Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen katiliyorum valla asyanin yaptiklarini yapin bence

Bazı zamanlar yanında taşır bazı zamanlar bırakır öyle masada falan. Ama Allah’ın işi işte. Gaflete düşüp bıraktı masaya, tuvalete gitti. İyiki de bırakmış. Yoksa her şey şüpheyle kalacaktı. Kadının telefon numarasını bile kayıt etmemişti. Whatsappta konuşmalarını sürekli siliyor. Dediğiniz gibi whatsappı silip tekrar yükleyince konuşmaların geri gelebileceğini bilmiyor sanırım

İçinizde ki sese güvenin derim içinizden ne geçiyor bir kadın hisseder takibe alın umarım öyle birşey yoktur

Kadina galiba anladi dedikten sonra size yaklasimi nasil? Hala birsey yokmus gibi mi ? Acaba karsi atak olarak plan yapiyor olabilir mi ?
Evet yaklaşımı hala aynı. Sabah işe gidiyor beni öptü gitti ben uyuyormuş gibi yaptım. Ama gelin de bana sorun..çok zor tahammül ediyorum. Ona soğuk davrandığının farkında zaten mesajında kadına demiş bunu.
Ya ilişkisini bitirir ya da dahada gizlice yürütmeye çalışır

Eğer zina kanıtlanırsa meslekten ihraçlarını talep edecek. Kanıtlanmazsa yüz kızartıcı suçtan uzun boyu disiplin cezası alırlar, maaşın bir kısmı kesilmesi, kötü yerlere sürgün edilmesi vs gibi şeyler.

Böyle bir uygulama yok yalnız. Ikisi çok çok ayrı konular. Bu konulara sizin davanızın mahkemeleri bakmaz. Bunlar idari konular. Kurum yetkilidir bu konuları mahkemeye taşımakta.

Bu yaptirimlar sizin ve avukatinizin kuruma şikayet başvurusu yoluyla adım atmanızla başlar. Sanırım onu demek istedi avukatınız.

Yani boşanma davası sürerken avukatınız davada meslekten de cikarilmalarini talep ederiz gibi bir durum yok.

Normalde konulari okurum ama yorum yazmam belli basli konular disinda ama size yazmak geldi icimden. Oncelikle helal olsun cok akilli ve sogukkanli bir kadinsiniz. Bastan sonucunun boyle olacagini tahmin ediyordum bugun mesajlari okuyunca yinede sizin adiniza uzuldum sonucta esinizi seviyordunuz ne kadar masum bir donus yapmissiniz esinizi ozlediginiz icin ama o bunu zerre haketmemis. Es kisisi sizi hakedecek bir insan sifatinda degil zaten dengini bulmus siz ona cok fazlasiniz. Allahin sevgili kuluymussunuz ki daha fazla zaman gecmeden onunuze cikti bunlar. Rabbim yardimciniz olsun icinizi ferah tutun ki boyle bir adamdan kurtuluyorsunuz siz cok cok iyilerine layiksiniz asla duygusal davranmayin ve hakkinizi sonuna kadar alin hicbir sey kalmasin o adama pislik herif. Konusmalari aklima geldikce midem bulaniyo bir de yaptigi marifetmis gibi arkadasina anlatmis mercimek beyinli sorsak cok zekiyim diye de ortalarda gezinir sifatsiz mahluk

Insallah gidene kadar çok daha fazla delil toplarsınız.Şu kısımda aklım karıştı whatsap konuşmaları bu kadar kesin delil olarak sayılıyor mu ki ? Çünkü google playde sahte whatsap konuşması oluşturulan programlar var.Sizin elde ettikleriniz gerçek konuşmalar olsa bile, onlara inkar etme şansı doğuracak tarzda şeyler.
"bu konuşmalar sahte" deyip itiraz edebilirler mi? Bir de kamera görüntüleri için "arkadaşımdı sadece" deyip itiraz edebilir belki de.Avukatınız bu konuyu çok daha iyi bilir ama bence çok dikkatli ilerleyin.mesela yurtdışına geri dönmeden dedektif araştırıp ya da eve bir şekilde gizli kamera koyup hiç itiraz edemeyecekleri kanıtlar elde edin.kuzenim avukat.Onun anlattıklarından hatırlıyorum bu tarz davalarda itiraz edilebilecek kanıtlar olduğunda dava süreci uzuyor.Mesela karşı taraf "bu kanıtlar sahte" deyip itiraz ettiğinde hakim "delillerin gerçekliğinin kanıtlanması" şeklinde davanın bir sonraki duruşmaya ertelenmesini istiyor karara varılmadan.o süreçte de bilirkişiler inceleme yapıyor delillerle ilgili.Bu süreç bu şekilde birkaç ay daha uzuyor. Bu sebeple insallah video kaydı şeklinde de net deliller bulabilirsiniz.Bu şekilde dava çok daha kolay sonuçlanır

Tabi ki evet. Bizim başvuracağımız mahkeme bunlara bakmıyor. Boşanma dava sürecinde kuruma şikayet etmemle başlayacak. Resmî şikayet şart.
Ama öncelik boşanma davası olacak.

Eğer kadın devlet memuruysa memuriyete yakışmayacak hal ve davranışlarından ceza alır belki

Tabi ki evet. Bizim başvuracağımız mahkeme bunlara bakmıyor. Boşanma dava sürecinde kuruma şikayet etmemle başlayacak. Resmî şikayet şart.
Arkadaşımın eşi ve Birlikte olduğu kadın farklı yerlere tayin edildi.

Onun temkinli davranmaması için iş yerinizle ilgili bir sorun olduğunu söyleyin bence.çünkü hemen hissetmiş bir şeyler

Bakin bu konu ÖNEMLİ...hem de çok ONEMLİ...
DİNLEYİN

Siz boşanma davası açıp belli bir süre sonra şikayet ettiginizde koca diyecek ki evet biz ayriydik zaten ayrı yaşıyorduk şimdi de boşanıyoruz. Ilişkim yok iftira diyecek ya da inkar edilemez oldugunda boşanma davasından sonra başladı evlenecem onunla zaten diyecek. Eşimle aylardir ayrıydım diyecek.

Sizin şikayet konunuz...benim evliliğimi yıkıyorlar odaklı olmalı. Yani boşanma falan bunları söz konusu etmeden bu iki polis evimde zina yapıyor benim evliligimi yıkıyorlar eşimi istiyorum odağında kalmalısınız. Ceza almalarını istiyorsanız.

Ne kadar korkar bi adammış. Bir de polis olacak, sizi böyle arkanızdan vurmak yerine keşke yüzünüze boşanmak istiyorum diye söyleseydi yine kötülüğünden bir şey kaybetmezdi ama böyle sizin arkanızdan iş çevirmesi çok seviyesizce. Acaba, siz ondan daha mı iyi kazanıyorsunuz? Biraz genelleme olacak ama bu polislerde falan niyeyse bi ego oluyor, kendilerini çok üstün görüyorlar. Kendilerine de öyle birilerini layık görüyorlar. Siz, ondan daha iyi seviyedesiniz sanırım. Her şeyin en başında sizinle para pul için evlenme gibi bi durumu olabilir mi?

İkisini de attırın işlerinden. Terbiyesizler ya, çok çok kızdım. Dilerim yaptıklarının karşılığını bulurlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…