Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gözlerim doldu vallahi biz burada bu kadar kötü hissediyorsak sen kim bilir neler neler hissediyorsundur.Allah sana sabır versin ablacım..Seni görmeden sevdim vallahi Allah yukarda yolun bahtın hep açık olsun hep mutlu olursun inşAllah sağ sağlim de şu adamdan kurtulursun

Gerçekten eşini seviyor musun? O kadar sakinsin ki vallahi benim kalbim söküldü yerinden çok üzüldüm. Onca ay uzak kalmak cidden sizi birbirinizden uzaklaştırmış olabilir mi? Sanki sende ondan zaten gitmiş gibisin geldi bana.

artık yabancı değilsiniz kızlar. Sizin sayenizde bunları başardım ben içtenlikle söylüyorum bunu :)
Bu yüzden bu görseli buraya bırakıyorum. Hangisinin yüzüne t*kürsem?

Eki Görüntüle 2802481
Bu konuşmalar bugüne mi ait ? Acaba boşanma evrakları ne zaman eline geçecek o anki surat ifadesi ne olacak çok merak ediyorum. Vicdan savaşları o zaman başlayacak..

Yok ne fotoğraf ne de video. Sadece aramışlar konuşmuşlar ve yazışmışlar. Bir kaç yabancı numarayı daha aramış. Kim olduklarını bilmiyorum
belkide bulmanız için bıraktı telefonu kolay buluncak yere. oyun oynuyor da olabilirler ben asla güvenemiyorum erkeklere siz daha iyi bilirsiniz tabii eşinizin tavırlarından yazma tarzından vs

artık yabancı değilsiniz kızlar. Sizin sayenizde bunları başardım ben içtenlikle söylüyorum bunu :)

Eki Görüntüle 2802481
Tükürüğünüzü bile haketmiyorlar. Aynen dımdızlak kalacak ortada o...u

Söylenecek çok şey var da site kuralları buna izin vermiyor :/

Eki Görüntüle 2802481

Allahımmm bildigi gibi yapsın bu şerefsiz pislikleri şuan sinirden başım agriyor. Başından beri takip ediyorum bu nasil bir itlik ya

adam tam bir gerizekalı. ben hiçbir şey sezdiğini sanmıyorum, bence sizin durgunluğunuzu da başka bir şeye veriyordur. "aşkım adet dönemin mi bu ara?" falan diye tahmin yürütür anca bence. kapasite o kadar gibi duruyor. vicdan micdanı da diğer kadın ona biraz yalvarsın diye yapmış bence. ezik. ego tatmin ediyor.

Bu konuşmalar bugüne mi ait ? Acaba boşanma evrakları ne zaman eline geçecek o anki surat ifadesi ne olacak çok merak ediyorum. Vicdan savaşları o zaman başlayacak..
Yok 5 gün öncesine ait. Galiba ondan sonra 1. telefondan devam etmişler. Ama kabus gördüğüne göre bunlar uzun süredir beraberler. Ben yurtdışındayken bana sürekli geceleri rahatsız uyuyorum, sürekli uyanıyorum demişti. Demek o zamandan beri kabus falan görüyor aptal

Gerçekten eşini seviyor musun? O kadar sakinsin ki vallahi benim kalbim söküldü yerinden çok üzüldüm. Onca ay uzak kalmak cidden sizi birbirinizden uzaklaştırmış olabilir mi? Sanki sende ondan zaten gitmiş gibisin geldi bana.
Bunları öğrenmeden önce çok seviyordum evet ama şimdi ne hissettiğimi bende bilmiyorum 😔 seviyorum galiba o yüzden için böyle yanıyor..

Yok 5 gün öncesine ait. Galiba ondan sonra 1. telefondan devam etmişler. Ama kabus gördüğüne göre bunlar uzun süredir beraberler. Ben yurtdışındayken bana sürekli geceleri rahatsız uyuyorum, sürekli uyanıyorum demişti. Demek o zamandan beri kabus falan görüyor aptal
Telefonu tamamen alsanız anlar mı açık mı duruyordu direk teslim etseniz avukata yani oluyormu böyle bilmiyorum da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X