onun için. Halbuki sanıyordu ki hasbam, adam ona aşkından ölüyor. Acaba kendisini leş erkek muhabbetlerine meze ettiğinden de haberi var mı acaba? Sanmıyorum. Onu da öğrenir artık. Bir hiç uğruna belki işinden olacak, belki sürgün olacak, kariyeri duracak. Rezil olacak, çevresinde mimlenecek, evli adamlar ile birlikte olan kadın diye. Senin öküz sadece rahatından olacak, parası gidecek.

Yok 5 gün öncesine ait. Galiba ondan sonra 1. telefondan devam etmişler. Ama kabus gördüğüne göre bunlar uzun süredir beraberler. Ben yurtdışındayken bana sürekli geceleri rahatsız uyuyorum, sürekli uyanıyorum demişti. Demek o zamandan beri kabus falan görüyor aptal
Kısa süreli olmadığı belli maalesef. O gördüğünüz cam yansimasi da bence bu kadın..

adam tam bir gerizekalı. ben hiçbir şey sezdiğini sanmıyorum, bence sizin durgunluğunuzu da başka bir şeye veriyordur. "aşkım adet dönemin mi bu ara?" falan diye tahmin yürütür anca bence. kapasite o kadar gibi duruyor. vicdan micdanı da diğer kadın ona biraz yalvarsın diye yapmış bence. ezik. ego tatmin ediyor.
Saf benim işim için kaygılandığımı sanıyor. Ben küçük şeylere bile çok takılırım o yüzden böyle rahat bence. Sürekli tatil tatil demesi de bu yüzden. Hafif bir şeyler sezmiş gibi, ama “yok ya asla öğrenmemiştir, öğrense ortalığı yıkar” gibi şeyler kesin düşünüyor. Bundan eminim

artık yabancı değilsiniz kızlar. Sizin sayenizde bunları başardım ben içtenlikle söylüyorum bunu :)
Bu yüzden bu görseli buraya bırakıyorum. Hangisinin yüzüne t*kürsem?

İsim görünmediği için hukuksal açıdan emin değilim ama bence bu tarz yazışmaları paylaşmayın.
Küçük bir ihtimal ama kadın denk gelir ya da tanıdıkları biri görür söyler vs, özel yazışmaları paylaşıp özel hayatın gizliliğini ihlalden sıkıntı yaşamayın sonra.
Avukat olan üyeler daha iyi bilirler tabii.

Burda aldatılma dair çok paylaşım yapıldı. Neden bilmem sizinkisi beni çok etkiledi. Çok yıkıcı kavurucu aldatılmak. Hele ki susmak zorunda kalmak çok yıpratıcı. Mutlaka destek alın olur mu. Ve bir gün hersey yoluna girecek hep bunu düşünün. Sanırım çocuğunuz yoktu bu da teselliniz olsun . Çocuk yüzünden onu görmek zorunda kalabilirdiniz. Kendinizi de asla değersiz yetersiz suçlu hissetmeyin.

Yok 5 gün öncesine ait. Galiba ondan sonra 1. telefondan devam etmişler. Ama kabus gördüğüne göre bunlar uzun süredir beraberler. Ben yurtdışındayken bana sürekli geceleri rahatsız uyuyorum, sürekli uyanıyorum demişti. Demek o zamandan beri kabus falan görüyor aptal
Kimse böyle olan şrfsz hiç kimse mutlu olamaz olmayacakta ömürleri boyunca bir yerlerde bir eksiklik hissedecekler o huzuru o sadakati o saf mutluluğu o kadar özleyecekler ki birde böyle şeyler için böyle güzel manevi duyguları hisleri yitirdiği için çok mu çok perişan olacak konu sahibinin eski eşi olacak kişi için demiyorum istisnasız onun gibi olan şrfsz kadın erkek hepsi çok pişman olacak ama herşey için çok geç olacak bazı yaraların tedavisi bazı yolların dönüşü olmuyor malesef... düştükleri b.k kuyusunda boğulsunlar

İsim görünmediği için hukuksal açıdan emin değilim ama bence bu tarz yazışmaları paylaşmayın.
Küçük bir ihtimal ama kadın denk gelir ya da tanıdıkları biri görür söyler vs, özel yazışmaları paylaşıp özel hayatın gizliliğini ihlalden sıkıntı yaşamayın sonra.
Evet aynısını düşündüm. Paylaşma yazacaktım ki paylaştığını gördüm. Bence kaldırmalı

Saf benim işim için kaygılandırınız sanıyor. Ben küçük şeylere bile çok takılırım o yüzden böyle rahat bence. Sürekli tatil tatil demesi de bu yüzden. Hafif bir şeyler sezmiş gibi, ama “yok ya asla öğrenmemiştir, öğrense ortalığı yıkar” gibi şeyler kesin düşünüyor. Bundan eminim
kesin öyle. nabzı da 150 atıyodur ama minik bi "acaba?" hissi yüzünden ara ara. sizi baya hafife alıyor ve eşyalarını da karıştırmayacağınıza güveniyor ki telefonu öyle bırakmış. azıcık ihtimal verse o telefonu düzgün bi yere saklardı önce. iyi ki bu zamanda geldiniz, fark ettiniz, şahanesiniz.

Bunları öğrenmeden önce çok seviyordum evet ama şimdi ne hissettiğimi bende bilmiyorum 😔 seviyorum galiba o yüzden için böyle yanıyor..
Seni hiç tanımıyorum ama sana öyle sarılasım, öyle kucaklayasım var ki seni sabaha kadar dertleşip bi kardeşin gibi yanında olasım var fiziken yanında olmasamda dualarımla yanındayım 🤍

Öyle bişey varsa konu sahibi de bizde silelim yazışma alıntısını. Site izin verirrse

Vicdanen rahat olmadığı, bir süre görüşmeyelim gibi şeyler yazmış. Kadın da itiraz ediyor
Vicdanen dediği de lafta sadece.Galiba onu en çok etkileyen sizden sonraki maddi durumunda olan azalma olacak.Çünkü ortada gerçek bir sevgi olsa yokluğunuzda başka biriyle mesajlaşmayı bile düşünmezdi.
Karaktersiz adam tam bir paragözmüş.Insallah ev de araba da size verilir mahkeme sonrası.Hatta manevi tazminat davası da açın.Aldatma durumunda kişinin aylık kazancına göre 50-60 bin TL'lik manevi tazminat alınıyor.onun parasına kalmadınız ama bence sürünsün maddi açıdan da.

Evet bu aklıma geldi, hatta forum kurullarına aykırı mı diye düşündüm. Az biraz kızlar görsün kaldıracağım

Bugün bütün sayfaları okudum ve öyle çok içim acıdı ki sizi dusunemiyorum bile ama dik duruşunuzu takdir ediyorum. bu pislik, sereften yoksun heriften kurtulacaksınız en az hasarla inşallah. Kendi pisliklerinde bogulsunlar tam bulmuşlar birbirlerini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X