Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence yalan söylüyor ama başka kadından çok görüşmesini istemediğiniz bir erkek arkadaşı olabilir sebebi.
Yoksa ne diye sizin eve gelen kadın tek kişilik yatakta yatsın

Oy spizella keske senin dediğin gibi olsaydı bunu o kadar çok isterdim ki

1..o extra yatak da Çift kışılikmış

2..apartman gorevlisinden kargoyu biraktik diyor kargo şirketi ama gelmedi. Kayıtlara bakmam.lazim.diyor. eşiyle bi kadın asansörde beliriyor. Eşi kadının saçını okşuyor. Görevli de bu kadın geçen de buradaydı çöp attı sonra da arabaya bindi diyor. Konu sahibi de mecbur kuzeni diyor

3. Su an delil toplama aşamasında., avukatla görüştü (ikinci hat var mi, e devlet şifresi vs vs)

Ayyy neler olmuş
Karaktersiz adam ya insan evine getirir mi
Allahım yarabbim tam delirmelik bir durum.

Evet kısa süre için döndüm geri gitmek zorundayım. Eş kişisini özlediğim için gelmek görmek istedim yani planlı bir şey de değildi ama gelip böyle bir şeyle karşılaştım
Gece boyunca bir gram uyumadım hep aklımdaydınız ben Allah’ın sevgili kulu olduğunuzu ve çok temiz kalpli olduğunuzu bu yüzden bunları görüp kendinizi böyle insanlardan kurtarmanız için içinize doğduğunu düşünüyorum her şeyin hayırlısı olsun inşallah

Sizin anlatisiniza gore 1 seyler var gibi gozukuyor. Hep boyle aylarca uzak mi kalirsiniz? Erkekler 5 ay yalniz birakilmaya pek gelemeyen varliklar oldugu icin supheler dogru cikabilir.
Otrera Benim yazdigim mesajlarimi mi stalk'liyorsunuz? Surekli begenmedim'e tikliyorsunuz. Maksadinizi cozemedim. Hayir yani yorumlarimi, cok onemli vs sanacagim, bence bu kadar uzerime dusmeyin.

çok güzel bir özet olmuş

Bende öyle ya sürekli aklımda. Hatta evde bişe oluyo gülüyorum sonra aklıma geliyor diyorum ben burada gülerken o ne halde diyip kendimden utanıyorum. Çok etkilendim bu konudan. Hayatımda hep aldatılmalarla karşılaştığım için onu çok iyi anlıyorum. Ve soğukkanlı olmasını da takdir ediyorum. İnşallah kendisinin daha güzel günleri olur iyilerle karşılaşır
o pislik de layığını bulur bin beter olsun rezil olsun

Ya
Hayır bakamadım. Telefonunu yattığı yastığının altına koymuş. Eğer alabilirsem almaya çalışıcam
Allahtan derin uyuyor yanında bağırsam duymaz
Ben de telefonu yastigin altina koyar uyurdum esim radyasyon yayıyor uzak bir yere koy der hep..Sen de öyle de tv de izledim cok zararliymis yastigin altina koyma de sagligiyla ilgili yaklas oyle bakarsın ama o mesajlar mahkemede kullanılamıyor malesef

Günaydın canım konu sahibi. Aklım o kadar sende kaldı ki azıcık dalsam kabuslarla uyandım. En son saat 3 ü gördüm sonrasında kabuslarla geçen 4 saatlik uyku mu eziyet mi belirsiz bişey oldu benim için. Hep dua ettim inşallah Rabbim hayırla kurtarır seni..

alın arkadaşlar aramayın.

Tum konunuzu takip ettim, size cok dua ediyorum. Bu adam komsularinizin gormesine , bu kadini fark etme olasiliklarina aldirmadan sacini oksayarak o kadini evinize getirmis ya aptal ya sizin zekanizla dalga geciyor bunu ogrenemeyeceginizi dusunerek. Her iki durumda da soyle bir adamla olmaya gercekten degmez. Insallah ellerine yuzlerine daha cok bulasir iyice rezil olurlar, Allah sizin gonlunuze ferahlik versin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…