Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ablacım aklımız sende..Adına dünden beri çok ama çok üzüldüm.Umarım ne var ne yok alırsın..Böyle eşlerini aldatan insanların mutlu olmaya hakkı yok.Allah yar ve yardımcın olsun biz senin arkandayız.Haber ver mutlaka senden haber bekliyoruz..

Çok üzüldüm içimden hep dua ediyordum her şey yanlış anlaşılma olsun diye ama değilmiş. Her adımızı avukata danışarak atın 1kuruş bile alamasın sizin emeğinizden zaten polis ve maaşı bellidir bu da sizin için avantaj olacaktır diye düşünüyorum ama rezil edin ikisinide. Birde bildiğinizi söylemeyin mahkeme celbi gidince öğrensin tartışmaya girmeyin pisliğin silahı var nolur nolmaz duduyoruz haberlerde Allah korusun onda şahsiyet olsa bunu yapmazdı bundan adımlarınızı çok dikkatl atın.
Birde çok şükür ki erken öğrendiniz ya yıllarca haberiniz olmasaydı yıllarınız gidecekti

eşinizin telegramı falan da var mı kontrol ettiniz mi. Telegram whatsappa göre daha kolay gizli konuşmalar yapılabilecek bir mecra gizlilik modu falan ayaralanabiliyor ve telefona bile gerek yok telegram konuşmaları için. keşke onu da kontrol edebilseniz.

Ya ağzınıza sağlık!!! Ne kadar güzel bir noktaya parmak bastınız. Biz sinirden orasını unutmuştuk. Şimdi her gün gönlünce yapıştırsın.
Konu sahibinin yapicaklarindan sonra yapistircak seyleri kalmiycak ikiside sonucek. Kalkamazlar uzun sure pislikler eger ihrac olurlarsa zinalari karin doyurmuycak lanetler

Terbiyesiz arsizlar öyle boşanıp hemen ekmeklerine yağ sürme sürünsünler ... rezil rüsva olsunlar

Gerçi eşini de kadınında iyi bıkmıyorlardır muhtemelen insanlar anliyordur. Karaktersiz olunca rezile olmuyorlar

Gelişmeleri okuyunca çok üzüldüm eşine dava açtığını ne zaman söyleyeceksin yada evden ne zaman göndereceksin düşündün mü ?

madem bu kadar ileri gidiyormuş eve kadin getirecek kadar cesurmus sus biliyor diyecek kadar sizi gozden cikarmis ayrilsaymis sizden. sünepe herif. evli durmaktaki amac ne yani. ayrılmak istiyorum de ayril adam gibi.
acikcasi bence kadin olaya cok duygusal bakiyor ama eşiniz icin gönül eğlencesi gibi.dimdizlak ortada kalinca gorur gününü. ikisine de haddini bildirin. meslekten atılıp bes kurus parasiz kalsınlar ya da surulsunler. bakalim o zaman ne oluyor

O pislik herif senden bin beter duruma düşecek.
Boşandıktan sonra o kadınla devam ederse o da, kadın da, zamanında eşini aldattı, beni de "aldatır mı?" hesabına dönecek ve hiç rahat edemeyecekler.

Ayrıca adam "yapıştırdım" diye arkadaşına anlatıyor, uzun vadeli bir ilişkiyse her "yapıştırdığında" bunu ifade etme gereği duymayacak ve arkadaşı da sormazdı dedim kendi kendime.

O****** hakkında konuşulan kelimeleri biliyor mu acaba? Bırakmayacakmış.

Peki şifremi unuttum diyerek yeni şifre alma linkini telefona sms olarak gönderse olmuyor muydu?
Bu tabi ki olur ancak başka bir güvenlik kuralı uyguluyor mu e-devlet onu tam olarak bilmiyorum. Belki e-posta doğrulaması vs de istiyorsa. E bir de adamın üzerine kayıtlı 2. hat çıkmasaydı eş kişisi bir şey yapmamış olsa konu sahibi suçlu durumuna düşebilirdi. Anlatmak istediğim aslında iphoneda şifrenin otomatik olarak kolaylıkla girilemeyeceğiydi. Konu sahibinin eşi de yüz tanıma koymuş zaten söylediğine göre

Ihraç olmasalar bile biri tayin olur kesin. Cimer e de yazın. Ikisi de polis başları fena ağrır. Kadinin ailesine de duyurun.hadi şimdi yapiştirin birbirinize de görelim. Olacaklardan sonra adamın şeyi 1 sene isgoremez raporu alır zaten. Yapistiramaz. Video kaydını almanıza çok sevindim.

Uckurunun pesinde pisligi elaleme de rezil et lutfennnn es dost kim varsa bu pislikleri desifre et pislikler
Eğer kadın eşime ne olursa olsun ben seni bırakmayacağım yazmasaydı ona dokunmazdım bile. Nede olsa suçlu olan bir kişi var o da kocam denecek pis herif.

Madem her şeye rağmen eş kişisiyle beraber olmak istiyor o zaman olacak olan her şeye katlanacak. Kadın gördüğüm kadarıyla evli değil. Ama ailesinin akrabaların Facebook hesapları var hepsini kontrol ettim. Onlara ulaşmak zor olmayacak

Eş kişisinin arkadaşı da biliyordu bu ilişkiyi demek ki. Onun için yapıştırdın mı diye sordu. Ona da bir kaç diyecek lafım var.

Burayı kaçırdım sanırım, nedir bu yapıştırma konusu?
Eş kişisinin bir arkadaşıyla konuşması varmış silinmiş bir konuşma whatsappta konu sahibi whatsappı tekrar yükleyince gördü.
-eee naptın yapıştırdın mı? -yapıştırdım gizli işleri severim biliyosun - helal sana gözünden anladım bugün zaten minvalinde bir konuşma

O kadına "yapıştırmaya" devam edebilecek mi bakalım. Bence siz her şeyi halledene kadar asla belli etmeyin yine de. Döndükten sonra avukatinizla muhatap olsun. Birebir iletişimde hiç bulunmayın.

Açıkçası adamın (kırıcı olabilir kusura bakmayın) sizin gibi döviz getiren biri dururken o kadını "takılmalık" olarak gördüğünü, ve patlayınca sizi ikna etmek için çok uğraşacağını düşünüyorum.

Lütfen lütfen bu duruşunuz değişmesin.

Alkışlanacak kadınsın peki o şerefsizle aran nasıl, sabah konuştunuz mu? Delillerin tamam olduğuna göre yüzleşmeyi düşünüyor musun, avukat ne önerdi?
Avukatım önce apartman görevlisini tanık olarak ayarlamamı istedi. Hatta dilekçesi mi ne varmış onu imzalatmamış istedi yani eşim gelip ona ikna edemesin diye.

Yarin vekaletimi verip avukatıma bırakayacağım her şeyi. Zaten 10 gün sonra yurtdışına işime dönmek zorundayım. O arada kafamı toparlarım galiba. Avukatıma acil bir şey olursa geri dönersin dedi. Eş kişisine söyleyip söylememi bana bıraktı. Önce apartman görevlisini ikna edicem, sonra eş kişisine her şeyi yüzüne vururum

Cok sukur Allah size gosterdi yoksa daha ne kadar kendini kandiracakti acaba elinizden geleni yapin rezil olmalari icin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…