Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaybetmekten korkan adam alenen yapmazdı zaten, konu sahibini gözden çıkarmışlar, diğer kadının işine gelir bu durum.
Diger kadin buldum poh evli olsada umrunda degilim kafasinda emin olun boyle kizlar cok fazla birimin icinde birakmazmis sunepe bu adam onu da aldatir naail kafa ya bu igrenccc insanlar

Ah kızlar ah 😔
Gece telefonunu almayı başardım ama e devletine giremedim. Şifre kısmına girmek için yüz tanıması istedi yapamadım. Tekrardan whatsappı sildim yükledim ve önüme o kadınla konuşması çıktı. Hemen ekran görüntüsünü alıp kendime yolladım
Kadın eş kişisine neler olduğunu sormuş, eş kişisi de sus seni sonra arayacağım galiba biliyor diye cevap vermiş. Kadın da ardından ne olursa olsun seni bırakmayacağım bu yola zaten her an her şey olabilir diye yola çıktık yazmış 😢😢
Resmen aldatıyor adam beni 😞 sabah avukat arkadaşımla görüştük evine gittim. Bana apartman kayıtlarını hemen almamı istedi gittim artık ne olacaksa olsun dedim kayıtları telefonuma çektim
Boşanma davasını açıyorum kızlar. Kadının da kim olduğunu biliyorum galiba. Kendisi de polis telefon numarasıyla arattırdım Facebook hesabı çıktı karşıma
O lanet kadında evli mi ? Halsiyet yoksunları pislikler. nasıl insanlar böyle iradesiz olabiliyorlar. sizin acınızı o kadar derinden hissediyorum ki siz güçlü bir kadınsınız ve dik durmaya devam edin ve kendinizi sakın yıpratmayın elbette üzülüp ağlayaçaksınız ama sakın kendinizi kaybetmeyin. Hakkınızda hayırlısı olmuş inanın hiç öğrenmeden yıllarca yaşayabilirdiniz. Güçlü olun!!!

Ah kızlar ah 😔
Gece telefonunu almayı başardım ama e devletine giremedim. Şifre kısmına girmek için yüz tanıması istedi yapamadım. Tekrardan whatsappı sildim yükledim ve önüme o kadınla konuşması çıktı. Hemen ekran görüntüsünü alıp kendime yolladım
Kadın eş kişisine neler olduğunu sormuş, eş kişisi de sus seni sonra arayacağım galiba biliyor diye cevap vermiş. Kadın da ardından ne olursa olsun seni bırakmayacağım bu yola zaten her an her şey olabilir diye yola çıktık yazmış 😢😢
Resmen aldatıyor adam beni 😞 sabah avukat arkadaşımla görüştük evine gittim. Bana apartman kayıtlarını hemen almamı istedi gittim artık ne olacaksa olsun dedim kayıtları telefonuma çektim
Boşanma davasını açıyorum kızlar. Kadının da kim olduğunu biliyorum galiba. Kendisi de polis telefon numarasıyla arattırdım Facebook hesabı çıktı karşıma
Gokcenkatun hanım, madem planlamislar beraber olmayı o zaman bu pisliklerden en iyi intikam çekişmeli ve uzun bir boşanma sürecidir. Ya tüm malları 1 tl bile kalmayacak şekilde hepsini verecek bosanma protokolüyle ya da uzun yıllar boyunca zinaya devam edecek. güzel bir şekilde rezil edersiniz her yerde iş yerinde ve ailesine rezil olur o orspyla evlenemez uzun süre. Orspnun ailesine de duyurursunuz. Tercihi kendi yapsın.
Siz zaten yurtdisinda olacaksiniz gözden uzak gönülden irak.tum malları vermediği sürece asla kabul etmeyin. Kadında rezil olacak anası babası duyacak sonuçta. Siz gidince Davanız burada sürer avukat takip eder.

Diger kadin buldum poh evli olsada umrunda degilim kafasinda emin olun boyle kizlar cok fazla birimin icinde birakmazmis sunepe bu adam onu da aldatir naail kafa ya bu igrenccc insanlar
Ama meslekte de bunun cezası olur, bunu nasıl göze aldılar bilemiyorum.

