Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Saçı uzundu. Normal gri bir eşofmanla gelmişti. Pek süslü falan değildi. Bu yüzden bir gecelik bir kadın olduğunu düşünmüyorum..
Bir gecelik değilse bile o eşin olacak herifin ve arkadaşının iğrenç konuşmasına konu olmuş. Bu erkekler neden bu kadar midesiz bilmiyorum.

Ben karınla yattığın yatakta yatmam dediyse adamda sıfır yatak var demiştir :kahve:
Allah belalarını buldursun. Evet doğru. Hem evli adamın evinde kalacak kadar orsp hem de yatak beğenmiyor. A101de satılan sifir portatif yatağa acıdım...ikizinden de değerli o yatağın parası. Hatta dava ederken anlasmali olursa yatağın parasını da protokole yazdır burda da paylaş hepimize örnek olsun.

Kızlar çocukken “aldatılan kadın intikam almak için, gece uyuyan eşinin cinsel organına tencerede kaynattığı kızgın tereyağını döktü, acılar içinde kıvranan adamın penisinde 3. derece yakınlar oluştu”😂 diye bir haber okumuştum. Asla unutamıyorum bu haberi.Bazen eşime bak beni kızdırma pipine yağ dökerim diyorum 😁 bu işin şakası kızlar, maşallah arkadaşımız sakin kalabildi ben gerçekten bu habere konu olacak şeyler yapabilirdim 😅 bu arada SAKIN EVDE DENEMEYİN 🤪

Saçı uzundu. Normal gri bir eşofmanla gelmişti. Pek süslü falan değildi. Bu yüzden bir gecelik bir kadın olduğunu düşünmüyorum..
Saçina scym afedersin. Eşofman falansa evet önceden tanisiklik olan biri. Evli adamla yatabilecek biri zaten sizin ayarınız olamaz.Allah size güç kuvvet versin gerçekten hepimiz cok uzulduk icimiz yandı burada siz acı cektikce. Kolay kurulmuyor bir yuva. Neyseki çocuk yokmuş buna da şükür. Dua edeceğim kendi adına allah sizi bir an önce aydinlikbyola çıkarsın.

Duygusal olmasa da rutin olarak görüşüyor olmalı, bence yavaş yavaş duygusal da olur bu. Sadece sex arkadaşlığı değildir.
Bence de düzenli olarak görüşüyorlar. Duygusal olsaydı erkek arkadaşlarıyla olan iğrenç muhabbetlerine meze yapmazdı diye düşünüyorum ama yine de belli olmaz. Pisliğin teki işte

Kızlar çocukken “aldatılan kadın intikam almak için, gece uyuyan eşinin cinsel organına tencerede kaynattığı kızgın tereyağını döktü, acılar içinde kıvranan adamın penisinde 3. derece yakınlar oluştu”😂 diye bir haber okumuştum. Asla unutamıyorum bu haberi.Bazen eşime bak beni kızdırma pipine yağ dökerim diyorum 😁 bu işin şakası kızlar, maşallah arkadaşımız sakin kalabildi ben gerçekten bu habere konu olacak şeyler yapabilirdim 😅 bu arada SAKIN EVDE DENEMEYİN 🤪
Tereyağının kilosu kaç lira haberiniz var mı. Kızgın kanola pamuk yağı neyine yetmiyor. Hatta musluk suyu.
Sakinlik konusunda akıllı adımlar konusunda çok takdir ettim konu sahibini. Hepimize örnek olsun.

Konunuzu ilk okuduğumda yanlış anladığınızı ve kuruntu yaptığınızı düşünmüştüm üÜldüm adınıza kadınlar hissediyormuş demek ki çok şükür hemen. Farkettinşz
Sakin kalmak En doğrusu bu süreçte en azından kadını öğrenene kadar Ki inkar edemesin

Apartman görevlisi kadını çöp atarken ve arabanıza binerken de gördüğüne göre bence de tek gecelik biri değil.
Üzülmeyin demek bizim için belki kolay ama siz yine de güçlü olun.Allah kolaylık versin 🍀

Bende ilk baştan beri takip ediyorum çok üzüldüm kendi başıma gelmis gibi oldum bu sakinliginiz sizin lehinize olacaktır maddi olarak ne kadar hakkınız varsa alın..boşandıktan sonra yurt dışın da kalmanız iyi olacaktır..Allah sabir versin sana.. eşinde Allahindan bulsun..

Watsap mesajlarına ulaşmanız lazim. Sürekli silmesinden belli ya da başka telefon var. Mesajlar ya da konuşma kayıtları yeterli delil olur diye düşünüyorum. Avukat sizi daha iyi bilgilendirir lütfen sakin kalmaya çalışın ona fırsat vermeyin. Şu an dışarda olmanız onu kuskulandirir mi?
Eşinin whatsapp konusmalarını mahkemede kullanamaz malesef...Tam tersi hanfendı suclu olur özel hayatın gizliliği diye malesef sacma bir kanun var onu ıhlal etmıs oluyor :KK43:

Whatsapp konuşmasını kayıt ettim. Ama apartman kayıtlarını kayıt ettirmedim o anda gözüm karardı aklıma bir şey gelmedi.. onu kayıt altına almam gerek ama nasıl?
Avukat duygusal davranmayıp daha fazla delil toplamamı istedi ama bunu apartman görevlisine ve eşim olacak kişiye çaktırmadan yapmam lazım
Canım söyle kargo sırketı ınanmıyor de maıl atsınlar ya da kapıcıyla konusun durumu acık acık anlatın alın

Eşim uyudu ben de bu dondurucu soğukta arabayı aradım hiç bir şey buladım. Zaten karanlıkta pek bir şey görünmüyor. Telefonun ışığını tuttum ama bir yandan acele ettim birisi şüphelenir diye
2. Telefonu varsa bile iş yerinde saklıyor olabilir 😞 ya da hiç yok bilmiyorum
Şey deseniz e devlet şifresi için ben sürekli şifremi unuturdum seninki ne aynı koyayım da unutmamayım diye sormuştum eşimde vermişti bana şüphelenir mi bilmiyorum eşiniz bu şekilde yaparsanız. Şifreyi alırsanız en azından 2.hattı var mı öğrenirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X