Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seni o kadar iyi anlıyorum ki... Ne desem sana çare olmayacak acına derman olmayacak. Ama senin yapman gereken bugun ler in geçeceğini bilip soğuk kanlı olman... Bu sayfayı da tel de acık unutma ne olur ne olmaz.. Ne oldu sana diye bakmak isteyebilir teline... Google Geçmişinden de sil bu siteye baktığını. .
Ayrıca üstelerse sana ne olduğunu anlamaya çalışırsa bir arkadasının sıkıntıda olduğunu vb seklinde duygusal bir acıdan bahsedebilrsin. Kendi üzerine alınmasını engellemiş olursun.

Allah kalbine ferahlık versin geçecek bugünlerde

Ay evet bu siteye baktığınızı da silin düzenli olarak kontrol edebilir telefonunuzu

Dünden beri konunu takipteyim ve içimde senin çok güçlü ve mantıklı biri olduğuna dair düşünceler belirdi. Burda öyle şeyler okuduk öyle kadınlar gördük ki neredeyse aldatıldığı kadınla yaşamayı kabul edecek kadar gururunu seren onca insanı gördükten sonra senin soğuk kanlılığın beni çok etkiledi. Galiba aldatılıyorum dediğinde gözlerim doldu yalan yok. Lütfen şunu bilin ki siz ayıp bir şey yapmadınız yönetici de belliki birşeylerin ters gittiğinin farkında ve size söylemiş. İstemekten çekinmeyin yarına yada ertesi güne bırakmayın eşiniz sildirirse delil kalmaz. Allah yardımcınız olsun inşallah. Güç kuvvet versin size..

Ben de takdir ettim güçlü sogukkanlı kadın her zaman göremiyoruz buralarda. Aldatilmayi kabul etmeyen akıllı kadınlar sayesinde güçlenecek kadınlık.

Ben de takdir ettim güçlü sogukkanlı kadın her zaman göremiyoruz buralarda. Aldatilmayi kabul etmeyen akıllı kadınlar sayesinde güçlenecek kadınlık.

Adınıza çok üzüldüm çok geçmiş olsun gerçekten. Ne kadar delil sayılır bilmiyorum ama kesinlikle kayıtlar elinizde bulunsun bence. Bir an önce avukat bulup danışın neler yapabileceğinizi sorun, süreci başlatmak en iyisi olacaktır.
Tekrardan çok üzüldüm

ilk defa bir konuyu bu kadar takip ediyorum, daha ilk okumamda işkillenmiştim ahh o kadar üzüldüm ki gün yüzü görmesin Rabbim fitil fitil burnundan getirir insallah.
O kayıtları bir sekilde almanız gerekiyor silinmeden, bir çok arkadas gibi, apartman görevlisi daha fazlasını biliyor gibi geldi bana da acıkcası

Ne zaman gideceksin yurt dışına
yatmak istemiyorsan yatma o yatakta zorlama kendini...
Allah kalbine ferahlık versin hakkında hayırlısı ne ise seni ona yönlendirsin

Gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar bana resmen yol arkadaşı oldunuz. İyiki de bu konuyu buraya açıp sizden fikir almışım. Yoksa ben bu delilleri belki de bulamazdım. Belki de bulup çok saçma haraketler yapardım.

şu an çok korkunç bir şekilde sakinim. Eşim sürekli dişarıdayken beni aradı. Sürekli neyin var diyor. Ben de işimle ilgili bir sorun yaşadım yıllarımın heba olmasından korkuyorum dedim çok duygulandım. Bana üzülme her şey hallolur vs deyip sarıldı o an ondan kadar iğrendim ki. Duş alıp yatacağım dedim
Sürekli elimde telefon şüphelenir diye yazamadım buraya hanımlar K. Bakmayın

yarin ilk işim avukatla görüşmek olacak. Eşimin işi olduğu için mümkün oldukça gündüz halletmem gerek
Apartman kayıtlarını da almam gerek.. 2. hattından hala şüpheleniyorum. ya gece arabayı arayacağım ya da yarin arabayı bana bırak işim var diyeceğim, ama eğer bunu dersem sabah belki telefonu arabadan alır gider. Tabi 2. telefonu varsa.

Bazılarınız duygusal bir ilişkisi olabilir demiş ve evet ben de bunu düşünüyorum.
Kadın benim evimdeki çöpü atıp sonra arabama binebiliyorsa tek gecelik için birisi değildir... o yüzden arabam sigara kokuyordu??

Ben bir erkek arkadaşımın sosyal medyasına attığı ( sadece kendisinin olduğu) bir fotoğrafından hissetmiştim bu fotoğrafı çeken bir kadın gibime geliyor diye..Ve peşine düşmüştüm.. Ve bingoo..Evet aldatılıyordum..O yüzden ben de olsam ki bana en ciddisi yataktaki jelatinin çıkması..Şüphelenirdim dibine kadar..

Duygusal ilişki olduğunu halen sanmiyorum ben. Neden kabul etsin portatif misafir yatağını. Hatta baskı yapmaz mı eşini seviyorsun sayıyorsun o yüzden yatağa gitmiyoruz vb gibi. Görüntüsü nasıldı kadının?

Ben yedek telefonu olduğunu düşünmüyorum ama gece bakmanız daha sağlıklı olur eşinizin anlamaması açısından. Arabaya indiğinizi görürse de ilaç tarzı birşey kullanıyorsanız o kalmış diyebilirsiniz ya da baktınız sizi gördü hastaneye gidiyodum ağrı kesici yaptırcaktım seni endişelendirmek istemedim falan diyebilirsiniz. yalan konusunda çok yaratıcıyımdır

Gece bak muhakkak... Ne kadar sen gizli davranırsan o kadr delil elde edersin.
Yakın geçmişte bende aldatılmış olduğumun itirafını duydum ve ayrılıyorum. Şüphelerim vardı doğru da çıktı. 7aydır psikolojik baskı ile beni alt etmeye çalıştı ama altından aldatma mevzusu çıktı. Üstelik hamile idim.
Bu konuyu acma ve dertleşme için üye oldum.
Burası iyi ki var.
Siz de lütfen dirayetli durun. Acınızı yaşayacaksınız ama şimdilik deliller için en azından yasınızı erteleyin.

Ben karınla yattığın yatakta yatmam dediyse adamda sıfır yatak var demiştir

Hem suçluluk psikolojisi hemde anladınız mı diye korkusundan daha çok üzerinize düşüyor tabi.
Sakin olmanız şuan için çok iyi. Sizin paranızla alınan herşeyi elinden alın. Yaptıklarının cezasını çeksin her türlü. Gerçekten çok üzgünüm keşke yanılıyor olsaydık hatta fake üye olsaydınız

Saçı uzundu. Normal gri bir eşofmanla gelmişti. Pek süslü falan değildi. Bu yüzden bir gecelik bir kadın olduğunu düşünmüyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…