Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir insan boşandı diye yahut aldattı diye mesleğinden atılmaz ya hu. Kim nereden çıkarıyor bunu. Eşi başka bir kişi ile aldatma da yüz kızartıcı suçların içerisinde değil.

Nedense bana eşi pisman gelmiyor. Buyuk olasilikla bosanmada sorun çıkarmicak ve bosandiktan sonra diger kadinla iliskiye devam edicek ben oyle seziyorum. Artik ogrendi yapcak bir sey yok havasinda sanki. Ki bastan zaten bunu goze alarak iliskiye başladıklarıni mesajlarinda görmüştünüz. Siz yaklamasaydiniz bir sure sonra size ayrilmak istyorum vs konusmalari bile yapip ayrilmak isteyebilirdi ve bence daha temizden isini bitirirdi. Duygusal bi iliskileri oldugunu düşünüyorum. Ama umarim ayri ayri sehirlere tayinleri cikar. Ne guzel olur soyle bi anda butun duzenlerini bozacak bir şark tayini falan :)

Bu konuyu dün gördüm gece hiç uyuyamadım tüm sayfaları mesajları okudum, çok üzüldüm rabbim yardımcın olsun inşallah tez vakitte atlatırsın bu günleri. O rezil adam ve onun gibi olan tüm erkeklerin ç*k*nü koparıp ağzına sokup sokaklarda ibreti alem için dolaştıracaksın öyle nefret doluyum pislik herif

Bu konudaki erkek için soyledim...O yatakta yatmayalım diyecek bi tip oldugunu hiç sanmıyorum
Ya şimdi mesajları okudum da, bu diğer kadın hakkında öküz kişisi arkadaşı ile iğrenç muhabbet döndürmüş yok yapıştırdın mı yok gizli görevde iyi yapıştırırım falan. O kadına değer vermiyor, o bi kesin yani. Hiçbir erkek önemsediği bir kadını leş erkek muhabbetlerinde harcamaz böyle. Akılsız kadın ya, rezil rüsva olduğu ile kalacak.

Son parağrafı tüm kalbimle yasıyorum ve sizi derinden hissediyorum. Üstelik benim 2cocugum var. Birisi 4yasında diğeri 4aylık... Ve 2.bebeği o kadr konusarak planlar ile yapmsıtık ki... Su an kendimi bende çok kötü hissediyorum içim parçalanıyor. Yarın durusmam var. İçim benim de kan ağlıyor. Ne yazık ki bugune kadar aklıma gelmeyen tüm anılar aklıma geliyor. Hepsi beni yere sermek ister gibi zihnimde tepiniyor. Nefesim daralıyor. Gögsümde bir ağırlık var sanki.
Sizi çok çok iyi anlıyorum. Saniyeler veya dakikalar içinde insanın hayatı nasıl alt üst oluyor en yakını nasıl anında yabancı oluyor tüm kalbim ve ruhumla yaşadım.
Ahhh ne diyecegimi bilemedim. Konu sahibine de çok üzülmüştüm. Ama sizde içimi parçaladınız. Bebeklere üzüldüm pislik bir babayı haketmemişlerdi. Allah seninde yardımcın olsun Canım.

Evlilik birliği içerisinde zina suçu diyelim ya da “evli kişiyle ilişki yaşamak” şeklinde olsun. Nasıl tanımlandığı benim için önemli değil. Ama üçüncü kişiler de ceza alsın ki, herkes adımını atarken bir kere daha düşünsün. Mesela ben evli biriyle ilişki yaşama sevdası uğruna hapis yatmayı göze alacak kimseyi tanımıyorum. Varsa da helal olsun keşke içeri girse de yatsa.
O zaman 2.eş 3. eş olamaz, bu da çok kişinin işine gelmez maalesef.
önceden zina sayılıyordu.

Konu sahibi , aldatıldığımı öğrendiğimde ilk 10 gün inanılmaz güçlü ve sağlamdım. Ilk işim yakın arkadaşımı çağırıp eski eş kişisinin bütün eşyalarını kolilemek oldu. Herkes o dönem bana ," sanki çok normal bir süreçmiş gibi nasıl bu kadar sakin ve sağlam olabiliyorsun " demişti. Çok iyiydim gerçekten. Ev aramaya falan başladım güzel güzel. Bi yandan işe gidiyodum bi yandan taşınmak için koli yapıyordum. Bi yandan arkadaşlarımla görüşüp aldatildim diye sakin sakin anlatıyordum. Avukata falan gittim konuştum. Eski eş kişisi de anlaşmalı boşanmaya yanaştı. Sonra 10 gün falan geçti herhalde. Sanırım ilk 10 gün şok evresiydi. Etkisizdi. Bi arkadaşıma gitmiştim yine. Normal sohbet muhabbet. Arkadaşımdan çıktım araba kullanıyordum. Bir aglama krizi geldi. Yani abartmıyorum kontrolsüz bir şekilde yarim saat aralıksız bağıra bağıra ağladım.

