Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rabbim yardımcınız olsun diyebiliyorum sadece konuyu baştan takipteyim keşke haklı cikmasaydinz ama malesef en az hasarla ilişiğinizi kesersiniz umarım kadınlar hissediyor gerçekten konu her ne olursa olsun

Eşinin telefonuna tekrar bakabildin mi? Belki sen evde yokken o şahısla konuşmuştur mesajlaşmıştır bak şüphelendi galiba falan diye...

Eşinizin e devlet şifresini biliyor musunuz? E devlette üzerine kayıtlı tüm hatlar çıkıyor. Bir de kamera kayıtlarından ne kadar geriye gittiniz? Yani ne zaman gelmişler birlikte eve? Ve sadece 1 kez mi gördünüz?

Çok üzüldüm konunuza gerçekten, Allah sabır versin, güç versin. O yatağı temizlemeye tenezzül etmemesi bile ne kadar büyük rezillik. Kimbilir neyin pisliği temizlemeye bile uğramamış sizin gireceğinizi bildiği halde. Bu adama 1 kuruş kaptırmayın. Donuna kadar alın hatta. Rezil edin cümle aleme saygınlığı bile kalmasın

Eşinin telefonuna tekrar bakabildin mi? Belki sen evde yokken o şahısla konuşmuştur mesajlaşmıştır bak şüphelendi galiba falan diye...
Hayır bakamadım. Telefonunu yattığı yastığının altına koymuş. Eğer alabilirsem almaya çalışıcam
Allahtan derin uyuyor yanında bağırsam duymaz

Baktığınız gün ortada mıydı, ilk defa mı yastığın altına koydu?

O leke ve jelatin kısmına bende takıldım.
Yani temizleyecek eleman da çağırıp lekeyi çıkarttırabilirdi ya da ne bileyim jelatini çıkan yatağın merak için açılmadığı da belli.

Apartman görevlisi de her şeyi aylarca muhtemelen görmüş.

Yani bu adam hiç temkinli davranmamış ki.
Garip...

Ya bence konu sahibinin esi yataktaki lekeyi onceden gormedi eve gelen kadin biliyordu o lekeyi ve ne dokulduyse artik o anda temizlemedi bilerek birakilmis bile olabilir suan.

Hayır e-devlet şifresini bilmiyorum. Ama bir üye iCloud da kayıtlı şifreler yazıyor diye yorum yaptı. Bunu deneyebilirim

kamera kayıtlarına çok geriye gidemedik, zaten kayıt cihazı aşırı yavaştı. Acelem de vardı çünkü eş kişisi işten çıkmak üzereydi. Apartman görevlisine durumu açıklayamadığım için çok geriye sardırmazdım kayıtı

Ya bu kadin eve gelip gidiyorsa hic bir yerde sac birakmamis hic mi bir iz yok elektirik supurgesinde de mi birsey yok uzun sacli demissiniz.muhakkak vardir yani

Ya bence konu sahibinin esi yataktaki lekeyi onceden gormedi eve gelen kadin biliyordu o lekeyi ve ne dokulduyse artik o anda temizlemedi bilerek birakilmis bile olabilir suan.
Konu sahibi acaba kısa süre için mi yurda döndü sadece?
Bu bazı temkinsiz davranışları açıklar.

Ben lekenin temizlendiğini ama çıkarmasını beceremedikleri düşünüyorum. Sorunca da kola döküldü diye geçiştirdi ama inanmadığımı hissetmiştir galiba.

telefonunu bazen yastığının altına koyar evet. Fırsat olursa almaya çalışıcam

O zaman sizin geldiğiniz yakın zamana kadar eve girip çıkmış bu kadın. E devlet benim telefonumda kayıtlı mesela. İPhone değil Android benimki. Tarayicidan e devleti açıyorum, kimlik numarası kısmına tıklayınca otomatik aşağıda şifre çıkıyor. Belki eşinizin de öyle olabilir ama iPhonesa bilmiyorum

Konu sahibi acaba kısa süre için mi yurda döndü sadece?
Bu bazı temkinsiz davranışları açıklar.
Evet kısa süre için döndüm geri gitmek zorundayım. Eş kişisini özlediğim için gelmek görmek istedim yani planlı bir şey de değildi ama gelip böyle bir şeyle karşılaştım

Evet kısa süre için döndüm geri gitmek zorundayım. Eş kişisini özlediğim için gelmek görmek istedim yani planlı bir şey de değildi ama gelip böyle bir şeyle karşılaştım
Bende çok üzüldüm, inanin. Tanimiyoruz burada birbirimizi ama o kadar hissettim ki ilk defa bu platformda bir konuyu.

Kisa süreliğine geldiginiz icin suc üstü yakalanması sağlandı. Allah sizi belli ki koruyor.

Hakkınızda hayirlisi olsun. Ben sizin durusunuzu çok takdir ettim. Çok güclü, dimdik ve gururlu kadinsiniz.

Zaten telefonun şifresini biliyorsunuz e devlete girip şifremi unuttum sekmesini takip ederek yeni şifreyi telefona gönderebilirsiniz o uyuyunca. Önce numarayı öğrenin sonra bir şekilde telefonu bulursunuz
Evet çok mantıklı. Aslında bunları biliyorum ama bir türlü kafamı toplayamadım. Ne yaptığımı da bilmiyorum
Elime telefonu alınca çok panikliyorum eş kişisi her an utanabilir diye. Doğal olarak o panikle ne yapmak istediğimi de unutuyorum..

İphone da itouch istiyor benimki. TC otomatik kayıtlı ama şifre için parmak izi istiyor. Ancak kendi parmak izi tanımlıysa konu sahibinin o şekilde açabilir yoksa eşinin parmak izi gerekiyor

Insan boyle bir konuda sevinir mi demeyin sevindiğim noktalar var. Bir kere işiniz var, üstelik yurtdışı bağlantılı. Maddi kaygiyla bu rezilliğe boyun bükmeyeceksiniz. Ustelik çocuk da yok. Elinizi kolunuzu bağlayan hiçbir şey yok. Dilerim o şerefsiz ayni yerden yaralanır da sürüne sürüne yaşar bundan sonraki hayatını.

Bi arkadaş kadına yazmış olabilir “şüphelendi eşim” dedi tekrar bi whatsappı silip yükleseniz mi? Ya da arama kayıtlarına falan baksanız tekrar. Yani sizin anladığınızdan şüphelendiyse ve uzun süreli bi ilişkiyse o kişiyi de haberdar etmek istemiştir eş kişisi. Konuşma yakalamaya çalışın bence. İnstagram dm konuşmalarına bakabilirsiniz, messenger olabilir. Konuşma yapabileceği her programa göz atmayı deneyin. Bulursanız kendinize ss atın hemen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…