Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer kadın eşime ne olursa olsun ben seni bırakmayacağım yazmasaydı ona dokunmazdım bile. Nede olsa suçlu olan bir kişi var o da kocam denecek pis herif.

Madem her şeye rağmen eş kişisiyle beraber olmak istiyor o zaman olacak olan her şeye katlanacak. Kadın gördüğüm kadarıyla evli değil. Ama ailesinin akrabaların Facebook hesapları var hepsini kontrol ettim. Onlara ulaşmak zor olmayacak

Eş kişisinin arkadaşı da biliyordu bu ilişkiyi demek ki. Onun için yapıştırdın mı diye sordu. Ona da bir kaç diyecek lafım var.
Kadın da polisse ve iş arkadaşıysa eş kişisinin o zaman her halükarda o da suçlu eş kişisi kadar. Sizin yatağınızda içi rahat etmiyor diye diğer yatağın jelatinini söktürecek kadar biliyorsa durumu hem de. Sizin evli olduğunuzu bilmemesinin imkanı yok. Evli adamlarla birlikte olmaya çalışan kadınlara da her şey müstehak. Burunlarından gelsin inşallah donlarına kadar alın da görsün seni bırakmayacağım laflarını. Allah sizin de gönlünüzü kalbinizi feraha çıkarsın

Boşanma evraklarını yollarken altınada şöyle okkalı bir kırmızı kalemle “iyi yapıştırmalar” yazmayıda unutma...
Pislik herif birde polis olacak, böyle cibilliyetsiz insanlarmı vatanı milleti koruyacak, yazık çok yazık...

Eş kişisinin bir arkadaşıyla konuşması varmış silinmiş bir konuşma whatsappta konu sahibi whatsappı tekrar yükleyince gördü.
-eee naptın yapıştırdın mı? -yapıştırdım gizli işleri severim biliyosun - helal sana gözünden anladım bugün zaten minvalinde bir konuşma
Ayyy rezil adi herif. 😡😡 O pislik kadın da adamın onunla evleneceğini falan zannediyor herhalde.

Avukatım önce apartman görevlisini tanık olarak ayarlamamı istedi. Hatta dilekçesi mi ne varmış onu imzalatmamış istedi yani eşim gelip ona ikna edemesin diye.

Yarin vekaletimi verip avukatıma bırakayacağım her şeyi. Zaten 10 gün sonra yurtdışına işime dönmek zorundayım. O arada kafamı toparlarım galiba. Avukatıma acil bir şey olursa geri dönersin dedi. Eş kişisine söyleyip söylememi bana bıraktı. Önce apartman görevlisini ikna edicem, sonra eş kişisine her şeyi yüzüne vururum

Vurmayın bence, polis ne olacağı belli olmaz.

Güvenli bölgenize gidince bırakın sürünsün

Gokcenkatun hanım, madem planlamislar beraber olmayı o zaman bu pisliklerden en iyi intikam çekişmeli ve uzun bir boşanma sürecidir. Ya tüm malları 1 tl bile kalmayacak şekilde hepsini verecek bosanma protokolüyle ya da uzun yıllar boyunca zinaya devam edecek. güzel bir şekilde rezil edersiniz her yerde iş yerinde ve ailesine rezil olur o orspyla evlenemez uzun süre. Orspnun ailesine de duyurursunuz. Tercihi kendi yapsın.
Siz zaten yurtdisinda olacaksiniz gözden uzak gönülden irak.tum malları vermediği sürece asla kabul etmeyin. Kadında rezil olacak anası babası duyacak sonuçta. Siz gidince Davanız burada sürer avukat takip eder.
Evet lütfen hemen boşama bunu, rezil olsun o kadın metres olarak sürünsün uzun süre. Ceplerinde de para bırakma tazminatına kadar al

Eğer kadın eşime ne olursa olsun ben seni bırakmayacağım yazmasaydı ona dokunmazdım bile. Nede olsa suçlu olan bir kişi var o da kocam denecek pis herif.

Madem her şeye rağmen eş kişisiyle beraber olmak istiyor o zaman olacak olan her şeye katlanacak. Kadın gördüğüm kadarıyla evli değil. Ama ailesinin akrabaların Facebook hesapları var hepsini kontrol ettim. Onlara ulaşmak zor olmayacak

Eş kişisinin arkadaşı da biliyordu bu ilişkiyi demek ki. Onun için yapıştırdın mı diye sordu. Ona da bir kaç diyecek lafım var.
Onun esine de diycek bir kac lafin olsun acaba kendisi 1 2 gunlugune bir yere gidince o arkadas da yapistirir kafalara gel sulük gibi et herkesi lutfen 😍 zihniyetlerine ettiklerim

Hayir arkadaşım yanlış düşünüyorsunuz...O kadın sizin olan şeylere el uzatmış biri. Kocanız asıl suçlu evet bunda hemfikiriz. Ama kadını suçsuz yapmaz bu durum. Gelip evinizde yemek yapiyo ki çöp çıkarıyor kapiya cesarete bak. Sizin yastık kilifiniza koyuyor bitli kafasını. Evinize girip kocanizla yatağa salgı bırakıyor. Nasıl dokunmayacaksiniz kadina. Sakın boş gurur yapmayın. Sizin aynaniza bakıp rujunu sürüp kocanizi öpüyor kocanız ne kadar suçluysa bu kadın da o kadar suçlu. Bedelini ödetin. Herkesin malına el uzatamayacagini acı bir şekilde öğretin.