Ama meslekte de bunun cezası olur, bunu nasıl göze aldılar bilemiyorum.
Kimin umrunda yakalanmayiz sanmialardir naail olsa konu sahibi yurt disinda kafasindalar. Bunlar resmen evde yasiyorlardi zaten pislikler cok var boyle birinede birsey olmuyor dedikodusu cikiyor hemen bir tayin baska yerde devam

Ah kızlar ah 😔
Allah yardımcınız olsun gerçekten çok üzüldüm. Keşke başka bir şey çıksaydı, keşke tüm bunları yaşamak zorunda kalmasaydınız.. Aşağılık herif. Sürüm sürüm sürünsün inşallah. İki damla gözyaşınıza değmez ikisini toplasanız. Lütfen güçlü durun. Belli ki ayaklarının üzerinde duran bir kadınsınız. Bir pislikten arındığınızı, kötü bir hastalıktan kurtulduğunuzu düşünün lütfen. Size güç ve sabır diliyorum..

Arkadaşlar elimde çok güçlü kanıtlar var artık. Bu son konuşmaları tüm puzzle parçalarını birleştirdi
Avukata yarin vekaletimi verip boşanma davası açacağım. Avukat hanım benden apartman görevlisini tanık olarak ikna etmemi istedi çünkü arabama binmesi bile kendi başına bir kanıt.
Üstelik o araba benim üzerime kayıtlı yani eş kişisi ben arkadaşıma verdim falan diyemez

kadının kendisi de polis. İkisini de şikayet edicem. Böyle ahlaksızlara emniyet teşkilatında tolerans gösterilmiyor ve kanıtlanmış zina varsa ikisi de direk meslekten ihraç edilirler. Her yolu deneyeceğim ve elimden geldiğince kendi emeğimle alınan mal varlıklarının hepsini alacam çok kinlendim kızlar 😢
Ben refahımız için elin memleketlerine gideyim bu eş kişisi de keyifine keyif katsın 😞 çok zoruma gidiyor 😭 kaybedilmiş zamanıma acıyorum şimdi
Allahıma şükrediyorum bu adamdan çocuk yapmadığım için 🙏

Evlisin evin isin hayatın mutluyum diyorsun ateş topu düşüyor aniden kalbine ve aldatıldığını öğreniyorsun. Aynılarını yaşadım. Bir de diğer kadına sus biliyor zaten diyor. Ikisi birleşmiş eşim dedigin şerefsiz insanı hıc yerine koyuyor. Sevgili konu sahibi ben hicbir şey talep etmeden o pisliğini duyurmadan boşanmıştım çok pişmanım. Ölüm var dünyada boşver dedim de ama bana da ölüm olduğunu canımın çok yandığını sonra algıladım. Elinden geleni ardına koyma.
Ya moralim bozuldu tüm böyle eşlerini aldatan şerefsizlerin ve onlara sevgili olan kadim şerefsizlerin Allah belasını versin!!!

Arkadaşlar elimde çok güçlü kanıtlar var artık. Bu son konuşmaları tüm puzzle parçalarını birleştirdi
Avukata yarin vekaletimi verip boşanma davası açacağım. Avukat hanım benden apartman görevlisini tanık olarak ikna etmemi istedi çünkü arabama binmesi bile kendi başına bir kanıt.
Üstelik o araba benim üzerime kayıtlı yani eş kişisi ben arkadaşıma verdim falan diyemez

kadının kendisi de polis. İkisini de şikayet edicem. Böyle ahlaksızlara emniyet teşkilatında tolerans gösterilmiyor ve kanıtlanmış zina varsa ikisi de direk meslekten ihraç edilirler. Her yolu deneyeceğim ve elimden geldiğince kendi emeğimle alınan mal varlıklarının hepsini alacam çok kinlendim kızlar 😢
Ben refahımız için elin memleketlerine gideyim bu eş kişisi de keyifine keyif katsın 😞 çok zoruma gidiyor 😭 kaybedilmiş zamanıma acıyorum şimdi
Alkışlanacak kadınsın 🌹 peki o şerefsizle aran nasıl, sabah konuştunuz mu? Delillerin tamam olduğuna göre yüzleşmeyi düşünüyor musun, avukat ne önerdi?

oh oh çok sevindim canım sakın eşine hiç birşey deme lütfen kanıtlarım var beni aldattın falan diye. Ne zaman gideceksin yurtdışına? biranevvel git lütfen, aklım sende. Pislik sana birde bişey yapar polis sonuçta silahı var. Sen gittikten sonra öğrensin herşeyi bildiğini

Canım yaa çok üzüldüm. Boşanma konularında hiçbir bilgim yok ama elinden ne geliyorsa yap ve hakkını yedirme onlara sakın.
Umarım bundan sonra çok çok güzel bir hayatın olur. Daha iyi insanlar çıkar karşına. 🙏🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X