Arabayı sağa çektim. Emniyet kemerimi çözdüm. Hıçkıra hıçkıra bağıra bağıra ağladım. Sonra bu ağlama seansları 2 ay sürdü. Boşanma davası oldu bitti boşanma kesinleşti. Benim ağlamalarım bitti. 2 ay sonra boşandım zaten. evi de taşıdım.

Ilk günler şok evresi. Henüz farkında değilsiniz.

Sadece bu bir süreç. Bilin diye anlatıyorum. Allahım yardımcınız olsun. Çok zor ama geçiyor gerçekten. Şuan da kimseye bağlanamıyorum.

Önüme dünyaları serseler inanmıyorum kimseye. Allah bu aldatan erkek milletini helak etsin. Soyları kurusun.

Ah salak eş kişisi ah. Benim içimi yaktığın kadar sen de kendi hayatını yakıyorsun da farkında değilsin..harbiden kızlar bu erkekler gerçekten çok mu saf? Yoksa salağa mı yatıyorlar?
Eşim olacak o saf gitmiş 2. telefonunu operasyon çantasına koymuş. Tüm evi aradım buldum sonunda. Whatsapp konuşmasını gördüm o kadınla. Üstelik şifre koymaya bile tenezzül etmemiş...

Bana bu kadarlık delil yeter sanırım. Kendini yeterince ele verdiler.
Benim iyiki kurtulmuşum dediğim günler de gelecek. Gerçi bunu şimdi de diyorum.
Yarin ben de seninle annenlere geleyim diyor.. bu adam manyak mı?

Ah salak eş kişisi ah. Benim içimi yaktığın kadar sen de kendi hayatını yakıyorsun da farkında değilsin..harbiden kızlar bu erkekler gerçekten çok mu saf? Yoksa salağa mı yatıyorlar?
Eşim olacak o saf gitmiş 2. telefonunu operasyon çantasına koymuş. Tüm evi aradım buldum sonunda. Whatsapp konuşmasını gördüm o kadınla. Üstelik şifre koymaya bile tenezzül etmemiş...

Vay vay vay işte bu telefon da bulundu... konuşma nasıl? Foto video yok mu hiç?

Ah ah.

Aman delilleri sağlam bir yere sakla. Anladığını anlayıp peşine düştü belki de bilemeyiz.

aynen eşiyle ayni evde kalmaları beni de korkutuyor nolur nolmaz. ama eşinin kesinlikle gokcenin bu kadar net bilgilere kanıtlara ulaştığını hayal dahi edemeyeceğini dusunuyorum. muhtemelen karim suphelendi ama ne de olsa yurtdisina gidecek durumu kotaririm vs gibi düşünüyordur. mahkeme celbi kendisine ulaştığında mallar üzerinde satis hakki vs nin durduruldugunu ogrenecegindeki yuz halini görmek isterdim. hele bir de isyerinde rezil olunca ki halini.
Çok pişman olacak çok ben biliyorum. Ben gidince bu kadar rahat olamayacak hayatında. Benim sayemde evi oldu borçsuz harçsız arabası oldu. Ben vardım diye rahatça her sene son model telefon alıyordu, tatillere gidiyordu. Şimdi hiç birini yapamayacak. O kadın da bakalım eş kişisi ortada kalınca peşine düşecek mı..
hakkımı helal etmiyorum bundan sonra

ne yazismislar. anlamış mi

Delilleride topladın bi ağzını arasana ? Kötü hissediyorum alla alla ara ara dışarı çıkıyorsun başka biri mi var diye sorsanız ? İnkarmı edicek acaba ? İnkar ederse kuruntu demekki ama içim huzursuz dersin

Gerçekten bu konu hepimizi konu sahibinin yerindeymiş gibi hissettirdi. Ben de ara ara girip bakıyorum iyi mi diye.
İnşallah çok yıpranmadan bu süreci atlatırsınız
Ay ne diyorsun şuan radyo dinliyorum mustafa ceceli ve ırmak mı neydi kızın adı mühür şarkısı çalınca oturdum konu sahibi dinliyormuşcasına onları sanki ben yaşamışcasına ağlıyorum ya inan göğsüme oturdu bu acı Rabbim yardımcısı olsun onun ve onun gibi olan nice kardeşlerimin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X