Bence herseyi eşinizin yüzüne vurmayın
Mesela apartmandaki görüntüleri aldığınızı bilmesin yada konuşmaları gördüğünüzü
Neyi ne kadarını bildiğinizi öğrenmezse hazırlıksız yakalanır
Ayrıca mal tedbiri koydurmaya unutmayın ki mal kaçıramasın
Ve son olarak kadına da mutlaka dava açın. Evet asıl suçlu eşiniz ama evli olduğunu bilerek yapıyorsa bunun da bedelini ödesin

Kimlerin ağzına meze olmuş haberi yok herhalde. Aşağılık pislikler. Bırakmayacağım seni diyormuş bir de Allahın cezası. Sürüm sürüm sürünsünler.
Aklıma ne geldi biliyor musunuz? Geçen yazın annemlerin yanına memlekete gitmiştim. Akşam vakti görüntülü aradım eş kişisini. Konuşurken birden kap kaşık sesleri geldi, hani bulaşık makinesini toplarken sesler çıkar ya aynı onun gibi. Sonra tuhaf bir şekilde balkona yansıyan bir insan gölgesi gördüm ama 1 saniyelik bir şeydi. Eş kişisine evde biri mi var siye sorduğumda “yooo mika (kedimiz) mutfak tezgahına çıktı o ses yapıyor” dedi. öyledir diye üzerine düşmedim aöa bir tuhaflık sezmiştim gibi...

Şimdi düşünüyorum da acaba o zamandan beri mi bu pislik kadın evime geliyor??
Ay deliriyorum galiba 😔

Avukatım önce apartman görevlisini tanık olarak ayarlamamı istedi. Hatta dilekçesi mi ne varmış onu imzalatmamış istedi yani eşim gelip ona ikna edemesin diye.

Yarin vekaletimi verip avukatıma bırakayacağım her şeyi. Zaten 10 gün sonra yurtdışına işime dönmek zorundayım. O arada kafamı toparlarım galiba. Avukatıma acil bir şey olursa geri dönersin dedi. Eş kişisine söyleyip söylememi bana bıraktı. Önce apartman görevlisini ikna edicem, sonra eş kişisine her şeyi yüzüne vururum
Bu kanıtlar yeterli miymiş davayı kazanabilmek için ?

Ay yazmayayım diyorum da tutamıyorum kendimi
Bence hiç muhattap olma yurt dışına çıkıyorsanız çıkın ve telefonlarını açmayın eve gelen tebligatla öğrensin
Sizinle hiçbir konuşması olmasın ulaşamasın size
Boşanma gerçekleşir alacaklarınızı alırsınız ondan sonra kızın ailesine duyurursunuz yada diğer arkadaşını rezil edecekseniz edersiniz
Sakin ve mantıklı ilerleyin karşısında ağlayıp üzülüp çaresiz görünmeyin hiç

Bence herseyi eşinizin yüzüne vurmayın
Mesela apartmandaki görüntüleri aldığınızı bilmesin yada konuşmaları gördüğünüzü
Neyi ne kadarını bildiğinizi öğrenmezse hazırlıksız yakalanır
Ayrıca mal tedbiri koydurmaya unutmayın ki mal kaçıramasın
Ve son olarak kadına da mutlaka dava açın. Evet asıl suçlu eşiniz ama evli olduğunu bilerek yapıyorsa bunun da bedelini ödesin
Aynı fikirdeyim. Neyi bilip bilmediğinizi asla anlamaması gerek. Ses kaydınızı ya da kamerayı kurun bir yere ve sorun...bana anlatacağın bir şey var mı?

Ya da şahit olacak bir arkadasiniz akrabanız da olsun evde. Kocanıza hiç ipucu vermeden anlattirmaya çalışın.

Yok derse üstelemeyin konuyu kapatın. Neyi bildiğinizi kanıtları hele kadının kimliğini bildiğinizi asla bilmemeli.

Valla büyük ihtimal aldatılıyorsun .
Kendi yatak odanız da yapması riskli sonuçta o yüzden onu kullanmıştır . Ve bir erkek arabasında sigara içirmiyorsa normalde o sigarayı yakan bir kadındır 😀
Bir de 5 ay yokmuşsunuz . O arada artık neler neler olduysa.
Gülerek anlatman da ne hoş tebrikler

Aklıma ne geldi biliyor musunuz? Geçen yazın annemlerin yanına memlekete gitmiştim. Akşam vakti görüntülü aradım eş kişisini. Konuşurken birden kap kaşık sesleri geldi, hani bulaşık makinesini toplarken sesler çıkar ya aynı onun gibi. Sonra tuhaf bir şekilde balkona yansıyan bir insan gölgesi gördüm ama 1 saniyelik bir şeydi. Eş kişisine evde biri mi var siye sorduğumda “yooo mika (kedimiz) mutfak tezgahına çıktı o ses yapıyor” dedi. öyledir diye üzerine düşmedim aöa bir tuhaflık sezmiştim gibi...

Şimdi düşünüyorum da acaba o zamandan beri mi bu pislik kadın evime geliyor??
Ay deliriyorum galiba 😔
Çöp atmak, makine boşaltmak...
Bence aynı kişi olması muhtemel.
Öyle de olsa kadın duygusal bakıyor ilişkiye belli de, adam orada burada "yapıştırdım" diye anlatıyor.

Midem bulandı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X