Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Insan neler yasayacagini tahmin edemiyor gercekten hersey hep guzel devam edecek zannediyir bu da sizin imtihaninuz ama kazanan siz olcaksiniz cunku haklisin sonuna kadar iciniz cok rahat olcak hersey bitip kurtulunca

Ben de öyle düşünüyorum. Adamın bu kayıtsızlığı kafasının başka yere kaymasından. Eline tebligat geçince kendine gelir öküz.
Aynen
Sadece küçük bir iskillenme olarak bakıyordur. Kendini çok zeki sanıyor ve açık vermedik ki gözüyle kendince önlemler alıp olayın üstünü kapatmaya çalışıyor. Tatil teklifi gibi.

İnşallah benim içinde geçerli olur

Bir de sizin evliliğiniz zaten sıkıntılıymıs benim vicdanım rahat diyen mi dersin....

Çünkü o sünepe tipler erkeklerin EGO’sunu öyle bir şişiriyorlar ki adam diyor ki ben neymişim şöyle yakışıklıyım böyle eşsizim istesem Adriana Limayı elde ederim bla bla bla
Ahahha kesinlikle buna katılıyorum. Peki bu kadınların bu adamların gazını geri almaları ne kadar zaman sürüyor

Eminim çok ağır bir süreçten geçiyorsunuz fakat henüz 31 yaşınızdasınız, daha yolun başı. Emin olun çok daha güzel zamanlarınız olacak.. Güçlü ve akıllı bir kadınsınız.
bu tecrübenize de "iyiki"dediğiniz günler en kısa zamanda gelir umarım
Sevgiler

aynen eşiyle ayni evde kalmaları beni de korkutuyor nolur nolmaz. ama eşinin kesinlikle gokcenin bu kadar net bilgilere kanıtlara ulaştığını hayal dahi edemeyeceğini dusunuyorum. muhtemelen karim suphelendi ama ne de olsa yurtdisina gidecek durumu kotaririm vs gibi düşünüyordur. mahkeme celbi kendisine ulaştığında mallar üzerinde satis hakki vs nin durduruldugunu ogrenecegindeki yuz halini görmek isterdim. hele bir de isyerinde rezil olunca ki halini.

Son düzenleme:
İşte o süreçten sonra asıl sıkıntı Allah'tan konu sahibi yurtdışında olacak. Salak yerine öyle değil böyle konulur çok büyük bir şok olacak. Keşke hepimiz o ifadeyi gorebilsek

Öyle kadınların derdi beni seçti değil daha ziyade para. Konu sahibi sayesinde adam daha yeni evliyken hem evini almış hem arabasını, öyle kadın ne yapsın yeni göreve başlayan malı mülkü olmayan adamı. Muhtemelen ikinci olmayada aynı sebepten ses çıkarmıyor aklınca adamın malı mülkü alıp ona gelmesini bekliyor. Borcu harcı olan biri olsaydı yüzüne bakmazdı.

Son düzenleme:
Evet... Senin zaten evliliğin problemli imiş benim vicdanım rahat diyor. Eş kişisi kosmus pesinde bir de kendisi bir halt yapmadığını iddia ediyor. Hepsinden ötürü vicdanı çok rahatmıs.
Ya iki sünepe. Ne halleri varsa görsünler. Zaten bir süre sonra görürler anyayı konyayı Hiç takma kafana , canını da sıkma.

Ya iki sünepe. Ne halleri varsa görsünler. Zaten bir süre sonra görürler anyayı konyayı Hiç takma kafana , canını da sıkma.
İnşallah ve ben de buraya gelir sevinçle yazarım olup bitenleri.. Hem kendi mutlu huzurlu güzel hayatımdan
Hemde adeletin var olduğundan bahsederim inşaallah....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…