Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşiniz ya kendine çok güveniyor ya da size hani işkillendiğinizi bile bile o tlf evde tutması iki sebepten olabilir ya artık inceldiği yerden kopsun modunda ya da sizin kesinlikle kuruntu yaptığınızı ama emin olamadığınızı düşünüyor ama yine de böyle kör parmağım gözüne yapması sanki bulun görün de kopacaksa kopsun kıyamet artık modunda diye düşündürdü beni

Vicdanen rahat olmadığı, bir süre görüşmeyelim gibi şeyler yazmış. Kadın da itiraz ediyor
Ama sen gidince eş kişisi yine yapıştırma peşine düşer Şu an seni böyle görünce o da iyi hissetmiyor belli ama maalesef yaptığının affedilir yanı yok foto video yok mu hiç?

Vicdanen rahat olmadığı, bir süre görüşmeyelim gibi şeyler yazmış. Kadın da itiraz ediyor
Adam dımdızlak kalınca ayrı yerlere tayinleride çıkınca bakalım yine yapışacakmı böyle istifa edip peşinden gidecek mi. O zaman sevgi mevgi kalmayacak kavga gürültü ohh

Beyniyle uçkuru yer değiştirdiği için akıllıca davranması beklenilemezdi zaten. Sizi tebrik ederim eğer bu kadar soğuk kanlı olmasaydınız bu kadar delili toplamanız mümkün değildi. Hiçbir zaman mutlu olamayacaklar, başkasının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz. En iyi ihtimalle sürgün edilecek, insan içine çıkmaya yüzü olmayacak. Maddi manevi büyük kayıplar yaşayacak. Sizin gibi bir kadını kaybettiği için başını duvarlara vuracak.

Siz ise her şeyi atlatıp tertemiz bir sayfa açacaksınız Sadece biraz zamana ihtiyacınız var. O kadar güçlü ve akıllısınız ki bir hemcinsiniz olarak
gurur duydum

Evet tam da bunu yapıyor onu kullandı şimdi atacak basindan
Mesajlar varmış herifin arkadaşı ile yapıştırmalı mapıştırmalı. İğrenç muhabbetler etmişler o kadın hakkında. Orda anladım ben ciddi bişey olmadığını. Karısı ile yattığı değil de başka yatak açtığı mevzusunda kıllanmıştım zaten.

Ya kaşar ya allahımmmmm kadına bak dımdızlak kalacağım diyor ayyyyyy kafayı yiyeceğim ya bu ne resmen adam onu bırakacak diye korkudan ölüyor sanki yaptığı doğruymuş gibi?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…